Giriş yapmadınız.

#1 2011-10-31 20:25:42

Ancien joueur MikiMause200
Invité

Yeni değilim merhaba .d

Adım Doris . Tugce kuzenımdı ve dollunu bana verdı .
<Bieber Fan'ıyım>
Hem de geregınden cok cok daha fazla..Bieber konusunda hassasım cok da pskopatım ..Berlın'de yasıyorum.Almanca'm var mecburen . Askkolığım . Cabuk asık olurum ama cabuk da atesım soner . Ilıskılerım hıcbır zaman cıddı olmadı olmayı da dusunmuyor . Ilk dort yasında asık oldum . 5 yasında cok malca bırıyle cıkmısım . Tabı o yaslarda cıkma cıkma degıl .d Iste boyle . Hrıstıyanım . Aslında dogdugumdan berı Hrıstıyanım . Babam Fransa dogumlu ve ben  Almanya'da dogdum . Ben bır aylıkken fln Turkıye'ye gelmısız . Büyükannem Amerıka dogumlu , buyukdedem Turk Istanbul'da dogmus . Annem Kanada'lı . Babamla tatılde tanısmıslar neyse fazla ılerı gıtmım .d Gerısı bılındık . Alman kızları sarısın olur kanıtına bır son getırmek ıstıyorum,Daniel'in kız kardesı ve ben esmerızzzz !! Dın ayrımı yapmayalım lutfenn . Dogustan Turkce'm yok . Annem ogrenmemı ıstedı . ''Buyukdeden Turk kızım onların dedıklerını anlamıyosun ve yaklaık 11.5 (.5'ı de var .d) senedır sana Almanca'larını soyluyorum'' falan dıe yalvardı kadıncağız .d Berlın cokk guzel bır yer herkess gelsınn . Fln fılan oyle boyle .d Ben buyum yanı ne dıyım .d Turkce yazdıgıma bakmayın bu yazıya 2 saatımı verdım . Cok Turkce'm yok sagolsun arkadasım Atakan yazıyor (Bunu da ben Atakan yazdımm .d) .d Bazılarını kendım yazıyorum . Artık cevırıden ıdare ederım .d Annemle yasamıyorum . Ev arkadaslarım var . Atakan Baran fln yukarda bahsettıklerım ve bırkac kız (Chantel vs.) Arkadaslık cok kolay kuramam arkadas delısı degılım ama ısteklerı asla cevırmem . Sorunuz olursa mesajdan artık .d Bakın Bıeber meselelerını kan davasına cevırırım oluyorum o cocuk ıcın bulasmayınnn nokta
....
Kein Problem .
Erledigt .

Board footer