Giriş yapmadınız.

#1 2011-01-29 17:35:36

Ancien joueur Enika
Invité

Enika

Enika

Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim.

İletişim için özeli tercih ederseniz sevinirim.Çünkü yorumlar bildirilmediği için göremeyebiliyorum.

Merhaba!Ben Emine Hilâl.Türk'üm ve Trabzonluyum.Trabzon'un Yomra ilçesindenim.Yomra'da oturuyorum.29/06/1998 tarihinde doğdum.Yengeç burcuyum.Tüm renkleri, tanıdığım ünlüleri, özellikle yemekleri (XD) ve hayvanları çok severim.Ama yinede en çok sevdiklerimi aşağıya yazdım.(Benim hakkımda daha çok bilgi için bölümünde)

OMD gibi oyunlardan en çok OMD'yi seviyorum.Çünkü burada bizim için her şeyi düşünmüşler sayılır.Her çeşit oda, hatta bir günlük, forum, danışabileceğimiz admin ve moderatörler.Hem erkekler içinde belli bir alan yok.Çünkü erkekler ortalığı daha çok karıştırıyor.

Öyle sadece arkadaş olalım mı diye yorum alıp bir de arkadaşlara eklenip unutulmak ve hakaret duyup ihanete de uğramak istemiyorum.Zaten hiçkimse istemez.O yüzden "Kurallara uyalım, uymayanları uyaralım."

Kimse de arkadaşlık teklif edip eklemesin.Kimseyi kabul etmem.Eğer gerçekten bir sağlam yapı oluşturursak eklerim.

Kullanıcı adımı kesinlikle ben kendim uydurdum.Enikamor diye bir kullanıcı var sanırım.Sadece ondan esinlenmediğimi bilin istedim.

+2 verirseniz çok sevinirim.İsterseniz de iade de ederim.

Hepinize hayırlı oyunlar...

Son olarak düzenleyen Enika (2011-01-30 19:25:29)

#2 2011-01-30 08:41:00

amylee
♪♫♪ Moderatör ✭☆
Gönderen: KaRaBüK
Kayıtlı: 2009-10-25
İletiler: 3547
Websitesi

Re: Enika

hoşgeldin cnm

Ohmydollz Gazetesi
Tasarımlarım
Dizaynlarım