Giriş yapmadınız.

#1 2012-06-04 17:45:22

Ancien joueur 191yaren191
Invité

Sivilcelerden kurtulma yöntemleri İşe yarıyor kızlar =)

Sivilcilerden Kurtulmak için evde Yapabilecekleriniz

Peki bizim için önemli olan sivilcelerden kurtulmak için neler yaptık???

Şunu mutlaka belirtmeliyim ki sivilce sadece bir sebebe bağlanmamalıdır. 1 ürünün geçireceği düşüncesini kafamızdan atmalıyız ki sağlıklı bir güzelliğe kavuşalım. Sivilceye ortam hazırlayan çok etken vardır. Uykusuzluk, stres, yanlış ürün(sabun, krem, makyaj malzemeleri, vs…)
Bunun için küçük öneriler….

• Tencereyi yarısına kadar su ile doldurun ve ocağa koyun. O buhar oluşturana kadar sizde bu arada yüzünüzü yıkayın ve havlunuzu yanınıza alın. Buharlaşmaya başlayan suya başınızın üstüne havluyu koyarak eğilin ve 10 dakika bekleyin. Bunun düzenli yapılması cildinizin sıklaşmasına ve sivilce oluşturan ortamın zamanla yok olmasına yarayacaktır.

• 1 kaşık limon suyuna, 1 kaşık tarçın karıştırın ve sivilcelere sürün. Kuruduktan sonra yıkayın.

• Portakal kabuğunu rendeleyin ve havanda ezerek krem haline getirin, sivilcelere sürün. Bir süre sonra yıkayın.

• Bir diş sarımsağı ikiye kesin ve iç kısmını tam sivilcenizin üzerine surun. Bunun devamlı yapılması probleminizi ortadan kaldıracaktır.

• Eşit miktarlarda limon suyu ve gül suyunu karıştırın ve problemli bölgeye sürün. Yarım saat sonra ılık su ile yıkayın. Bunun sıklıkla yapılmasının sonuçları da mükemmeldir.

• Olgun domatesi püre haline getirip sivilceli alana sürün ve l saat sonra yıkayın. Böylece gözenekleriniz küçülecek ve sivilce oluşumunu önlemiş olacaksınız.

• l kaşık sirkeye, bulamaç yapabilecek miktarda tuz ekleyin ve sivilcenizin üzerine sürün. Yarım saat sonra ılık su ile yıkayın.

• Bir salatalık alın ve rendeleyerek püre haline getirin. Suyunu sıktıktan sonra cildinize uygulayın, bu şekilde gözenekleriniz ufalacak ve cildiniz ışıltılı bir görünüm alacaktır.
Not: Sivilcenin temiz havaya, iyota, bakıra ihtiyacı vardır. E Vitamini alın sigara ve içkiden, fındık, çekirdek gibi yiyeceklerden uzak durun. Bol bol su için

Kaynak: Sivilcilerden Kurtulmak için evde Yapabileceklerinizhttp://www.webhatti.com/kadin-hastalikl … z1wq7n2b9r
whkaynak

#2 2012-06-05 15:29:42

54sakarya
Membre
Gönderen: Sakarya
Kayıtlı: 2010-08-25
İletiler: 537

Re: Sivilcelerden kurtulma yöntemleri İşe yarıyor kızlar =)

İyiki hiç sivilcem yok love

Loftumda,kimim ben kısmımda Omd ile ilgili yenilikleri , macerayla ilgili tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.... (=

#3 2012-06-06 16:51:46

sindir3lla
Membre
Gönderen: Pc başı
Kayıtlı: 2010-09-16
İletiler: 31

oha nasıL? sakarya kaç yaşındasın? Eğer 12 den büyüksen baya şansLısın yaw

Mrs. Horan ♥

#4 2012-06-28 17:01:32

Ancien joueur meltemxderya
Invité

Çok güzeller kopyaladım masaüstüne kaydettim bile!! star

#5 2012-06-28 21:11:39

Analis_14
Membre
Gönderen: Harry Styles ♥
Kayıtlı: 2010-08-31
İletiler: 427

Kesinlikle denemeliyim !!

Harry ! ♥

#6 2012-07-06 11:36:51

Ancien joueur aycagaga1
Invité

Arkadaşlar kil maskeside çok işe yarıyo tavsiye ederm

#7 2012-07-10 11:53:11

Ancien joueur manga46
Invité

buharı ve sarımsağı deneyeceğim.ben de garnier kullanıyorum.onun da faydası oluyordu.yaklaşık 1 haftadır evde yoktum.yanımda da götüremedim.alnımda,çenemde vs. bir sürü sivilce çıktı pleur

#8 2012-07-10 17:25:24

vusaledoll
Membre
Kayıtlı: 2012-03-12
İletiler: 379

Sivilcelerden yüzüm görünmüyor ya non non Anneme mutlaka söylüycem.

#9 2012-07-11 10:05:01

Ancien joueur manga46
Invité

191yaren191 yazdı:

Sivilcilerden Kurtulmak için evde Yapabilecekleriniz

Peki bizim için önemli olan sivilcelerden kurtulmak için neler yaptık???

Şunu mutlaka belirtmeliyim ki sivilce sadece bir sebebe bağlanmamalıdır. 1 ürünün geçireceği düşüncesini kafamızdan atmalıyız ki sağlıklı bir güzelliğe kavuşalım. Sivilceye ortam hazırlayan çok etken vardır. Uykusuzluk, stres, yanlış ürün(sabun, krem, makyaj malzemeleri, vs…)
Bunun için küçük öneriler….

• Tencereyi yarısına kadar su ile doldurun ve ocağa koyun. O buhar oluşturana kadar sizde bu arada yüzünüzü yıkayın ve havlunuzu yanınıza alın. Buharlaşmaya başlayan suya başınızın üstüne havluyu koyarak eğilin ve 10 dakika bekleyin. Bunun düzenli yapılması cildinizin sıklaşmasına ve sivilce oluşturan ortamın zamanla yok olmasına yarayacaktır.

• 1 kaşık limon suyuna, 1 kaşık tarçın karıştırın ve sivilcelere sürün. Kuruduktan sonra yıkayın.

• Portakal kabuğunu rendeleyin ve havanda ezerek krem haline getirin, sivilcelere sürün. Bir süre sonra yıkayın.

• Bir diş sarımsağı ikiye kesin ve iç kısmını tam sivilcenizin üzerine surun. Bunun devamlı yapılması probleminizi ortadan kaldıracaktır.

• Eşit miktarlarda limon suyu ve gül suyunu karıştırın ve problemli bölgeye sürün. Yarım saat sonra ılık su ile yıkayın. Bunun sıklıkla yapılmasının sonuçları da mükemmeldir.

• Olgun domatesi püre haline getirip sivilceli alana sürün ve l saat sonra yıkayın. Böylece gözenekleriniz küçülecek ve sivilce oluşumunu önlemiş olacaksınız.

• l kaşık sirkeye, bulamaç yapabilecek miktarda tuz ekleyin ve sivilcenizin üzerine sürün. Yarım saat sonra ılık su ile yıkayın.

• Bir salatalık alın ve rendeleyerek püre haline getirin. Suyunu sıktıktan sonra cildinize uygulayın, bu şekilde gözenekleriniz ufalacak ve cildiniz ışıltılı bir görünüm alacaktır.
Not: Sivilcenin temiz havaya, iyota, bakıra ihtiyacı vardır. E Vitamini alın sigara ve içkiden, fındık, çekirdek gibi yiyeceklerden uzak durun. Bol bol su için

Kaynak: Sivilcilerden Kurtulmak için evde Yapabileceklerinizhttp://www.webhatti.com/kadin-hastalikl … z1wq7n2b9r
whkaynak

sirkeyle tuzu bulamaç yap demişsin de ne sirkesi bu?elma sirkesi vs. var da :D

#10 2012-07-11 10:06:36

Ancien joueur manga46
Invité

bir de annem yumurta beyazının iyi geldiğini söyledi.
yumurta beyazını sürdükten sonra 5 dk falan kurumasını bekliyosun.sonra pamuklu bir bez parçasını nemlendirip yüzündeki yumurta beyazı gidene kadar siliyosun.sonra da yüzünüzü yıkamayı unutmayın :D

#11 2012-08-09 09:34:43

daisyrose
Membre
Gönderen: İzmir Güzeli <3
Kayıtlı: 2010-06-10
İletiler: 70

Hiç Sivilce Yok Yüzümde . Bembeyazım Hayalet gibi

#12 2012-08-13 22:52:27

Ancien joueur dianastyles
Invité

Hihi benim de hiç siwilcem yoh aomd_bravo

Son olarak düzenleyen dianastyles (2012-08-13 22:54:09)

#13 2012-08-22 15:42:07

Ancien joueur manga46
Invité

bir de kükürtlü sabun da işe yarıyor.ama kokusu biraz kötü -_- yoğurtla karbonatı karıştırıp yüzünüze maske olarak uyguladığınızda o da yüzü temizliyormuş.

#14 2012-08-31 12:36:01

simalkiss
Membre
Gönderen: antalya
Kayıtlı: 2010-08-31
İletiler: 41
Websitesi

üğüğüğüğü :(

#15 2012-09-08 16:01:56

Invité

benimde hiç sivilcem yok 12 yaşındayım ama sanırım ileride lazım olucak bence her kızın ihtiyacı va normal şeyler 

#16 2012-09-11 10:40:15

gizligirl
Membre
Kayıtlı: 2011-03-23
İletiler: 10

unutmayın her cilt tipi farklıdır ve bu öneriler herkezde fayda sağlamaz ama umutsuzluğa kapılmayın ve cildinizin temiz olmasına özen gösterin düzenli olarak sabunla yıkayın ve nemlendirin ama nemlendiricinizin içinde yağ olmamasına özen gösterin

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

#17 2012-09-14 09:33:46

Invité

Haklısın gizligirl    ablamın yüzünde bunu görmek biraz zor açıkcası lol

#18 2012-09-27 18:32:49

Ancien joueur mng46
Invité

ben de bir yerde rastladım.şu sallama çaylar var ya.onu sıcak suya koyup bir süre bekletiyorsun.sonra sivilcenin üzerine koyup 5 dk bekliyorsun.hemen etkisini gösteriyormuş.denemedim ama en kısa zamanda denemeyi düşünüyorum.bir de garnier kullanıyorum.onun da faydası oluyo.ayrıca gül özlü bir vücut losyonu var.onu sürdükten sonra yüzüme bir de gül kolonyası sürüyorum.yalnız benim kullandığım gül özlü şeyler katkısız,doğal.faydaları çok oldu.ayrıca yaklaşık 8 gün falan evde olmadığım için bir şey kullanmadım.bir sürü sivilce çıktı.patlatmamaya söz vermiştim.ama çok mide bulandırıcı durdukları için sıktım.sonra da izi kaldı suratımda.kendimden soğudum.

#19 2013-06-18 11:54:53

nil89
Membre
Kayıtlı: 2010-09-07
İletiler: 13

şimdi olmasa bile mutlaka olacaktırr yha hayatın kuralı gibi bişi bu olduunda bu taktiklri denicm saol lvers

ismimi biliyorsun hikayemi değil yaptıklarımı duydun yaşadıklarımı değil ♥,♥

#20 2013-07-22 22:21:08

bella30bella
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2010-08-24
İletiler: 1324

Ben de yok :D Yüzümde sadece ben'ler var :D

've already dead in thirty-five minutes

#21 2014-03-08 20:12:58

Ancien joueur angels99
Invité

kızlar bence bunlar gereksiz Yeterince A vitamini alıp bol bol spor yaparsanız veya terlediğinizde kalktığınızda yüzünüzü yıkarsanız Sivilceleriniz gitmiş olur eğer gitmediyse kremler felan sürmeyin sivilceler için özel kremler veya jeller oluyor doktora gidip ondan alabilirsiniz mdr

#22 2014-05-12 14:30:35

Ancien joueur goodgirl2
Invité

Yüzümdeki sivilcelerden nefret ediyorum non non non Annem de krem falan kullanmama izin vermiyo Bunları okutuyorum hemen inanıyosun inanma diyo ben ne yapayım ?? pleur  pleur  pleur nrv  nrv  nrv  aomd_blase  aomd_blase  aomd_blase

#23 2014-05-13 14:16:24

Ancien joueur goodgirl2
Invité

Merhaba kızlar yine ben omd omd annem bana bir krem aldı ama aldığı krem öyle nivea garnier falan değil. Dün cosmo home'a gittik. Annem dedi ki "kızım 12 yaşında sivilceleri için birşey önerebilir misiniz? " dedi. Oradaki kadın bir krem verdi küçük gibi duruyo temiz vücuda sivilceli bölgeye mercimek tanesi kadar sürüyorsun öyle bişey adı da " acne cream (akne kremi) " ama biraz pahalı 54 lira honte ama yine de tavsiye ediyorum 2 kere uyguladım hatta şu anda yüzümde ama etki gösterecek diye umuyorum

#24 2015-07-19 16:42:27

idiltuana
Membre
Gönderen: Nevşehir♥
Kayıtlı: 2010-08-10
İletiler: 54

whayy

Gölgé$iZ MutLuLuk Olma$ ßaK Güné$té ßil€ L€k€l€r WaR....!!!♥

Board footer