Duyuru

Si vous ne voyez pas le nouveau design, pensez à vider vos caches ou faire F5 sur votre clavier.

Pour vous connecter au forum, utilisez votre pseudo et votre mot de passe du site. Inutile de vous réinscrire.
Veuillez prendre connaissance des règles du forum avant toute chose : Fonctionnement et règlement du forum

#1 03-06-2011 18:26:30

edac15
Membre
Kayıtlı: 2010
İletiler: 165

LOFT DOLAP

MODERATÖRLERİMİZE YALVARIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    ARTIK  LOFTUMUZDAKİ DOLABIMIZ ŞÖYLE OLSUN :

DOLABA BİRŞEY KOYUNCA ASILI OLSUN LÜTFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNN BÖYLE OLURSA BENCE HERKEZ RAHATLAR ŞİMDİ NEREYE NE KOYACAĞIMI BİLEMİYORUM O KADAR ÇOK KIYAFETİM VAR Kİ HADİ KENDİMİ GEÇTİM DİĞER ARKADAŞLARIMIN OKADAR ÇOK KIYAFETİ VARKİ .......... LÜTFEN ŞÜ KNUYA BİR EL ATIN !!!!!!!

DSTEKLEYEN LÜTFEN YORUM YAZSIN!!!!!!!!

OHD özledim hemde çok uzun zamandır giremedim :):):):)  :aomd_bave:

#2 03-06-2011 19:40:50

do3333
Membre
Kayıtlı: 2011
İletiler: 2

Re: LOFT DOLAP

:love: :love: :love: :love:
süper fikir canım dikkate alınırsa ve olursa yaşadıkkk :gai: :gai: :gai: :gai:

#3 03-06-2011 20:13:45

aysen7
Membre
Gönderen: Gülce
İletiler: 150
Websitesi

Böyle olmasını istiyorsanız lütfen StarDoll oynayın! Ayrıca bunu yapmak aylarca sürer. Moderatörlerimiz zaten çok çalışmaktalar. Her oyunun hendine has bir özelliği vardır. Bunu böyle kabul etmeniz gerekir.

SENİ SEVİYORUM!

#4 03-06-2011 22:11:56

zeliha3232
Membre
İletiler: 452

aysen7 yazdı:

Böyle olmasını istiyorsanız lütfen StarDoll oynayın! Ayrıca bunu yapmak aylarca sürer. Moderatörlerimiz zaten çok çalışmaktalar. Her oyunun hendine has bir özelliği vardır. Bunu böyle kabul etmeniz gerekir.

BEN STARDOLL OYNAMADIM VE OHMYDOLLZU ÇOK SEVİYORUM HİÇBİR OYUNA DEĞİŞMEM :))

a href="http://tr.ohmydollz.com/forumtr/viewtopic.php?id=1947">http://tr.ohmydollz.com/forumtr/viewtopic.php?id=1947

^YUKERIDAKİ ADRESE GİRİP YORUMLARINI DÜŞÜNCELERİNİ YAZANLARA +4 VERİYORUM^

#5 04-06-2011 09:40:04

edac15
Membre

aysen7 yazdı:

Böyle olmasını istiyorsanız lütfen StarDoll oynayın! Ayrıca bunu yapmak aylarca sürer. Moderatörlerimiz zaten çok çalışmaktalar. Her oyunun bir özelliği vardır. Bunu böyle kabul etmeniz gerekir.

Stardoll OHMYDOLLZ Beybim vs. gibi birsürü oyun onadım. Bana ^^Sana 100.000.000 tane oy veriyoruz .Bu oyları oynadığın oyunlara dağıt deseler 1 tanesini bile başka oyuna vermem. oylarımın 50.000.000 tanesini OHMYDOLZ'A 50.000.000 tanesinide MODERATÖRLERİMİZE veririm. Çünkü ben bu oyunu çok seviyorum. Başka oyunlarda olanların bu oyundada olmasını isterim. Çünkü OHMYDOLZ müthiş bir oyun. Ben dahada müthiş olmasını isterim.

Umarım anlamışsındır!

#6 07-06-2011 21:19:39

aysen7
Membre
Websitesi

edac15 yazdı:

aysen7 yazdı:

Böyle olmasını istiyorsanız lütfen StarDoll oynayın! Ayrıca bunu yapmak aylarca sürer. Moderatörlerimiz zaten çok çalışmaktalar. Her oyunun bir özelliği vardır. Bunu böyle kabul etmeniz gerekir.

Stardoll OHMYDOLLZ Beybim vs. gibi birsürü oyun onadım. Bana ^^Sana 100.000.000 tane oy veriyoruz .Bu oyları oynadığın oyunlara dağıt deseler 1 tanesini bile başka oyuna vermem. oylarımın 50.000.000 tanesini OHMYDOLZ'A 50.000.000 tanesinide MODERATÖRLERİMİZE veririm. Çünkü ben bu oyunu çok seviyorum. Başka oyunlarda olanların bu oyundada olmasını isterim. Çünkü OHMYDOLZ müthiş bir oyun. Ben dahada müthiş olmasını isterim.

Umarım anlamışsındır!

Asıl sen her oyunun kendine has bir özelliği olması gerektiğini ve bu özelliğin stardoll'da olup bu oyunda olamayacağını anlamışsındır...

SENİ SEVİYORUM!

#7 08-06-2011 15:53:09

edac15
Membre

1.si Evet canım her oyunun kendine has özelliği vardır. Bu özelliklerden birkaçı aynı iki oyunda olabilir. 2.si Bu konunun adı FİKİRLER fikri olan istiyorsa buraya yazar. Yazmak için senden izin almak zorunda değiliM. 3.sü Buna moderatörler karar verir. Eğer uğraşmak istemiyorlarsa yapmazlar uğraşmak istiyorlarsa da yaparlar sen buna karışamazsın.

Anladın umarım!!

#8 08-06-2011 18:48:27

aysen7
Membre
Websitesi

:lol:  :P

SENİ SEVİYORUM!

#9 08-06-2011 22:44:39

mini-peri
Membre
İletiler: 223

Aysen7 ; bu fikri gerçekleştirmek için aylarca süren bir çabaya gerek yoktur  :bisous:

:bisous:
2010'dan beri... :)

#10 09-06-2011 18:23:35

edac15
Membre

aysen7 yazdı:

:lol:  :P

Ne oldu nie güldün? Şaçmamı geldi?  O zaman sana tek şey söylüyorum. DÜŞÜN

#11 20-06-2011 11:31:46

serap2036
Membre
İletiler: 4

stardolll beybim vb... oyunları oynadım ama ohmydollz daha güzel ben şu anda bilgisayar kullanmazdım ama ohmydollz oyunu tesadüfen kardeşim gördü ve bnde beğendim 1.50 yıldır oynuyorum bnce muhteşem bi oyun herkese tavsiye ediyorumm arkadaşlarıma ve de çevreme ....ama katılıyom edac15 e loft dolabı kendi kendine açılıp kapansa elbiselerimiz askıda dursa eminim oyun daha güzel olur stardollun tek güzel yanı dolabıydı zaten o kadar ... yinede bunu moderatörler bilirr tabii :gai: :fete: :bisous: :applau: :omd:

#12 22-06-2011 19:18:01

selenagomez9
Membre
İletiler: 129

aslında evet kıyafetlerin askıda olması güzel ve düzenli dururdu ve aradığımız kıyafeti bulabilirdik ama şöyle birşey de var ki diğer kızlar da haklı yhani

ayrıca eğer 2-3 farklı oyunda aynı özellikler olursa çok sıkıcı gelirdi hem omd oynamış sonra stardoll a geçiş yapmış bri stardoll için omd den çalmış der stardoll oyuncusu ise çalan omd der bu yüzden aynı özellikler bulunmamalı bnce böyle  (baya uzun oldu) :new:

--------------------------------------------------------------------------------------
I Love <3<3<3 Selena Gomez <3<3<3

Ben Doktor'um ancak bunun ötesini bilmiyorum.Kim olduğumu kesinlikle bilmiyorum. Henüz denenmedi. Komik miyim? Alaycı mıyım? Cazibeli miyim? Yaşlı bir dırdırcı mıyım? Yaşıyor muyum, ruh muyum? Sağ elimi mi, sol elimi mi kullanıyorum? Kumarbaz, kavgacı, korkak, vatan haini, yalancı, deli miyim? Delillere bakılırsa, kesinlikle koca bir ağzım var.  DOCTOR WHO FOREVER :)

Board footer