Giriş yapmadınız.

#1 2019-06-15 17:33:13

cahtmey
Moderatör
Gönderen: Denizli
Kayıtlı: 2010-08-11
İletiler: 2259

SORUNLARINIZI YAZIN

Lütfen konu dışında gereksiz yorumlar yazmayın!!

Bu başlık altında şikayetlerinizi söyleyeceksiniz.

Kişisel kullanıcı şikayetlerinizde;
*Özel mesaj ile rahatsız edilmek istemiyorsanız mesajlarınızı 'Sadece Arkadaşlar' konumuna getirin.
*Yorum olarak sizi rahatsız edenleri biz yetkililerden biri duruma el koyana kadar yorumu silmeyin!

Israrla üst üste mesaj yazmanızın bir anlamı yok bizler sırayla ilgileneceğiz.

Hepinize iyi eğlenceler..

#2 2019-08-29 11:49:02

elif01
Membre
Gönderen: Uzay Boşluğu
Kayıtlı: 2010-08-25
İletiler: 127

Re: SORUNLARINIZI YAZIN

SMS ile neden feez yükleyemiyoruz? Daha önceden vardı ama birden kaldırıldı. Kartla yüklemek zor iş. Tekrar SMS ile feez yükleyebilsek iyi olurdu.

Hayattan çoğumuz bıktık. Çoğumuz çok fazla yıprandık. Fazlasıyla kırıldık. Paramparça olduk. Ama hala tüm kırık parçalara rağmen ayaktayız. Ölmedik.

#3 2020-03-16 09:52:13

ninahx
Membre
Kayıtlı: 2011-02-27
İletiler: 15
Websitesi

dollzumun şifresini ve epostasını unuttum nasıl geri alırım ?    non  non  non

NİNAHX

#4 2020-11-14 10:08:37

cahtmey
Moderatör

ninahx yazdı:

Hesabının ismi neydi e posta adresini sana söyleyeyim e postana giriş yaparak oyunun giriş sayfasındaki şifremi unuttum bölümünden e postana onay e-mail ‘i yollayarak dokuzun geri alabilirsin🙏

#5 2020-11-14 10:16:08

cahtmey
Moderatör

elif01 yazdı:

SMS ile neden feez yükleyemiyoruz? Daha önceden vardı ama birden kaldırıldı. Kartla yüklemek zor iş. Tekrar SMS ile feez yükleyebilsek iyi olurdu.

Merhabalar canım
Aslında kartla da kolay şok marketlerinden yada Migros şubelerinden 5tl karşılığı satın alacağın ininal kartına para yükleyerek de feez satın alabilirsin. 😊🙏 25Tl ve katlarını yükleyebiliyorsun her yükleme basında kasa senden 2 tl ücret alıyor Eğer kartında para varsa her ay bir kereliğine 2 tl ücret kesiliyor ama para yoksa kartında ücreti gelecek ay devredip senden almıyor. 😃 Ayrıcı ATM’lerden de yükleyebiliyorsun ATM lerde yükleme 25Tl ve katları olmak zorunda degil 😚 istediğin miktarı kolayca yükleyebilirsin. Diğer yapacağın internet alışverişlerinde de kolaylık sağlıyor.❤🙏

#6 2020-11-18 12:05:14

elif01
Membre
Gönderen: Uzay Boşluğu
Kayıtlı: 2010-08-25
İletiler: 127

cahtmey yazdı:

elif01 yazdı:

Merhabalar canım
Aslında kartla da kolay şok marketlerinden yada Migros şubelerinden 5tl karşılığı satın alacağın ininal kartına para yükleyerek de feez satın alabilirsin. 😊🙏 25Tl ve katlarını yükleyebiliyorsun her yükleme basında kasa senden 2 tl ücret alıyor Eğer kartında para varsa her ay bir kereliğine 2 tl ücret kesiliyor ama para yoksa kartında ücreti gelecek ay devredip senden almıyor. 😃 Ayrıcı ATM’lerden de yükleyebiliyorsun ATM lerde yükleme 25Tl ve katları olmak zorunda degil 😚 istediğin miktarı kolayca yükleyebilirsin. Diğer yapacağın internet alışverişlerinde de kolaylık sağlıyor.❤🙏

ayyyy bilgilendimen için çooook teşekkür ederim bir ara deneyeceğim şuana kadar hiç feez yükleyememiştim bu yüzden, SMS olduğu zamanlarda da çok küçüktüm ailem izin vermez diye yükleyemiyordum :DD Bu arada benim de kuzenim hesabına erişemiyor birden bire elinden gitti hesabı e-mailini de hatırlamadığı için geri alamadı doll hesabının adı Anaka'ydı şuan Anaka365 hesabını kullanıyor ona da yardımcı olabilirseniz çok sevinirim:)<3

Hayattan çoğumuz bıktık. Çoğumuz çok fazla yıprandık. Fazlasıyla kırıldık. Paramparça olduk. Ama hala tüm kırık parçalara rağmen ayaktayız. Ölmedik.

#7 2021-01-14 16:52:13

runale
Membre
Gönderen: HOLLYWOOD
Kayıtlı: 2010-02-11
İletiler: 44

Unity WebGL'yi tıkladığımda eşyalar ve defile gözüküyor ama odalarda boş yerler karanlık çıkıyor. Bunun bir çözümü var mı?

#8 2021-01-17 16:46:39

havalibebeim
Membre
Kayıtlı: 2010-10-30
İletiler: 79

Şu anda ekip tüm odaların arkaplanlarını sırayla yüklemeye çalışıyor. Yapabileceğimiz tek şey beklemek. Fransız serverda bazı odaların arkaplanları geri döndü fakat bizim serverda henüz bir gelişme yok xD Bu işin uzun zaman alacağını söylüyorlar. Sanırım mart ayında bitmiş olacak.

Bir kış gecesinde süzülen kar tanesi gibiydin.

#9 2021-01-18 14:27:16

runale
Membre
Gönderen: HOLLYWOOD
Kayıtlı: 2010-02-11
İletiler: 44

havalibebeim yazdı:

Şu anda ekip tüm odaların arkaplanlarını sırayla yüklemeye çalışıyor. Yapabileceğimiz tek şey beklemek. Fransız serverda bazı odaların arkaplanları geri döndü fakat bizim serverda henüz bir gelişme yok xD Bu işin uzun zaman alacağını söylüyorlar. Sanırım mart ayında bitmiş olacak.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Umarım mart ayına kadar bitmiş olur. :)

#10 2021-01-18 20:34:19

havalibebeim
Membre

runale yazdı:

havalibebeim yazdı:

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Umarım mart ayına kadar bitmiş olur. :)

Umarım

#11 2021-02-03 00:46:05

inva
Membre
Kayıtlı: 2010-11-29
İletiler: 154

feez satın alamıyorum ülke desteklenmiyor diyor, sebebi ne acaba?

a href="http://tr.ohmydollz.com/forumtr/viewtopic.php?id=2078">http://tr.ohmydollz.com/forumtr/viewtopic.php?id=2078

#12 2021-03-08 12:21:11

havalibebeim
Membre

inva yazdı:

feez satın alamıyorum ülke desteklenmiyor diyor, sebebi ne acaba?

Bildiğim kadarıyla sms ile satın alınamıyor ama banka veya kredi kartı ile alabilirsin

#13 2021-03-21 11:35:28

harikabetty
Membre
Kayıtlı: 2011-02-07
İletiler: 2

benim bir tane daha oynadığım karakter var ona giriş yapamıyorum şifre doğru ama eminim şifre veya ad yanlış diyor nasıl kurtarabilirim ?

#14 2021-03-26 00:16:01

havalibebeim
Membre

harikabetty yazdı:

benim bir tane daha oynadığım karakter var ona giriş yapamıyorum şifre doğru ama eminim şifre veya ad yanlış diyor nasıl kurtarabilirim ?

eğer dollzun zaman aşımından dolayı oyundan silinmediyse sebebi yanlış giriyor olmandır. veya belki dollzu farklı bir serverda açmışsındır. fransız veya ingiliz server gibi. şifreyi yenileyebilirsin. bunun için parolanızı mı unuttunuz'a tıklayıp o dollzuna ait e maili yazmalısın. e mailine yeni bir şifre gelecek. daha sonra bu şifreyi kendi isteğinle değiştirebilirsin. eğer emailini de şifreyi de hatırlamıyorsan geçmiş olsun. benim başıma da gelmişti. Bir daha asla giremedim o dollzuma :')

#15 2021-03-27 18:29:15

ninahx
Membre
Kayıtlı: 2011-02-27
İletiler: 15
Websitesi

cahtmey yazdı:

ninahx yazdı:

Hesabının ismi neydi e posta adresini sana söyleyeyim e postana giriş yaparak oyunun giriş sayfasındaki şifremi unuttum bölümünden e postana onay e-mail ‘i yollayarak dokuzun geri alabilirsin🙏

tiki01

NİNAHX

#16 2021-03-31 11:54:01

cute55girl
Membre
Kayıtlı: 2013-05-06
İletiler: 354

adobe flash artık kullanılmadığı için günlüğümüz açılmıyor ne zaman düzeltecekler... diğer serverlerin forumlarına bakmayı düşünüyorum

#17 2021-04-02 10:11:50

havalibebeim
Membre

hala çalışmaya devam ediyorlar. en son "şu an eredanüzerinde çalışıyoruz, sonra omd ye geçeceğiz" dediler. ve tüm flash oyunlarını açamayacaklarını, içlerinden seçim yapmamız gerektiğini söylediler. (tabi fransız arkadaşlar seçecek dhhddhd ama fransız forumuna girerek fikirlerinizi belirtebilirsiniz) bunlar içerisinde günlük de dahil mi emin değilim. şu son ışıklı balık hediyesi ile hareketli nesneleri yeniden hareket ettirmeye başlayacaklarının haberini vermeye çalıştılar diye düşünüyorum. xD bu hızla gidersek her şeyin tamamlanması aylar sürer. sabırla bekliyoruz.

#18 2024-03-30 15:25:19

cute55girl
Membre
Kayıtlı: 2013-05-06
İletiler: 354

günlük ne zaman düzeleck...

Board footer