Giriş yapmadınız.

#1 2012-12-29 13:36:17

rocki
Membre
Kayıtlı: 2012-02-18
İletiler: 73

popüler olmak

eskiden ezk gibi bişeydim ama şimdi popülerim kendi yöntemlerim ile denedim işte size popüler olmakla ilgili olayım:

bizim sınıf a şubesi c şubesi hep bize sataşıyordu kolidorda tam 1 ay boyunca kavga ettik
sınıfın popülerleri kavga için tekerleme yazıyorlardı (Bu arada hala yazıyoruz böyle rekabetli tekerleme biliyorsanız yazın) kolidora gittik kapıya tekme attık kapıyı açınca laf saydık bu defa biz bulaştık bende bir tane yazmıştım bunu edaya söyledim eda da sınıfın popülerine söyledi diğerlerinede öğrettim kurs vakti gelmişti bende fundaya bana silgi alırmısın diye para vermiştim ama silgi almamıştı bende yanına gittim "funda paramı o zaman geri ver" dedim
fundada geri vermişti ve b şubesi ile maçımız olacaktı funda bir dans mı ne buldu benide kattı hazır yanındayım dans konusunda iyiyim ve 1 kişiye ihtiyaçları vardı ne şanslıyım bir kaç gün çalıştık ama o günkü kursun tenefüsünde diğer popüler erkeklerle biz konuşmuştuk erkekler sordu bana ne zaman gruba girdin diye funda benide guruba aldı dedim sonra kıskanç kız ......
adını söylemiyeyim şimdi bir tekerleme yazmış gruba girmesin diye tam bir şikoda tipsiz kıskanç bir kız olduğu için gruba daha iyi bağlandım sııfın bir popüleri yemek hanede yiyor yemeklerini bende yiyorum bundan sonra onunla hep beraber yemek yedik her tenefüs beraberiz kanka olduk benim hikayem bu son bir şey daha rekabetli tekerleme biliryormusunuz ihtiyacım varr yardım edin

Son olarak düzenleyen rocki (2012-12-29 13:36:33)

Sevginin karşılığı ilgidir,ilgi yoksa yakışanı silgidir...! ;) ♥

#2 2013-04-24 18:35:49

Aselya
Membre
Kayıtlı: 2012-01-15
İletiler: 265

Re: popüler olmak

Yani sınıfın popüleriyle arkadaş olursak mı popüler oluruz diyorsun? Aslında farklı bir yöntemi var: Popüler olmak illa popülerle takılmak,arkadaş olmak değildir. Kendi kendine olabilirsin. Çalışkan,akılllı,zeki ve tarzlı olmak en önemli şeylerdir. Hele hele başarılıysan.
İlk önce çok çalışkan ol. Tarzın olmalı. A) havalıca giyinme B)Şirince giyinme C) güzelce giyinme. Bu seçeneklerden birini seç ve öyle giyin. Geniş bir çevren olmalı. Tennefüste arkadaşlarınla gez,sohbet et. Kötü söz söyleme. İyi kalpli ol. Bunlar yeterli olur. Ama kendi yöntemin işe yaramışsa öyle olsun.

Gidene üzülme, sevseydi gitmezdi,Gelene sevinme, O da başkasından Geldi...

#3 2013-07-21 23:54:16

bella30bella
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2010-08-24
İletiler: 1324

Kendin ol

've already dead in thirty-five minutes

#4 2013-08-18 13:48:00

esah
Membre
Kayıtlı: 2012-01-13
İletiler: 386
Websitesi

Bella30Bella'ya takiliyorum...Aslinda populer olmak cok iyi birsey degildir,birkim senden nefret etmeye basliyabilir,kavgalar baslar...  ouf

Forget the haters, cuz somebody loves ya
•● Esαh ●•

#5 2014-08-06 21:23:20

beyz55a
Membre
Kayıtlı: 2013-05-01
İletiler: 278

Board footer