Duyuru

Design automnal pour la nouvelle saison !
Si vous ne voyez pas bien le nouveau design, videz vos caches et cookies de navigateur ou faites F5 sur votre clavier :)

Pour vous connecter au forum, utilisez votre pseudo et votre mot de passe du site. Inutile de vous réinscrire.
Veuillez prendre connaissance des règles du forum avant toute chose : Fonctionnement et règlement du forum

#1 29-03-2011 16:25:59

midilliseker
Membre
Gönderen: One Direction♥
Kayıtlı: 2010
İletiler: 576

gerekli olabilir

bu oyunda neredeyse tüm dollzların 1$$$ yüzünden bir eşyayı alamama sorunu var.şöyle birşey olsa -$$$ yani dollz lar bir eşya 5 $$$ ise ve onda 4 $$$ varsa bu
- miktarı kullanır ve -1 $$$ si olur diğer gün çalıştığında işi 5 liraysa eksi miktarı kadar maaşından iner.tabii belli bir miktar olcak örn. -5 $$$ konulduysa dollzlar -5 $$$ yi gecemiycek.

Son olarak düzenleyen midilliseker (29-03-2011 20:26:12)

Harry Syles/Zayn Malik/Liam Payne/Louis Tomlinson/Niall Horan
Ayrım yok. Hepsi çok değerli.

#2 29-03-2011 18:50:16

Ancien joueur sekeraskim
Invité

Re: gerekli olabilir

midilliseker yazdı:

bu oyunda neredeyse tüm dollzların 1$$$ yüzünden bir eşyayı alamama sorunu var.şöyle birşey olsa -$$$ yani dollz lar bir eşya 5 $$$ ise ve onda 4 $$$ varsa bu
- miktarı kullanır ve -1 $$$ si olur diğer gün çalıştığında işi 5 liraysa eksi miktarı kadar maaşından iner.

kesinlikle katılıyorum...defileye kıyafet alıyordum 1 $$$ yüzünden alamadım... :( :bisous:

#3 29-03-2011 18:58:21

midilliseker
Membre

sekeraskim yazdı:

midilliseker yazdı:

- miktarı kullanır ve -1 $$$ si olur diğer gün çalıştığında işi 5 liraysa eksi miktarı kadar maaşından iner.

kesinlikle katılıyorum...defileye kıyafet alıyordum 1 $$$ yüzünden alamadım... :( :bisous:

aynen banada oldu

#4 30-03-2011 20:01:24

midilliseker
Membre

ilgilenecek biri var mı?

#5 30-03-2011 21:38:42

busecikgul
Membre
İletiler: 372

Tam benim kafamdansın bende bu konuyu açacaktım :bisous: :applau:

#6 30-03-2011 21:48:01

cahtmey
Moderatör
Gönderen: Denizli
İletiler: 2259

Bu fikir çok önceleri sunulmuş ve reddedilmiştir.

Board footer