Duyuru

Si vous ne voyez pas le nouveau design, pensez à vider vos caches ou faire F5 sur votre clavier.

Pour vous connecter au forum, utilisez votre pseudo et votre mot de passe du site. Inutile de vous réinscrire.
Veuillez prendre connaissance des règles du forum avant toute chose : Fonctionnement et règlement du forum

#51 03-04-2011 08:06:39

Ancien joueur
Invité

Re: Ohmydollz'da Yeni Deqisiklikler

amiralcarden yazdı:

eşyaları sıkıştır biyere xD camın arkasına koy :lol:

Ayy.. Ktü oda bea .D

#52 03-04-2011 11:43:22

girl1998
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2010
İletiler: 72
Websitesi

Terbiyesizlik etmek istemem ama takmışsınız bi stardoll, gidiyosunuz! Sizin buradaki amacınız stardolldan farklı olmak mı, ( diğer oyunlar demiyorum çünkü bitek stardolldan farklı olmaya çalıştığınız apaçık ortada! ) yoksa daha fazla üye çekmek mi?? Tamam bi ödül almışsınız. Ama diğer arkadaşlarıma katılıyorum o fransızlara gelmiş bir ödüll ! İşte burda bile stardollla çakışıyosunuz orada da ödül alınınca kurucunun ülkesine gidiyoor! Onlardan farklı bir özelliğinizin olmasını mı istiyorsunuz? Tamam ben size söyleyeyim; şu konuda onlardan çok farklısınız kii onlar kendilerini hiçbir oyunla kıyaslamıyorlar. Kimseyle kendilerini kıyaslamadan diğer oyunlarda gördükleri yenilikleri, kendilerinin ve diğer oyuncuların beğendikleri şeyleri direkman oyuna getiriyorlar. Diğer oyunlarda olsun ya da olmasın... Onlar için önemli olan şey daha fazla üye çekip oyunu daha eğlenceli bir hale getirmekk ! Burada sizler gibi kendilerini diğer oynlardan farklı tutmak değil...!! Madem stardolldan farklı olmak istiyorsunuz; biz burada neden bebek giydiriyoruz o zaman?? Sonuçta bu stardollda da var. Neden bu özellikler birbirine benziyor? Çünkü iki özellikte oyuncular tarafından istenilen birşey.. Ve bu giydirme özelliği sizin en çok oyuncu çekme özelliğiniz. Halbuki bu özellik diğer birçok oyunda da var.. Madem farklısınız; bu özelliği niye kaldırmıyorsunuz?? Farklıyız farklıyız diyorsanız hepten farklı olun ya da oyuncuların söylediği, istediği yeniliklere '' bunlar stardollda da var '' diyerek cevaplar vermeyin. Neden stardoll? Niye kendinize stardoll u rakip gçrüyorsunuz? Neden kendinizle yarışmak yerine stardolla yarışmayı tercih ediyorsunuz? Biz burda hem sizler daha çok üye çekebilin, hem de oyuncular daha rahatlıkla ve eğlence içerisinde oyunlarını oynayabilsin diye uğraşıyoruz. Siz stardolldan hiç bir örnek almak istemez, farklı olmak isterken; onlar yeni Türk moderetörleri getirerek oyunlarına zevk katıyorlar... Sizden görerek yaptılar, ya da yapmadılar... Ne önemi var? Üye çekiyor mu, çekiyor. Oyucuları rahat ettiriyor mu, ettiriyor... E o zaman onların sorunları nee? Hiçbirşey... Çünkü onlar gördükleri yenilikleri uyguluyorlar.. Sizler gibi '' farklıyız, farklıyız '' diyerek daha fazla üyelik kaybetmiyorlar...

Başta da söylediğim gibi, terbiyesizlik etmek istemedim. Bunlar benim fikirlerim...

#53 03-04-2011 11:59:23

Ancien joueur pelindincer
Invité

Süper yazmışın Katılıyorum !

#54 03-04-2011 12:13:48

Ancien joueur
Invité

Ben miss-damla bnde katılıyorrum bnde bunu anlatmaya çalışıyorum ablamda aynı şekilde.. Ama anlayan yok bu yüzden daha fazla yorum  yazmayalım çnkü boşuna..!

#55 03-04-2011 17:03:40

Ancien joueur
Invité

Woowww Güzel yazmıssın Tşk. ediyorum . Kesnlikle katılıyorum yanlız bunlar senin düşüncelerin fikir yok ortada ama dediklerin hepsi doqru .

#56 03-04-2011 17:08:44

reu
Membre
Gönderen: Loft C:
Kayıtlı: 2011
İletiler: 935

bu yazdıkların sadece bir cümlede toparlanır- hepsi boş-her cümle birbiriin
aynı-gereksiz- :mang:   :mang:

#57 03-04-2011 17:45:55

girl1998
Membre
Gönderen: İstanbul
İletiler: 72
Websitesi

reu yazdı:

Nereyi tekrarlamışım? Hem tekrarladıysam da sebebi belli... Yanlış anlaşılma olmasını istemiyorum !

#58 04-04-2011 16:33:39

edac15
Membre
İletiler: 165

miss-damla yazdı:

cahtmey yazdı:

comedygirl yazdı:

Ohmydollz da artık fazlasıyla sıkılmaya basladık. Herkesin oyunda daha fazla kalmasını sağlayacak bişey istiyorum. Defile , kur gibi seylerden sıkılmaya basladık hemde fazlasıyla... Chat'in tekrar açılmasını ve fransız serverinde olan çarkıfelek 'in türk serverine getirilmesini ve  bunun gibi insanları oyuna çeken seylerin olmasını istiyoruM... Para kazanmak için degisik seyler gelmeli hergun 3,4,5 veya 6 $$$ kazanmaktan sıkıldık esya almak için paramızın daha fazla olmasını istiyorum !
Alternatif para kazanma oyunları olmasını istiyorum. Belirli esyalar satılabilsin Yani; 2. el magazası gibi... [ ßen satıcam baskası alcak baskası o esyayı degerlendiricek ]

Fikirlerimin önemsenmesini Rca ediyorum...

Oyundan sıkıldık diyorsunuz ama OMD olarak ödülü biz kaptık :)
Chat te çok olay oldu bir süre kapalı kalacak.Daha fazla para kazanmak için mesela şuanki macerayı tamamlayıp 7$$$ lık mesleğe sahip olabilirsin;)Çarkıfeleğin TR si için çeviriler çok zor ama yinede uğraşıyoruz ne zaman eklenir yada eklenirmi bunun gibi birşey bilgi sahibi değilim.2.el eşya konudu Sarah tarafından reddedilen bir öneri.Çünkü defilede olduğu gibi yeni hesaplar açıp daha ucuza almak için çakallık yapmaya çalışanlar olacaktır;)

Ödülü biz kapmış olabilriz ama birde şuna dikkt edin bizm serwer diğer serverlerden geri kalmış yani şöyle onlarda çarkıfelek olmasına rağmen bizde yok ve ayrıca uzn zamndan beri chat açılmıyor... Bence ödülü kime vericeklerini seçenler fransız serverindeki özellklere bakarak krr vermişler çünkü bildiğimiz gibi sarah yani oyunn kurucusu fransız biri.....Ayrıca biz burda para kazanamadığımızdan bahsederken siz bize yeni macerayı yapuın diyorsunuz sizce biraz saçma değil mi..?Ayrıca 2. el eşya bildiğim diğer oyunlarda da denendi ve hiç bir sorun çıkmadıgını gördüm... Sizce bazı şeyleri çok abartmıyor musunuz...?
Biz oyunda sıkılıyoruz diyoruz ve mutlaka nedenlerimiz de var sıkılmıyoruz diyenlere de şunu söyliyim fransız serwerinde ki kişiler hiç sıkılmıyorlardır çünkü onların her an yapabilecekleri şeyleri var (çarkıfelek ve özellkle chat)....
Peki bu sıkılmayanlar her anlarında böyle şeyler yapabiliyorlar mı sizce..?
Ve bizmde olur dediklerimiz şeylerde de bir bildiklerimiz var lütfen....!

%100 katılıyorum fransız serweri bizden daha çok eğleniyordur bu oyunda arkadaşlarım sayesinde fransız serveririn çarkıfelek oynadığını öğrendim ama nedense arkadaşlarım sayesinde bizde istiyoruz bu bizim hakkımız lütfen bizde çarkıfelek istiyoruz

OHD özledim hemde çok uzun zamandır giremedim :):):):)  :aomd_bave:

#59 04-04-2011 16:35:26

edac15
Membre
İletiler: 165

reu yazdı:

buna sen karar veremezsin sadecene modlar ve adminler karar verir

OHD özledim hemde çok uzun zamandır giremedim :):):):)  :aomd_bave:

#60 04-04-2011 16:52:39

Ancien joueur pelindincer
Invité

edac15 yazdı:

reu yazdı:

Ne demeye çalışıyosun ? Herkes kendi düşüncesini söyleyebilir !

#61 10-04-2011 08:34:46

Ancien joueur
Invité

pelindincer yazdı:

edac15 yazdı:

reu yazdı:

Ne demeye çalışıyosun ? Herkes kendi düşüncesini söyleyebilir !

Kızlar düsüncelerinizi syleyin ama birbirinizi kırmadan . Kırıcaksanız yorum yapmayın benm için daha iyi olur ...

#62 11-04-2011 12:04:22

Herenis
Administrateur
Kayıtlı: 2009
İletiler: 209

Sizin derdiniz oyun falan deil ben anliorum. Oyun kurucular bir seye izin vermiorsa onlar bunu degistirene kadar sonuc böyle kalir. Birseyler yapilacaksa zaten size sormadan yapilior.  Bazi seylerin yapilmasini istediginizde tartisma yaratarak deil öneri olarak yapabilirsiniz. Carkifelek istiorsunuz  bu o kadar kolay yapilabilecek bisey deil beklemek zorundayiz. Chate gelince biz actik bazilariniz yüzünden kapatildi. Burada tartisma yapacaginiza bence haddini bilmeyen kisilere chatin nasil kullanildigini ögretebilirdiniz. Carkifelek gelince onada birsey bualcaksiniz. Defileye yaptiginiz gibi onu begenmior buna laf ediorsunuz. Bu kadarda nankör olmayin begenmiorsaniz oynamak zorunda deilsiniz we Modlari da sonucu olmayan tartismalarinizla mesgul etmeyin.

Elivent Senthura Suhr Havelora Avelar Herenis O Nira
Beribent Senthura Suhr Havelora Nerha Ven’he Thera..

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹiq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ iʞuɐs

Board footer