Giriş yapmadınız.

#1 2015-06-01 11:08:49

kedicagla
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2011-07-29
İletiler: 1303

Yeni değilim...

Aslında önceden benim burada bir konum vardı ama kapanmış sanırım bulamadım >.<
Adım Çağla, 15,5 16 gibi bir şey yaşım dfgdhgfdgfd
2011'de buraya kaydoldum ama ya 2012 yada 2013 bütün arkadaşlarım oyundan gitti ve ben de SBS vb olunca mecbur oyundan gittim.
Her gün fazlasıyla saatimmi buraya verip hiç SBS çalışmıyordum ve sonunda ailem de bana yasak koydu tabii bilgisayara bile bakamaz oldum, zaten geri döneyim diyecekken fizik bana bela oldu dfdhfdgfd
Fazla klişe olacak ama kitap okumayı ve müzik dinlemeyi severim ama ikisini aynı anda yapamıyorum :)
Yabancı dizi izliyorum genellikle The Vampire Diaries, The Original, 2 Broke Girls vb vb vb
Açlık Oyunları, Ateşi Yakalamak, Alaycı Kuş Bölüm: 1 (2'yi sabırsızlıkla bekliyorum), Uyumsuz,Kuralsız filmlerine ayrı hastayım aynı zamanda kitaplarını da okudum hala okumayan izlemeyen varsa tavsiye ederim
Nina Dobrev,Kat Dennings,Katherina Graham,Candice Accola,Jennifer Lawrence,Shailene Woodley, Ian Somerhalder, Paul Wesley, Joseph Morgan, Josh Hutcherson, Theo James sevdiğim ünlülerden sadece bir kaçı *-*
Beni tanıyan bilenler hala buradalar mı bilmem ama bilmeyenler de bilsindi maksatım *-*

"Neden, biliyor musun? Ben sana içimi açmıştım."

#2 2015-09-27 11:39:11

jessic
Membre
Kayıtlı: 2014-07-08
İletiler: 2

Re: Yeni değilim...

benimde ismi,m çağla applau applau applau applau applau

Board footer