Giriş yapmadınız.

#1 2023-06-21 22:53:41

gaza32
Membre
Kayıtlı: 2010-08-03
İletiler: 1222

CANLI ODA

Merhaba kızlarrr:))
Oyuna girerseniz yazın buraya,  tanışmıyorsak tanışırız, güzel sohbetler biriktirip belki de yeniden canlandırırız oyunu:)

Ben kendimden bahsedeyim sizde biraz kendinizden bahsedin :))

Oyuna ilk başladığımda henüz liseliydim:)) O zamandan bu yana hem ülkemizde hem de kendimde baya değişmeler oldu. Mesela ohmydollz eskiden çok güzel bir oyunken (hala güzel:) şimdi binbir türlü oyunlar var ve bu oyunları telefondan rahatça oynayabiliyoruz:))
Yine de bu durum ohmydollz oynamayı bırakmamı asla sağlamadı. Güzel anılarım  var, sevdiklerim var, her ne kadar onlara ulaşamıyor olsam da girip hatırlamak bile güzel:)) Eğer görürseniz mutlaka bu iletiyi devam ettirin arada girip bakacağım. Oyuna giren ve bu yazıyı okuyan  herkes lütfen aynı şekilde devam ettirsin:))
Devam ediyorum..
Şimdi büyüdüm kocaman kız oldum ama modaya hala merak içindeyim, küçükken resim kağıdına çizdiğim harika elbise   tasarımlarım duruyor...
Ben şimdi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü okudum. Yazarlık yolundayım. 3. Kitabımı yazıyorum. En kısa zamanda yayımlamayı da düşünüyorum. Bu oyun kitabımda oluşturduğum karakterlere giydireceğim elbiselerde hayal dünyamı genişletmiş durumda. İyi ki varsın Ohmydollz ve oyuncuları:))

Sizlerde neler değişti ne oldunuz ne okudunuz neler yapıyorsunuz, hayalleriniz neler, bir sıkıntınız var mı hayat nasıl gidiyor, bir aşk hikayeniz var mı? Hepinizi dinleyip cevaplandıracağım bu yüzden çekinmeyin lütfen:))

~ ! Gönlüm; gürültüsüz, patırtısız, harfsiz, sessiz bir söz istiyor. ~

#2 2023-07-03 02:24:36

ozlem2535
Membre
Kayıtlı: 2010-12-29
İletiler: 14

Re: CANLI ODA

Hala birilerinin oyuna girdiğini ve buraya yazdığını ayrıca tanışmak adına çabaladığını görmek ne güzel :)

bir iki yıl kadar önce aynı girişimde bulunmuştum ama çok az olmamıza karşın buraya girip bu yazılara rastlayıp ardından birde cevap vermeye kalkışan çok kişi olmuyor ne yazık ki..

ancak ben seve seve devam ettireceğim. ben de küçücük bir kızdım oyuna başladığımda, ablam ne yaparsa onu yapardım stardoll'a başladı ona başladım, ohmydollz da hesap açtı hemen ardına eriştim :)) o şifresini unuttu maalesef, yıllarca girmeyince stardoll hesaplarımızda kapandı ne kadar büyüdüysem de kapatılması büyük bir yıkım olmuştu hala içimde yara :D

ben de her zaman bir şeyler tasarlamayı, yaratıcılığını konuşturmayı seven bir insan olmuşumdur, hep farklı açılardan bakmak başkasının perspektifini düşünmek, hayalgücünü kullanmak her şeyi hem karmaşıklaştırmak hem anlamlı kılmak adına yazılarımda, görsellerle de uğraşım oldu ve bunlardan çok zevk aldım.

bir kaç yıl önce bir anda şifremin aklıma gelmesiyle burada buldum kendimi, şimdi bilgisayar mühendisliği okumaktayım son seneme geçtim, hala kafam karmakarışık her şeyde , kocaman oldum ama küçücük bir kızım esasında . büyümeyi her daim ertelemeyi seçen biri oldum nedense, bu dünyada içindeki iyiliği kaybetmemeye çalışanlardanım, bu yüzden de bazen kendini kaybedenlerden.. aslında alacağım her tavsiyeye; hep karanlık olarak gördüğüm o basit mevzularda  dışarıdan açılacak bir ışığa ihtiyaç duyabiliyorum. bu yüzden buradan arkadaş olmak, sanal olsun-olmasın, diğer sosyal medya hesaplarından da erişebiliriz birbirimize, bir şiir bir şarkı belki bir film bir kitap önerip,ürettiklerimizden de arkadaşımızın 3. kitabına kadar mesela paylaşıp, derdimizi paylaşıp belki çözüm belki en azından bir omuz oluruz birbirimize..

ben de yazsam yazarım daha olmuş saat 3.30 :)  daha fazla uzatmayacağım ancak evet devam ettirelim lütfen o içimizdeki küçücük kızları buluşturalım burada bu vesileyle  :)

İçimin uzağında devingen bir sayeyim...

#3 2023-07-23 23:39:33

gaza32
Membre

İçinde kalmış kıpır kıpır minik kızı konuşturduğun için teşekkürler, içindeklileri bu kadar güzel dışa vurman çok hoş:) Tanıştığıma memnun oldum.

İsmimi vermedim çok üzgünüm, küçük minik bir kızken yalanın kötü bir şey olduğunu bilmezken başladım bu oyuna ve itiraf etmeliyim ki ben başladığım küçük yalana hep devam ettim. Büyüdükçe dürüstlüğün ne kadar güzel bir şey olduğunu öğrendim. Ne kadar geç olursa olsun dürüstlük kendinize kazandıracağınız en büyük şeylerdendir aslında:) Ben de özür dileyerek söylemeliyim ki ismim Gazal. Yanlışlarımızı , yalanlarımızı hor görmeyelim, insan büyüdükçe öğreniyor doğru ve yanlışı ve aslında ismimi farklı söylemem erkek-kız karışık oyunlarda kendimi koruma tarzımdı, bu oyunda da devam etmiştim pleur

Ve yine söylemek isterim ki yazarken kısa öz yazayım diye düşünme lütfen :) hepinizin anlatacaklarını dinlemek isterim gönlünüzden ne kadar çok geliyorsa varsın yazın her şeyi biz bizeyiz burada ve bak benden de bir itiraf geldi:))  lvers

#4 2023-07-24 18:31:01

etipuf
Membre
Kayıtlı: 2018-02-03
İletiler: 2

Forumda aktif bir konu olduğunu Özlem haber vermeseydi asla tahmin edemezdim sanırım, bana çok daha önceden haber vermesine rağmen ancak bir şeyler yazmaya hazır hissedebildim. mdr

Birçok hesabımın kullanıcı adını unuttuğum için kaybettiğim bu oyunda en son olarak gamoplay yüzünden kaybettiğim hesabımı 2011 tarihinde açmışım, diğer hesaplarla da 1 yıl kadar daha geçmişim olduğunu düşünüyorum. Neredeyse hiç aktif olmayan bu oyuna hesap açmanın üzerinden neredeyse 12-13 yıl geçmiş olmasına rağmen giriyor olmamı ise buradaki güzel arkadaşlık ortamlarına ve zaman geçtikçe hep arkada tatlı bir geçmiş kalıyor olmasına bağlıyorum. Arkadaşlık ortamı dediysem de oyunda pek arkadaş edinemedim. Chat açıldığı zamanlar oyuna ara vermiştim, onun dışında da mesajlardan ilk adım atmayı pek seven biri değildim, o sıralar ilkokulda olduğum için oyuncuların yaş ortalaması da benden çok yüksekti o yüzden çok nadir arkadaşım oldu. Son girenlerden veya miss omd'den başlayarak insanları ziyaret etmek ve başkalarının arkadaşları ile olan iletişimini görmek hep hoşuma giderdi. Çocukluk aklıyla ziyaret ederken hep şöyle olursa benim de böyle arkadaşlarım olacak diye düşünmüşümdür muhtemelen intr Arkadaş edinmesi daha kolay diye çoğunlukla stardoll oynardım, çok fazla ara versem de 2-3 yıl öncesine kadar da aktif bir şekilde oynardım daha sonra üniversite sınavı nedeniyle bıraktım, ara ara oraya da hala girerim. Üniversite sınavında da kararsızlıklarla 3 ay kala alan değiştirdikten sonra istediğim bölüme gidebildim, istediğim bölüm de olsa hala önümde çok ihtimal var ve hala hayatıma bir yön vermiş değilim. Özlemin yazdığı yazıda tavsiye alakalı yazmış olduğu kısmı kendime çok yakın buldum, başka bir bakış açısına ihtiyaç duyduğunuzda her zaman destek olabilirim magic

Ha bu arada eğer önceden bir şeyler yazmış ve unutmuşsanız oyundaki günlüğünüz sizi sevgi pıtırcığı yapabilir, o yüzden ara ara oraya yazmayı da ihmal etmeyin. Bu hesabım çok eski olmasa da yazanlara uzun ara geçtikten sonra bakmak çok hoşuma gidiyor applau

#5 2023-07-30 18:38:49

ozlem2535
Membre

Yazdıklarınızı okurken geçmişimle geleceğimi bir arada yaşıyormuşum gibi oluyorum , çok heyecanlanıyorum nedense :) çook çook çok memnun oldum kızlar, buraya gelip gelip içimizi dökeriz, fikirler alırız birbirimizden, ben günlük kısmına ulaşamıyorum acaba neler yazmışımdıırr :D stardoll a yıllar sonra girdiğimde albümüme baktığımda regl olduğum tarihi yazmış olduğumu görmüştüm :DD bi insan bunu neden yapar ki.. buraya da umarım bir şeyler karalamışımdır yüzümü güldürecek ve umarım bulabilirim...

bu oyunu geliştirmek adına bir kaç kez Fransız serverındaki moderatörlerle iletişime geçmiştim, ancak yardımcı olamadılar. hayatımdaki yoğunluk azaldığında bunu tekrar görüşmek istiyorum oynayan 5 kişi hatrına ne yapabilirlerse artık :)

yeni bi instagram sayfası açtım devam eder etmez bilmiyorum ama kodlamayla ilgileneniz varsa söylerim,
kalimba adlı müzik aletini de aldım tıngırdatmadan öteye geçmeyi planlıyorum,
erasmus öğrenimini tamamladım, ingilizceyi ileri seviyeye almaya çalışırken almancaya da bir bakıyorum  ne zormuş bu dil ya :)
aynı anda sanırım 4 kitap okuyup,7 dizi felan izliyorum.. hiperaktivite ve dikkat bozukluğu başladı bende ne yazıkki.. buna çözümü olan etrafında bunu yaşayan birisi var mı hayatınızda , tavsiyelerinizi dinlemeye hazırım.
staj yaptığım yerde açıkları görüp ,bazı projeler geliştirdim kendi kendime düşünüp , insanlar dua etmeye başladılar; teşekkürler teknoloji, teşekkürler ben :))

kendime teşekkür etmişken aslan burcuyum ben *-* sizin burçlarınız ve yaşlarınız nedir? burçlara inanır mısınızz?

yukarıda anlattığım şeylerin yanında çok fazla sorun ve problem de yaşadım tabii ki ama gün sonunda buradayım ve sanal arkadaşlarımla paylaşabileceğim bir şeyler var şükür :)

fete

Son olarak düzenleyen ozlem2535 (2023-07-30 18:40:57)

#6 2023-08-06 14:01:02

gaza32
Membre

Aramıza hoş geldin etipuf yalnız, sanırım sende benim gibi küçük bir şeyi unuttun:) İsminin ne olduğunu öğrenebilir miyiz:)

Günlük kısmı mesajlar tarafında Özlemciğim:) Ben oynadığım yıllarda liseliydim, kore dizilerine bayılırdım hangisini izlersem hemen günlüğüme not ederdim ileride unutmayayım diye, çok işime yaradı:) Özlem çok tatlı bir kızsın güldürdün beni:))

Oyuna dair Türk serveri başıboş bıraktılar malesef...:( Bir ara Fransız servere taşımalarını istedim dollzumu ama dikkate almadılar. Bizi burada başıboş ve ilgisiz bıraktıklar... Bizi sevmediler sanırım yada adminimiz oyunla hiç ilgilenmeden oyunu bıraktığı için bize güvenleri sarsılmışta olabilir...

Bize de bir gün çalar mısın aleti Özlemciğim:) Eğitimde başarılarının devamını dilerim.
Aman dikkat et dikkat bozukluğu çok zor, hayatın ağırlaşıyor, baş dönmesi de yaşıyorsun, bir aralar ders stresi ve yoğun tempo bende de dikkat eksikliği yarattı. Bol bol dinlen ve kendini fazla yorma, bazen işlerini ve ilgilerini engelle hiçbir şey senden önemli değil.

Burçlara inanırım bende. Koç burcuyum. En iyi anlaştığım burç Aslan diyor Astroloji:) Yengeç-Koçtan bahsetmezler ama ben enerjimin yengeçlere çok güzel uyduğunu düşünüyorum:) Bir tavsiye de vermek istiyorum malum genç kızlarsınız , ilişkiniz de yoksa Nisan Koç erkeğinden kesinlikle uzak durmalısınız. Narsist özellikler taşımaya yatkındırlar, Nisan Koç erkeği görürseniz ortamı terk edin fete

İstediğinizi rahatça paylaşabilirsiniz, sizi dinlemek hoşuma gidiyor ve her yazdığınızı cümle cümle okuyup cevaplandıracağım. lvers

#7 2023-08-20 22:00:43

cute55girl
Membre
Kayıtlı: 2013-05-06
İletiler: 354

ayyy selam nasılsınız aomd_smile aomd_bisous

#8 2023-08-28 23:11:33

ozlem2535
Membre

Herkese yeniden selamm :)

öncelikle iyi olup olmadığımı anlayamadığım bir dönemden geçiyorum,
umarım sizler iyisinizdir :)

dün iki ayrı arkadaşım evlendi ve biri mantık diğeri ise aşk evliliği yaptı, aşk evliliği olanda bakışlar milyonlar satın alınabilecek gibi değil, paha biçilmezdi.
diğerinin de evden arabadan altından ikişerli üçerli nasibini almış bir evliliğin başlangıcıydı.
iki arkadaşımı da çok seviyorum ama birindeki ekonomik kriz diğerindeki aşk eksikliği umarım sıkıntılara yol açmaz, onlar adına bu kadar endişeliyken kendimi de düşündüm,
hiç aşık olmadım ben kızlar var mı aranızda yaşayan, tanımlayabilen birisi?

#9 2023-08-28 23:17:10

ozlem2535
Membre

gaza32 yazdı:

Günlük kısmı mesajlar tarafında Özlemciğim:) Ben oynadığım yıllarda liseliydim, kore dizilerine bayılırdım hangisini izlersem hemen günlüğüme not ederdim ileride unutmayayım diye, çok işime yaradı:) Özlem çok tatlı bir kızsın güldürdün beni:))

Bize de bir gün çalar mısın aleti Özlemciğim:) Eğitimde başarılarının devamını dilerim.
Aman dikkat et dikkat bozukluğu çok zor, hayatın ağırlaşıyor, baş dönmesi de yaşıyorsun, bir aralar ders stresi ve yoğun tempo bende de dikkat eksikliği yarattı. Bol bol dinlen ve kendini fazla yorma, bazen işlerini ve ilgilerini engelle hiçbir şey senden önemli değil.

Burçlara inanırım bende. Koç burcuyum. En iyi anlaştığım burç Aslan diyor Astroloji:) Yengeç-Koçtan bahsetmezler ama ben enerjimin yengeçlere çok güzel uyduğunu düşünüyorum:) Bir tavsiye de vermek istiyorum malum genç kızlarsınız , ilişkiniz de yoksa Nisan Koç erkeğinden kesinlikle uzak durmalısınız. Narsist özellikler taşımaya yatkındırlar, Nisan Koç erkeği görürseniz ortamı terk edin fete

İstediğinizi rahatça paylaşabilirsiniz, sizi dinlemek hoşuma gidiyor ve her yazdığınızı cümle cümle okuyup cevaplandıracağım. lvers

:DD güldürebilmeme çok sevindim nedense hep öyle bir tavrım olur, gülen yüz görmedikçe rahatlayamıyorum :D hep gülesin be canım arkadaşım, sen de çokk sempatik bir insansın bu oyunun belki en büyük artısı diyebilirim  :)

aleti çalarım çalmasına da Beethoven'ı mezarında rahat bırakmak da lazım gelir diye düşünüyorum ;))

nisan koç erkeği kara listeme de eklendi, aşık da olmadım hiç ha ya öyle birine aşık olursam da bu narsistik özelliği taşıyor diye şüpheye düşersemm :) bu bilgi bana yararlı olacak.

#10 2023-10-15 12:05:33

kedicagla
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2011-07-29
İletiler: 1303

selam, hala aktif konu olduğunu görmek çok tatlı :) bilgisayarda yapacak bir şey bulamayınca birden burası aklıma geldi ve gireyim dedim. eskiden sürekli forumda vakit geçirirdim, o zamanlar henüz ortaokuldaydım sanırım :D artık forum kültürü kalmadığı için böyle yazmak da garip gelmedi değil :)

şimdi de 22 yaşındayım ve seneye haziran ayında mezun oluyorum (umarım) fete hayatımı bambaşka telaşlar sarmışken yeniden buraya yazıyor olmak çok farklı hissettiriyor, sanırım büyümek böyle bir şey :')

moda ve giydirme oyunlarına hep meraklıydım, stardoll'u da çok oynardım hahaha hatta aslında bu yıl bayağı stardoll oynadım ama o da eski tadını veremedi bana :( yine de anıları yad etmek güzel geldi.

bunun haricinde ismim çağla :D burçlara inanırım, hatta arkadaşlarımın doğum haritalarına da bakmışlığım var. aslan burcuyum, yükselenim de akrep, akrep etkisinden olsa gerek.

yukarda nisan koç erkekleri hakkında çok doğru yorumlar yapılmış, ben de altına imzamı atmak istiyorum :DD

"Neden, biliyor musun? Ben sana içimi açmıştım."

#11 2023-11-06 14:15:14

gaza32
Membre

Özlem, mantık evliliği akraba bağları sıkı olanlar için hiçbir sıkıntıya uğramadıklarını gördüm. İnsanlar sadece sevdiğiyle değil ailesiyle de evleniyor diyorlar bence uzaktan bakınca bile bunun doğru olduğunu anlayabiliyorsun. Para evliliğine gelince canım, benim ablam maddi durumu mükemmel olmasa da gayet iyi biriyle evlendi gel gör ki ablama düşen pay oldukça az. Yani canım her şey evlendiğin kişiye bakıyor. Zengin olsa bile sana para düşmeyebilir hem para ne kadar mutlu eder ki insanı? İstediğin her şeyi aldın ee sonra? Sonrası yok işte. Parası için yüzüne bakıp aynı yatağa girdiğin bir insan var ben bunu tercih etmezdim. Tercih edenlere saygı duyuyorum fakat her şeyden önce sevgi, saygı ve muhabbet. Karşı cinste birlikteliğin varsa ne kadar uzun ve dolu konuşuyorsunuz buna bakacaksın bence çünkü ilerleyen yaşlarda güzelliğin paranın hiçbir işe yaramadığını fakat iki cümle sohbete hasret kaldığını göreceksin. Aşk çok güzel bir şey ama doğru kişiyi bulduğunda. Sakın acele etme. Yoksa ziyan olursun. Çok kırgın ve üzgün kalırsın sebebi ise birine aşıksan kalbin onun oluyor ve bir tek onunla mutlu olabiliyorsun geriye kalan her şey yalan oluyor. O da mutlu edemiyorsa hep üzgün olup çökebiliyorsun. Bu yaşıma kadar doğru düzgün kimseye aşık olmadım birliktelikte yaşamadım. Bunun için hiç pişman değilim. Zamanımı kimselere boş yere harcamadım çünkü :)

kedicagla hoş geldin aramıza :) Umarım mezun olursun. Akrep ve Aslan çok zor bir ilişki değil mi ya , ikisi de çok baskın karakterler. Umarım uyumlu bir Akrep bulursun:)
Ben de Koçum ve yükselenim Aslan fakat Nisan Koçuyla karıştırmayalım :D Ben Mart Koçuyum 

#12 2024-01-06 05:19:29

ulf
Membre
Gönderen: Tuğçe
Kayıtlı: 2010-09-01
İletiler: 633

hiii kızlarrr!!
ben de çoğunuzu nick olarak tanıyorum ama kisisel sohbetim yok maalesef hicbirinizle..
oyunu çok çok ufakken keşfetmiştim hatta o dönemler kraloyunun online oyunlar kategorisinde çıkıyordu ve bi anda üye olmak istemiştim arkadaşıma da haber edip başlamıştıkk sdjkfjksd ve hala burdaym..
o dönem gerçekten 9-10 yaşlarında olduğum için çook utanıyordum ve yaşımı ve adımı yalan söylemiştim sdfjkllkjsdf. 96lı olduğumu ve adımın tuğçe olduğunu söylediğimi çok iyi hatırlıyorum. ailemin sanal ortamda isim yaş vermemem gerektiğini falan söylemesi çok etkili bu konuda ama kendime tamamen farklı bi kişilik oluşturmuştum ohmydollz özelinde :D
onun dışında hala oyuna çok çok arada da olsa giriyorum ve öyle bi foruma girip çıkıyorum. bu sefer aktif konu olduğunu görünce çok sevindim eskilerden birilerini görmek iyi geldi fkljgkjldfg
öyle yanii arada belki yine uğrarımm kendinize iyi bakınn ♥♥♥

#13 2024-03-23 12:04:39

cute55girl
Membre
Kayıtlı: 2013-05-06
İletiler: 354

ulf evet biz tanısıktık seninle bu oyundaki herkes yasını sahte söylemis hatta hayatını bile bi enayi benmisim acıkcası fkjfhgf her seyi tak tak söylüyodum
nasılsınız bu arada

Son olarak düzenleyen cute55girl (2024-03-23 12:05:03)

#14 2024-04-08 19:09:25

ulf
Membre
Gönderen: Tuğçe
Kayıtlı: 2010-09-01
İletiler: 633

cute55girl yazdı:

ulf evet biz tanısıktık seninle bu oyundaki herkes yasını sahte söylemis hatta hayatını bile bi enayi benmisim acıkcası fkjfhgf her seyi tak tak söylüyodum
nasılsınız bu arada

ayy böyle diyince çok utandım gerçekten skjdfkj  üzgünüm herkes 14-16 aralığındayken benim 9 yaşındayım dememle dışlancak olmam çok belliydi o yüzden yalana başvurdum.... şimdi tekrar tanışalım GERÇEKLERLE SDKJLFKLDS adım ayşegül 22 yaşımdayım :3

#15 2024-04-14 23:10:32

etipuf
Membre
Kayıtlı: 2018-02-03
İletiler: 2

Buraya yazmak nedense bende e-mail yazıyormuşcasına bir gerginlik yaratıyor ve doğru zamanı beklemek istiyorum. Ve doğru zaman yazdıklarınızı çok geçmeden görüyor olmama rağmen aylar sonra geldi malesef. Benim adım da profilimde de yazdığı üzere Nazlı, bi 2 ay sonra 21 yaşına gireceğim (yani ikizlerim) ve bu benim küçükken daha büyük olduğumu söylemek için uydurduğum yaşlardan bile çok çok fazla, bu yüzden ara ara tuhaf hissediyorum, üniversite 2. sınıfım, 2 yıl sonra gerçekten hayata atılıp bir işte çalışacak olmak da aynı şekilde beni geriyor. Okuduğum bölüm İngilizce, Özlem'in Almanca öğrenmeye başladığını söylediğini zamanlarda ben de erasmus ile Almanya'ya gitmeyi istediğim için hafiften Almancaya başlamıştım. 1. dönem okuldan da Almanca dersi aldım, şuan A2 olduğumu düşünüyorum ve bu dönem dersim olmasa da hafif hafif devam ettirmeye çalışıyorum, genelde duolingo ve youtube videolarından gidiyorum, grammer ve kelime için önerilerin varsa benim için çok tatlı olur.  2. dönem ise Çince dersi almaya başladım şuan kendim konuşacak seviyede olmasam bile karakterleri tanıyıp bazen sesli bir şeyleri anlayabiliyorum, daha çok yeniyim. Çince öğreniyor olduğumu duyanlar genelde tuhaf birisin, ne okuyorsun diyor, siz de merak ederseniz ekonomi okuyorum ve bazen tuhaf olduğum oluyor.
Özlem'in kendi içinde anlamlandırmak istediği olayı bize anlatıp bizden fikir almak istemesi beni yumuş yumuş yaptı. Aşk ve mantık evliliği konusunda ikisinin de ayarının tutturulması gerektiğini düşünenlerdenim, para konusu belirli bir refah seviyesine ulaşıp yaşam kalitesini çok etkilemeyecek şekilde olduktan sonra çok hırs yapmaya gerek olmadığını da düşünüyorum, birlikte olduğun kişiyle ömrünüzü güzel geçirebilmek en mantıklısı gibi duruyor benim açımdan. Yazdığınız zamanlarda da ilişkimiz bile olmadığı halde sürekli umut veren nisan koçu birini unutmaya çalışıyordum, gerçekten kaçılması gerekiyor. Şuan yaklaşık 4 aylık bir ilişkim var, terazi burcu, aynı okuldayız, birbirimizin ilk sevgilisiyiz, o unutamayacağını düşünerek üniversiteye kadar ilişkilerden uzak durmuş, ben ise çok fazla insanla flörtleşmiş ama ''yeteri kadar iyi'' olmadıklarını düşünerek ilerletmemiş biriyim. Onun benimle olmak için kararlı oluşu ve birlikte güzel zaman geçirebildiğimiz için sevgili olabildik, bazen ben bir şeylere kızıp ters davransam da hep alttan alan biri açıkcası böyle olmasaydı ne kadar sürdürebilirdik hiçbir fikrim yok. Zaman zaman cümle yapılarına, giyimine, baskın karakterli olmayışına, üzerime çok düşüp çoğunlukla benim isteklerimin yapılmasına kızıyorum. Genelde erkeklerin ayrıl kişiliği sana uygun değil, kızların sana değer veriyor sakın bırakma dediği bir ilişki yani. Ara ara çıkmaza giriyorum ama onun alttan alıp sorunları çözmeye çalışması ile sonradan her şey normale dönüyor. Bana aşık olduğunu söylüyor ama benim duygularım o kadar yoğun değil, en fazla gelecekte birlikte yaşlanacağımızı düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Şuan ilişkimiz için kafamı karıştıran olay yaz için Hollanda'dan konser bileti aldık, interrail tarzı bir şeyler yapmayı düşünüyoruz, kalacak yer konusu ve maddi olarak ona sorun olup olmayacağı konusu beni düşündürtüyor, karşılıklı hesap ödüyoruz ama büyük miktarlarda öğrenciyken ödeme işi en güzel nasıl olur emin olamıyorum. Kalacak yer ve ödeme konusunda da fikirlerinize açığım quoi

Board footer