Duyuru

Si vous ne voyez pas le nouveau design, pensez à vider vos caches ou faire F5 sur votre clavier.

Pour vous connecter au forum, utilisez votre pseudo et votre mot de passe du site. Inutile de vous réinscrire.
Veuillez prendre connaissance des règles du forum avant toute chose : Fonctionnement et règlement du forum

#1 13-02-2011 11:44:27

msslucy52
Membre
Gönderen: Ordu
Kayıtlı: 2010
İletiler: 38

Fikir (:

Arkadaşlar Hani Syafamıızn Butonunda Arkadaş Olarak Ekle Diye Bir Buton Yazıyoya Oraya Tıkladığımızda Direktmen Eklenmesin Bence O Kişiye İstek Yollansın.Birde Oy Verme Olsun En Çok Oy Alan Kişiye Defiledeki Gibi Para Verilsin Yada Feez?
Bide Bişey Geldi Aklıma Saçlar Paralı Bence Saçlar Paralı Olmasın Aksesuarlar İçin Yeni Bir Oda Açılsın Ve Makyajda Alınsın.
Moderatörler İlgilenirse Sevinirim (:

#2 27-02-2011 12:59:35

midilliseker
Membre
Gönderen: One Direction♥
İletiler: 576

Re: Fikir (:

relooking fikirlerin stardoll da var bu başka bir oyun değişiklikler olmali :norm:

Harry Syles/Zayn Malik/Liam Payne/Louis Tomlinson/Niall Horan
Ayrım yok. Hepsi çok değerli.

#3 23-06-2011 14:27:29

selenagomez9
Membre
İletiler: 129

evet relooking stardoll da var ama diğer fikirde haklısn bazıları birinin dollz una girio oy istemek için msj atıyo sonra biz onun arkdaşlarında ekliysek bize girip bizede atıyor mesajı çok sinir bozucu :(

Ben Doktor'um ancak bunun ötesini bilmiyorum.Kim olduğumu kesinlikle bilmiyorum. Henüz denenmedi. Komik miyim? Alaycı mıyım? Cazibeli miyim? Yaşlı bir dırdırcı mıyım? Yaşıyor muyum, ruh muyum? Sağ elimi mi, sol elimi mi kullanıyorum? Kumarbaz, kavgacı, korkak, vatan haini, yalancı, deli miyim? Delillere bakılırsa, kesinlikle koca bir ağzım var.  DOCTOR WHO FOREVER :)

#4 01-07-2011 14:25:19

Ancien joueur banu1247
Invité

selenagomez9 yazdı:

evet relooking stardoll da var ama diğer fikirde haklısn bazıları birinin dollz una girio oy istemek için msj atıyo sonra biz onun arkdaşlarında ekliysek bize girip bizede atıyor mesajı çok sinir bozucu :(

O zaman sen de mesajlarını sadece arkadaslarından kabul et.

#5 02-07-2011 15:48:55

feridenaz
Membre
Gönderen: İSTANBUL
İletiler: 30

Arkadaşlar Hani Syafamıızn Butonunda Arkadaş Olarak Ekle Diye Bir Buton Yazıyoya Oraya Tıkladığımızda Direktmen Eklenmesin Bence O Kişiye İstek Yollansın

bu fikrine katılıyorum ..:new:

#6 09-07-2011 11:51:50

selenagomez9
Membre
İletiler: 129

banu1247 yazdı:

selenagomez9 yazdı:

O zaman sen de mesajlarını sadece arkadaslarından kabul et.

sadece arkadaşlarımdan kabul et yapmıyorum çünkü oyunda birçok arkdaşım var ve onların da dollz(lar)ı var onları eklemek çok uzun iş :(

Ben Doktor'um ancak bunun ötesini bilmiyorum.Kim olduğumu kesinlikle bilmiyorum. Henüz denenmedi. Komik miyim? Alaycı mıyım? Cazibeli miyim? Yaşlı bir dırdırcı mıyım? Yaşıyor muyum, ruh muyum? Sağ elimi mi, sol elimi mi kullanıyorum? Kumarbaz, kavgacı, korkak, vatan haini, yalancı, deli miyim? Delillere bakılırsa, kesinlikle koca bir ağzım var.  DOCTOR WHO FOREVER :)

#7 14-07-2011 15:08:01

zeliha3232
Membre
İletiler: 452

katılıyorum bencede :bisous:

a href="http://tr.ohmydollz.com/forumtr/viewtopic.php?id=1947">http://tr.ohmydollz.com/forumtr/viewtopic.php?id=1947

^YUKERIDAKİ ADRESE GİRİP YORUMLARINI DÜŞÜNCELERİNİ YAZANLARA +4 VERİYORUM^

Board footer