Giriş yapmadınız.

#1 2011-05-21 19:04:04

mini-peri
Membre
Kayıtlı: 2010-05-27
İletiler: 223

Yazarlar Kulübü

Bu kulüpte neler yapacağız?
*Yazdığımız Hikayeleri Paylaşacağız.
*Hikayelere oy vereceğiz.
Hikayemi yazmam için şartlar var mıdır?
*Çok fazla cinsellik,argo,şiddet içerikli hikayeler yazılmayacak.
*Kulübe üye olmalısınız.
Kulübe üye olmam için ne yapmam gerekiyor?
*Sadece üye olmak istiyorum diye mesaj atmanız yeterli.
Üye Listesi:
1-Mini-Peri
2-Hellgirl
3-Ask1Ask2
4-Kedicagla
5-Pierce12
6-
7-
8-
9-
10-
Takipçiler:
1-Zeliha3232
2-Lesguit
3-
4-
5-

Not:Kulübe üye olmayanlar hikaye yazmamalıdır.
Not2:Moderatör Cahtmey'den izin aldım bu konuyu açmak için.
Eller klavyelere star

Son olarak düzenleyen mini-peri (2012-08-20 15:12:48)

2010'dan beri... :)

#2 2011-05-21 19:18:43

hellgirl
Membre
Kayıtlı: 2010-11-01
İletiler: 471

Re: Yazarlar Kulübü

Güzel paylaşımlar olacağa benziyor, merakla takip ediyor olacağım :)

''Beğendiğiniz bedenlere, hayallerinizdeki ruhları koyup, aşk sanıyorsunuz''  - William Shakespeare

#3 2011-05-21 19:28:30

mini-peri
Membre

Hellgirl:o zaman seni takipçiler bölümüne yazıyorum.Peki üye olmak ister misin?Hikayelere oy verebilirsin ?
Not:Yazara değil,hikayeye oy verilecek.

#4 2011-05-21 19:38:15

hellgirl
Membre

Belki uzun birsüre herhangi bi hikaye paylaşamayabilirim, eğer sorun olmayacak ise tabiki isterim :)

''Beğendiğiniz bedenlere, hayallerinizdeki ruhları koyup, aşk sanıyorsunuz''  - William Shakespeare

#5 2011-05-21 19:50:08

mini-peri
Membre

Eklendin.Başka üye var mı acaba?mdr

#6 2011-05-21 19:56:45

hellgirl
Membre

Umarım olur :) Bu arada profilindeki hikayeyi de burda paylaşmayı düşünür müsün? Gerçekten etkileyici bir başlangıç olmuş. good

#7 2011-05-21 21:57:44

mini-peri
Membre

Hellgirl:Teşekürler.Hemen koyuyorum star
Adı:Cehennem Kuşu~
Giriş-'-
İç geçirdim.Neden?İtiraf etmeliyim,bugünlerde fazla saçmalıyorum."Hey,Christine!Burada ne arıyorsun?"O kadar düşünceliydim ki yanlış sınıfa bile girdiğimin farkında değildim.Ta ki Sam'in yarı-uyarıcı selamını duyana kadar."Ben...Şey..."Kendi fısıltımı bile zor duyabilmiştim."Yapma Sam!O daha bir çömez!"Jack.Diye geçirdim aklımdan.Seni öldüreceğim...Kendini ne sanıyordu?Ona gününü göstermenin zamanı gelmişti,hatta geçiyordu!"Kapa o lanet olası çeneni!Kendini ne sanıyorsun Jack?Ultra-havalı bir lider falan mı?Yoksa sen de bizim gibi çömez Misin?"İçimde biriken nefreti kusmak iyi gelmişti.Jack'in yüzüne bile bakmadan sınıftan çıktım.Aniden aklımda ünlem oluşturan düşüncem beni hızlıca koşmaya zorladı.Ah,hayır!Hayır,hayır,hayır!Geç kalmadım geç kalmadım!Hızlıydım.Bunun bana sorun olacağını nereden bilebilirdim ki?!Aklıma gelen son şey şuydu:Karnımdaki keskin acı.Neler oluyor?Düşüncem kırık dökük bir fısıltıya dönüştü;"Nel...e-r..O-o-o lu.."Cümlemi tamamlayamadım.Her şey kararmıştı...
Bölüm1-Yükseliş:
Uyandığımda yumuşacık tüylerin çıplak vücudumda gezindiğini hissettim.Huzurluydum.Bir saniye,diye düşündüm.Çıplak mı?Bu mümkün olabilir miydi?
Bunun imkansız olduğunu düşünmüştüm.Herşeyin yanlış zamanda büyüycen öfkeme ait olduğunu
,Jack'in beni "öldürdüğünü" düşündüm.Ama öyle değildi.Bu,benim kaderimdi.Ne olduğumdan habersiz,gökyüzünde dolaşıyordum.
Öldüm,diye geçirdim aklımdan.Ve cennete geldim...
Kocaman,masmavi-beyaz denilebilecek kadar açık renk-bir buluta rastladım.Birden altın sarısı
renginde bir ışık patlaması oldu.Ne olduğunu anlayamamıştım.Altın ışık dağılmaya başlayınca,
ortada bekleyen "Muhteşem" kadını gördüm.Kadın gerçekten güzeldi.Altın sarısı saçları ve
pespembe dudaklarıyla adeta bir periydi.Yanıma gelip büyüleyici bir şekilde gülümsedi.
Bu da ne,dedim içimden.Ne kadar de muhteşem biri..."Merhaba,kızım..."Kızım mı?Bu muhteşem "Peri" benim annem miydi yani?
"Me-me..Merhab-a!"Zar zor selam verebilmiştim."Sen seçildin kızım,seçildin."Ne?Bu da ne
demek oluyordu yani?Ben seçilmiş miydim?"Ne dediğinizi anlamıyorum.Be..Ben öldüm ama!"
Bir kahkaha attı.Melodi gibiydi.Huzur veriyordu."Hayır kızım,ölmedin.Yükseldin..."anlamamıştım.
"Ne demek bu..?"diye sordum.Bana verdiği cevap şuydu:"Yakında anlayacaksın,kızım."Tekrar ışık
patlaması oldu.Kendimi okulun revirinde buldum.Demek yükselmiştim.Ama bu ne demek oluyordu?
Karnıma baktım.Hiç bir şey...Kalktım.Boynumda bir şey vardı.Bir kolye.Altından yapılmıştı ve
ortasında kanat şeklinde mavi bir taş vardı.Bulutla aynı renk,diye düşündüm.Bulutla aynı renk...
Kanatların da ortasında parmak izi vardı.Dokundum.Parmak izimle aynıydı.Ve o muhteşem peri,
önümde bitiverdi."Efendim,kızım..?"Yine aynı melodik tını,dedim.Çok güzel..."Ben de sana vereceğim
görevi düşünüyordum,kızım.bu,ilk görevin olacak.Bize kendini göster."Heyecanlanmıştım."Görevim nedir peki?"dedim.
Artık bir görevim vardı,bitirmeliydim...

Son olarak düzenleyen mini-peri (2011-05-21 21:59:37)

#8 2011-05-22 12:31:28

hellgirl
Membre

Kesinlikle başarılı bir çalışma :) Betimlemeler, kişilerin duygularını yansıtma biçimin etkileyici ve olaylar hoş bir şekilde ilerliyor. Galiba şu zamanlarda yabancı yazarların kitaplarının popülerleşmesinden olacak ki, okurken bir çeviri okuyormuşsun hissi veriyor. Bazı yerlerde gayet iyi durmasına karşın bazen hafif bir soğukluk hissi olabiliyor. Bir küçük noktada 'kız neden verilecek görevi birden kabullendi ' Herhalde ilerleyen bölümlerde bu daha net hale gelecektir. Ben beğenerek takip edeceğim yazılarını. Başarılarının devamını dilerim :)

* Bu arada arkadaşlar okuyup geçmeyin, yorumlayın-paylaşın-paylaştırın :)) mini-peri ve benim özel konuşma alanıma dönüşmesin burası :)

#9 2011-05-26 21:32:09

mini-peri
Membre

Evet,kızın bir nedeni vardı.Onu da heyecan olsun diye sona sakladım.Sizler için 2+3. bölümler!
Bölüm2-İlk görev
Odamda,yatağımda hayatımı düşünüyordum.Acaba bütün bunlar neydi?Neden ben yükselendim?Görevim vardı üstelik.
Heyecanım,görevimi duyunca endişeye dönüştü.Çünkü cehenneme gidecektim.Cehennem,dedim.Sanırım
sadece oraya layığım...
Yapmam gerekliydi.Düşmemek için.Aure -o muhteşem kadın- bana "düşmekle" ilgili bir kaç şey söylemişti.
O,yükselenlerin annesiydi.Görevimle ilgili bildiğim tek şey cehenneme gitmekti.Nasıl gidecek,
ne yapacaktım bilmiyordum.Kolyem.Parmak izine dokundum.Aure önümde bitiverdi."Merhaba kızım!"Şen kahkahası
bütün odamı doldurdu."Merhaba,anne."Aure'yi bana çok yakın hissettim.Gerçekten annemmiş gibi..
"Ben seni çağırdım çünkü..."cümlemi tamamlayamadım.Gerek bile yoktu aslında.
"Biliyorum,kafanda soru işaretleri var,küçüğüm...Ama sana teker teker öğreteceğim.Görevinle
ilgili bir sorunun var,değil mi?""Evet,anne.Cehenneme nasıl gitmem gerekiyor?"İçten bir şekilde
kahkaha attı."Dert ettiğin şeye bak!Kızım,sen yükseldin.Gitmek istediğin yeri düşün sadece,
orada ol.Ve oradasın.Ve görevin şu;Deryk adında bir şeytan,cenete girmeye çalışıyor.Engelleyemiyoruz.
Çok güçlü.Sen onu engellemelisin."Güçlü,dedim.Çok güçlü..."Ama siz onu engelleyemiyorsanız,
ben nasıl engelleyeceğim ki?""Amacımız bu.Gücünü görmeliyiz.Şimdi gitmem gerekiyor,kızım."
Ve Aure gitti.Tamam,cehennemi hayal ettim.Güçlü bir ateş beni sardığında gözlerimi açtım.
Gerçekten cehennemdeydim.Önümdeki hareketlilik dikkatimi çekti.Kulak kabarttım."Derky,cennete gidemezsin!"
"Aklını kaçırmış.Kaçık...""Kapa çeneni!Oraya gireceğim.Her ne olursa olsun !"Bu sözleri beni
sinirlendirdi.Bu,kim oluyordu da,cennete girmeyi düşünüyordu?"Hey,koca kafalı aptal!Bana bak,
ne yani!Cennete mi gireceksin ?Hah!"Tek omuz silktim.Bütün bakışların bende olduğunu hissedebiliyordum
"Anca rüyanda."Derky bana baktı.Aman tanrım,diye düşündüm.Ne kadar da yakışıklı..."Ha-ha-ha!
Çok komik,yükselen.Beni engelleyemezsin!"Yükselen?Ünlü mü oldum yani?"Öncelikle adım Christine.
Ve,göreceğiz.Düelloya ne dersin ?Şimdi,hemen."Koca,korkunç bir kahkaha attı.Aslında bu
kahkahası beni korkutmaktan çok daha da öfkelendirdi."Hünerlerini göster,Christine!"
Kalbimde dayanılmayacak büyüklükte bir sızı hissettim."Küçük büyüm seni sersemletti ha!"
Büyü.Benim büyüm neydi?Büyümü düşündüm.Sahip olduğum gücü.Artık bedenimi iradem değil,sahip
olduğum güç yönetiyordu.Cehennemdeki ateş daha da büyüdü.Ağızlardan çıkan korku dolu inlemeler,
kulak kabartmama neden oldu."Kahretsin!Ateşe hükmedebiliyor!"Derky inledi "Lütfen beni bırak!"
Onu bıraktım."Bir dahaki sefere bu kadar merhametli olmayabilirim.Cennete girmeyi aklından
bile geçirme!"Derky kan kusuyordu."Sözümü tutacağım.Beni rahat bırak,yükselen!"Cenneti düşündüm,
Aure'nin yanını."Kızım?"Gözlerimden yaşların süzüldüğünü ancak hissedebilmiştim.Zayıf bir sesle,
"Başardım,anne..."Dedim."Başardım..."Ve Aure'ye sarıldım.
Bölüm3-Gerçek güç
Aure'yi tutan ellerim gevşedi.Gözlerin beyaz bir ışık patlamasıyla kör oldu.Sarsılıyordum.
Kalbimden bir şey çıkıyor gibiydi.Acı verici,dayanılmazdı.Bir kaç saniye sonra kendimi bu
acıya teslim ettim ve bayıldım.Gözlerimi açtığımda Aure yanımdaydı.Gülümsüyordu."Kızım..."
"Anne,bana ne oldu böyle?"O anda bir şey dikkatimi çekti.Kuçağında kırmızı bir ışık vardı.
"O da ne?"dedim."O senin Auran.Ruh enerjin,gerçek gücün."Gerçek gücüm müydü?"O bana ne kazandırıyor?"
Kırmızı ışık topu Aure'nin kucağında yükseldi.Ve benim elime kondu.Küçüldü,küçüldü...İçime
dolan gücü hissetmiştim.Muhteşem bir güçtü.Ama bu şey benden koparken neden bu kadar acı çekmiştim?
Aure bunu hissetmiş olmalıydı ki bana şunu dedi;"Senden koparken acı çektin,çünkü ruh enerjin
olmadan bir hiçsin."Bir süreliğine hiç mi olmuştum yani?"Ama o ruhumdayken neden şimdiki gibi
kendimi güçlü hissetmiyorum?"Auran sadece kendi gücünü bulabildiğin zaman büyür.Yani sen gücünü
keşfetmeden önce yoktu.Ve sen gücünü bulunca büyüdü,büyüdü..."Vay canına,dedim içimden.Yani ben
ateşi kontrol edebiliyor muydum?"Gücüm sadece ateşi kontrol etmek mi,anne?"Gözlerini bana dikti.
Sevgi ve umut doluydu."Sadece,gözlerime bak kızım..."Gözlerine dikkatlice baktım."Aman tanrım!"
Mutlulukla dolu bir şaşkınlıktı."Christine!Sen,O'sun!"Anlamamıştım,yine..." 'O' muyum?Kimim!"
Beşyıldız Yükselen'sin!Yani beş elementi kontrol edebiliyorsun!"Ateş,su,toprak,hava,...5. elementim
neydi?!"Ruh..."Dedi Aure."Ruhu kontrol edebiliyorsun.Yolundan ilerle,kızım..."Gözlerinde yaş
birikmişti."Neden ağlıyorsun,anne?"Bana baktı ve zorlukla gülümsedi."Seninle olamam...Sen...
Sen benden daha yükseksin.Ben seni annen olamam..."Ne?Bu kadar önemli olmam onu benden ayıracak
mıydı?Bu durumda bu güce sahip olamazdım."Ama sana ihtiyacım var,anne.Yanımda ol!Ne olursa olsun!"
Bana hızla sarıldı.Bir kaç dakika boyunca birbirimize sarılı olarak ağladık."Yanında olacağım,
kızım.Ne olursa olsun.Sen yolunda ilerle.Yanındayım..."Geri çekilip yüzünde baktım.O muhteşem
gözleri,hüzün ve mutlulukla yaşarmıştı.Onu kaybedemezdim,asla ve asla...
Bölüm4'ün adı da şu:İşler kötüye gidiyor

Son olarak düzenleyen mini-peri (2011-05-26 21:34:56)

#10 2011-06-04 19:01:00

zeliha3232
Membre
Kayıtlı: 2010-10-10
İletiler: 452

good  güzelmiş bende takipçi olayım

a href="http://tr.ohmydollz.com/forumtr/viewtopic.php?id=1947">http://tr.ohmydollz.com/forumtr/viewtopic.php?id=1947

^YUKERIDAKİ ADRESE GİRİP YORUMLARINI DÜŞÜNCELERİNİ YAZANLARA +4 VERİYORUM^

#11 2011-06-04 19:02:42

Ancien joueur ask1ask2
Invité

bnde katılmak istiorum

#12 2011-06-08 08:46:38

mini-peri
Membre

İkiniz eklendiniz.4. bölümü hazırlıyorum

#13 2011-07-25 22:11:48

lesguit
Membre
Kayıtlı: 2010-08-29
İletiler: 310

Bende takipçi olmak istiyorumm :D

#14 2011-08-11 14:00:18

mini-peri
Membre

Lesguit;ekledim srni tatlım.Birazdan 4. bölüm ile karşınızda olacağım (cehennem kuşu)

#15 2011-10-05 16:20:01

mini-peri
Membre

Öhöm,
Uzun süredir ekleme yapılmıyor.Eğer sizin de hikayeleriniz varsa LÜTFEN ÜYE OLUP YAZIN!Kendi aramızda bir-iki hikaye yarışması yapabiliriz.Bunun haricinde beğendiğimiz kitapları öneride bulunabilir,kitaplar vb... hakkında tartışmada bulunabiliriz.Daha fazla katılım olmasını umut ediyorum.
Ayrıca Şu Kuralları ES GEÇMEYİN!
-Hikayelerinizde,yapıtlarınızda  LÜTFEN çok fazla cinsellik,argo küfür OLMASIN!Bazı kelimeleri sansürleyebilirsiniz.Örneğin;
Fah*ş* gibi.
NOT:Bazen hikeyelerinizi Adobe Reader'de yazıp DOWNLOAD LİNKİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ!(Moderatörlerden daha izin almadım,alınca olabilir.İzin verilmezse,direk buraya yazın.)

#16 2012-02-12 17:54:20

Ancien joueur
Invité

Ben üye olmak istiyorum beni ekleyince bana mesaj atın

#17 2012-02-12 19:02:32

kedicagla
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2011-07-29
İletiler: 1303

üye olmak istiyorum cnm:)

"Neden, biliyor musun? Ben sana içimi açmıştım."

#18 2012-08-16 13:14:17

mini-peri
Membre

Bölüm 4 geliyor.!!!
Not: uzun süre kimse hikaye yazmadı.Bence artık yazmaya başlayalım lütfen.
Bölüm4=Nedenler
Odamda,dışarının dondurucu olmasına rağmen camları sonuna kadar açık odamda kendimi sorguya çekiyordum.Neden?Neden görevi hemen kabul ettim?Saçma bir kurtuluş için,değil mi?Aptalsın,Christine.Sere serpe yattığım yatağımdan kalkıp cama yürüdüm.Bir süre yağan yağmura baktım.Neden yağmur sıcacıktı?Gözlerimden akanın yağmur olmadığını,yaramaz gözyaşının yanağımdan kayıp gittiğin fark eder etmez parmaklarımın ucuyla gözyaşlarımı sildim.Kurtuluş,diye inledim içimden.Kurtuluş mu?Bak,hala buradasın.Hala dünyadasın!Esrarengiz bir şekilde dünyadan kaybolacağını mı sanıyordun ha?Haklıydı.Görevi sadece bu dünyadan kurtulmak için kabul etmiştim.Ama şimdi her şey değişti.Şşş,ağlama.Her şey bir düzen içinde dedi içimden bir ses.O ses ruhumu doldurunca anladım Aure'nin beni teselli etmeye çalıştığını.İçimden teşekkür ettim ona.Telefonun mesaj sesiyle irkildim.Lily.
Christine,neden cuma günü okuldan kaçtığını sormayacağım.Ama bugün seni almaya geldiğimde senden ciddi bir konuşma istiyor olacağım.Hey!Harika şeyler giy tatlım,biriyle tanışacaksın.
Kimle tanışacağımı önemsemeden dolabıma yöneldim.

#19 2012-08-20 13:20:15

Aselya
Membre
Kayıtlı: 2012-01-15
İletiler: 265

çok güzel bende ye olucammmm ama pierce12 hesabımla lütfen aselya degilde pierce12 yazaar mısın canım ;) :) :p ?

Gidene üzülme, sevseydi gitmezdi,Gelene sevinme, O da başkasından Geldi...

#20 2012-08-20 15:18:53

mini-peri
Membre

Ekledim applau  Hadi hadi herkesi bekliyoruz üyelik/takipçilik sınırsız,ücret falan hiç yok
Ayrıca unutmadan,İLK KİTAP ÖNERİSİNİ YAPIYORUM!
GÜNEYLİ VAMPİR SERİSİ-TRUEBLOOD SERİSİ
Harika bir seri bence.İnsanı bağımlı kılıyor,kitap öneririm,evet ama dizisinin fazlasıyla 18 yaş üstü olduğunu duydum.Ancak ille de izleyeceğim derseniz,önce ilk kitabı bitirip diziye öyle başlayın.Çünkü dizi 1. sezon tamamen ilk kitaba göre gidiyor,fakat sonraki sezonlar serbest oluyormuş.Eğer diziyi izleyip kitaba başlarsanız sıkıcı olur.
applau Kitap önerilerini bekliyorum,hikayeleri,romanları,üyeleri,takipçileri applau

#21 2013-07-23 15:48:16

bella30bella
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2010-08-24
İletiler: 1324

tAKİPTEYİZZ star

've already dead in thirty-five minutes

#22 2014-09-05 12:55:00

mini-peri
Membre

Gördüğüm kadarıyla uzun süredir paylaşım yok... Üye olarak istememi isteyen varsa söyeyebilir, memnuniyetle eklerim.
Sevgiler;
Mini-peri (Ayşegül)
magic  applau

Board footer