Giriş yapmadınız.

#26 2012-09-29 16:26:49

ohmyaysegul
Membre
Gönderen: Samsun ♥
Kayıtlı: 2011-08-19
İletiler: 168

Re: Nasıl popüler olabilirim.Lütfen yardım edin..

Ya kzlar tşk  de dha çk yardma ihtiyacm vr sad

♥ Sevgili 1D.Siz yoksanız posterleriniz var,resimleriniz var,hayalleriniz var jfdn Her türlü benimsiniz yani uzatmaya gerek yok. B|

#27 2012-12-11 16:05:53

rocki
Membre
Kayıtlı: 2012-02-18
İletiler: 73

Bence kızlar ohmyaysegul okulda popüler olmayı soruyor olabilir. new

Sevginin karşılığı ilgidir,ilgi yoksa yakışanı silgidir...! ;) ♥

#28 2012-12-11 16:11:39

rocki
Membre
Kayıtlı: 2012-02-18
İletiler: 73

POPÜLER GÜLMESİ

EĞER POPÜLERSEN GÜLME TARZINDA POPÜLER OLMALIDR YANİ DİLİNİ ISIRARK HAHAH DE YADA ELİNİ DUAĞINA KOY HAHAHAH SENDE BEĞİN YOKMU DE EĞER SENİ BİRİ GÜLDÜRÜSEE.

BİRDAHA POPÜLERLİK(COOLUK)KURALLARINI HATILIYALIM :

ERKEKLERE KARŞI YAKIN OL .
SAKIN DERSELRİNİ KAYTIRMA.
ANLAMADIĞIN SORU VARSA BİLE ÖĞRETMEN SORUNCA PARMAK KALDIR.
SAÇINI  BAĞLA AÇIK OLMAYACAK
cool görünümler

PopüLer oLmak içiN yapıLması gereKenLer 29 MaddedeN oLuşuyoR iYi EğLenceLer!
1- Kahkül veya perçem kestirebilirsiniz.
2- Son moda kıyafetlerden alın pahalı olması gerekmez diktiredebilirsiniz.
3- Terziniz varsa onu değiştirip durmayın!
4- Güneş gözlüğü takın.
5- Okulda hep farklı ve tatlı saç modelleri yapın.
6- Erkeklerin içine düşmeyin naz yapın.
7- Sürekli yeni arkadaşlar edinin.
8- Kendi kurallarınızı koyun.
9- Bu çok önemli bir kural telefonunuzu yanınızdan ayırmayın.
10- Arkadaşlarınızla dolaşırken her tanıdığa selam verin ve sohbet edin.
12- Herkese iyi davranın.
14- Okulda ağlayın.
15- Kendinize bir düşman edinin ve onunla çekişin ama diğerlerini arkanıza almayı unutmayın.
16- Formanızın altına mutlaka converse giyin.
17- En az 3 converse e  sahip olsun.
18- Sürekli okulda herkesin sizin yaptığınız bişeyi konuşmalarını sağlayın.
20- Ve hep sevimli olun hep gülümseyin diğer okullardan çıktığınız tanıdığınız kişiler olsun sosyal ortamlara atılın evinizde parti verin tüm okulun haberi olsun ama sadece10 kişiyi çağırın sonraki partide 15 sonra 20 ve gittikçe artsın.
21- Haftasonu sinemaya gitmek istediğinizi söyleyin ve topluca sinamaya gidin  ve o grubun başı siz olun!
22- Dışarı çıktınızda altınıza dar pantolon giyin ve saçını salın renkli sprey sıkın.
23- Kendinize ait bi odanız olsun.
24- Spor türü ve ayakkabı markası için kesinlikle adidas ve nike seçin.
25- Önemli birisi ile buluşacağınız zaman yada tatilde kesinlikle dikkat çekicek renk oje sürün.
26- Kesinlikle sosyal olun.(tenis-hentbol-bale-gitar-volleyball-gezi turları) gibi etkinliklere katılın.
27- Dershaneye gidin.
28- Popüler bir sevgiliniz olsun.
29- Ve son olarak kendinizi övebileceğiniz bir şeyiniz.

Okulda Havalı nasıl Olunur??

Okulda havalı mı olacaksın..Sadece 10 adım,ve 3 aşama:Oku,uygula ve ALTIN TACIN SAHİBİ OL!Sadece bu 3 aşama,özen ve biraz zamanla,4,5,6,7,8. sınıfların prensesi olacaksın..(İnternet garantilidir xD)

1.Güzellik en önemlisi!Bunun için "Güzllik" bölümüzden yararlanabilirsin.Uygun saç kesimleri ve giyiniş.Bu adım çok uzun sürer.Uzun açıklamalara gerke yok:Güzellik böülümüze göz at!

2.Dersler önemli..Sen de istemez misin,Edebiyat öğretmenin veya matematik öğretmenin sınavda sadece senin "100" aldığını söylesin?Tabii ki..altın kural bu!Ama unutma!asla inek olma,çalışkan lol...

3.Giyinişine önem ver.Gömleğini sarkıt,eteğine rozet tak,eteğini kıvır ve olabilirdiğince "cool" yürü..

4.Çantanı baştan yarat!Yeni rozetler tak,simli kalemlerle onu süsle8Örneğin eniyi arkadaşınla baş harflerinizi yazabilirsin örn:H <3 D gibi)Sonra yeni kalpleri üzerine dik,yeni kumaşlarla çok cool ol

5.Kalemkutun,kalemlerin hatta kalemtıraşın hepsi en sevdiğn renge göre düzenlenmeli..Hemen kırtasıiyeye git ve değiştir.Ayrıca kitapların ve defterlerinin kapları da çok "çılgın" ve çok "cool" olmalı...Barbie mi?Yoo hayır!

6.Havalı bir kız iyi laflar söylemeli.Düşmanlarıınla kavag ederken(tartışma canım,kavga demeyelim)asla şiddete başvurma,düşmanına sanki o bir "uzaylıymış" gibi garip garip bak.Onu bakışlarınla salak durumuna düşür.Ayrca asla şiddete başvurma ama,lafını da sok.İşte sana bir kaç öneri:

Düşmanın:Acıyorum sana'!

Sen:Sen önce kendine acı bence..Yazık,çok yazık

Dşmanın:seninle tartışacaksam biraz bekle,beynimi çıkartıp geleyimde şartlar eşit olsun!

Sen:Olmayan bir şeyi nasıl çıkartacaksın?

Sen:Senin beynini kuşa taksalar o kuş uçamaz'Aah,pardon,senin beynin yoktu değil mi?

Sen:Seninle ucubelerin arasındaki tek fark,boy ölçüleriniz(eğer düşmanın çok kısa veya çook uzunsa,bunu dene!çok komik olacaktır)

Böyle şeyleri kendinde türetebilirsin.

7.Parmak kaldır..Emin olmasanda parmak kaldırmaktan çekinme.Böylece öğretmenin gözüne girersin.Ayrıca derste olabildiğince az konuşmaya bak.Öğretmen kızarsa düşmanların sana kıs kıs glerler

8.Tenefüslerde(a da sadece 1 tenefüste)en ii arkinle sıranın üstüne otur,kart oynayın ya da kulaktan kulağa konuşup gülüşün.Emin ol,saçma geliyor ama seni çok kıskanacaklar.Özellikle sınıfın ",nekleri ve yalnızları"

9.En iyi arkadaşınla hep el ele tutuğun yada omuz omza atın,olabildiğince kavga etmemeye çalışın

10.Havalı bir kız aynı zamanda esprili olmalı.İyi espriler yap ve zamanında olsun.Ayrıca erkekleri de bu esprilerinde etkileyebilirsin.(Dipnot:erkeklerle konuşurken olabildiğince skain ve rahat ol.Relax moduna geçince çok havalı oldğunu düşünecekler)

ALINTIDIR
NOT:işte sana biraz örnek ama alıntı ben zaten popüler değilim yeni buldum sizlerle paylaşayım dedim.

Sevginin karşılığı ilgidir,ilgi yoksa yakışanı silgidir...! ;) ♥

#29 2013-06-19 16:13:41

nil89
Membre
Kayıtlı: 2010-09-07
İletiler: 13

rocki yazdı:

POPÜLER GÜLMESİ

EĞER POPÜLERSEN GÜLME TARZINDA POPÜLER OLMALIDR YANİ DİLİNİ ISIRARK HAHAH DE YADA ELİNİ DUAĞINA KOY HAHAHAH SENDE BEĞİN YOKMU DE EĞER SENİ BİRİ GÜLDÜRÜSEE.

BİRDAHA POPÜLERLİK(COOLUK)KURALLARINI HATILIYALIM :

ERKEKLERE KARŞI YAKIN OL .
SAKIN DERSELRİNİ KAYTIRMA.
ANLAMADIĞIN SORU VARSA BİLE ÖĞRETMEN SORUNCA PARMAK KALDIR.
SAÇINI  BAĞLA AÇIK OLMAYACAK
cool görünümler

PopüLer oLmak içiN yapıLması gereKenLer 29 MaddedeN oLuşuyoR iYi EğLenceLer!
1- Kahkül veya perçem kestirebilirsiniz.
2- Son moda kıyafetlerden alın pahalı olması gerekmez diktiredebilirsiniz.
3- Terziniz varsa onu değiştirip durmayın!
4- Güneş gözlüğü takın.
5- Okulda hep farklı ve tatlı saç modelleri yapın.
6- Erkeklerin içine düşmeyin naz yapın.
7- Sürekli yeni arkadaşlar edinin.
8- Kendi kurallarınızı koyun.
9- Bu çok önemli bir kural telefonunuzu yanınızdan ayırmayın.
10- Arkadaşlarınızla dolaşırken her tanıdığa selam verin ve sohbet edin.
12- Herkese iyi davranın.
14- Okulda ağlayın.
15- Kendinize bir düşman edinin ve onunla çekişin ama diğerlerini arkanıza almayı unutmayın.
16- Formanızın altına mutlaka converse giyin.
17- En az 3 converse e  sahip olsun.
18- Sürekli okulda herkesin sizin yaptığınız bişeyi konuşmalarını sağlayın.
20- Ve hep sevimli olun hep gülümseyin diğer okullardan çıktığınız tanıdığınız kişiler olsun sosyal ortamlara atılın evinizde parti verin tüm okulun haberi olsun ama sadece10 kişiyi çağırın sonraki partide 15 sonra 20 ve gittikçe artsın.
21- Haftasonu sinemaya gitmek istediğinizi söyleyin ve topluca sinamaya gidin  ve o grubun başı siz olun!
22- Dışarı çıktınızda altınıza dar pantolon giyin ve saçını salın renkli sprey sıkın.
23- Kendinize ait bi odanız olsun.
24- Spor türü ve ayakkabı markası için kesinlikle adidas ve nike seçin.
25- Önemli birisi ile buluşacağınız zaman yada tatilde kesinlikle dikkat çekicek renk oje sürün.
26- Kesinlikle sosyal olun.(tenis-hentbol-bale-gitar-volleyball-gezi turları) gibi etkinliklere katılın.
27- Dershaneye gidin.
28- Popüler bir sevgiliniz olsun.
29- Ve son olarak kendinizi övebileceğiniz bir şeyiniz.

Okulda Havalı nasıl Olunur??

Okulda havalı mı olacaksın..Sadece 10 adım,ve 3 aşama:Oku,uygula ve ALTIN TACIN SAHİBİ OL!Sadece bu 3 aşama,özen ve biraz zamanla,4,5,6,7,8. sınıfların prensesi olacaksın..(İnternet garantilidir xD)

1.Güzellik en önemlisi!Bunun için "Güzllik" bölümüzden yararlanabilirsin.Uygun saç kesimleri ve giyiniş.Bu adım çok uzun sürer.Uzun açıklamalara gerke yok:Güzellik böülümüze göz at!

2.Dersler önemli..Sen de istemez misin,Edebiyat öğretmenin veya matematik öğretmenin sınavda sadece senin "100" aldığını söylesin?Tabii ki..altın kural bu!Ama unutma!asla inek olma,çalışkan lol...

3.Giyinişine önem ver.Gömleğini sarkıt,eteğine rozet tak,eteğini kıvır ve olabilirdiğince "cool" yürü..

4.Çantanı baştan yarat!Yeni rozetler tak,simli kalemlerle onu süsle8Örneğin eniyi arkadaşınla baş harflerinizi yazabilirsin örn:H <3 D gibi)Sonra yeni kalpleri üzerine dik,yeni kumaşlarla çok cool ol

5.Kalemkutun,kalemlerin hatta kalemtıraşın hepsi en sevdiğn renge göre düzenlenmeli..Hemen kırtasıiyeye git ve değiştir.Ayrıca kitapların ve defterlerinin kapları da çok "çılgın" ve çok "cool" olmalı...Barbie mi?Yoo hayır!

6.Havalı bir kız iyi laflar söylemeli.Düşmanlarıınla kavag ederken(tartışma canım,kavga demeyelim)asla şiddete başvurma,düşmanına sanki o bir "uzaylıymış" gibi garip garip bak.Onu bakışlarınla salak durumuna düşür.Ayrca asla şiddete başvurma ama,lafını da sok.İşte sana bir kaç öneri:

Düşmanın:Acıyorum sana'!

Sen:Sen önce kendine acı bence..Yazık,çok yazık

Dşmanın:seninle tartışacaksam biraz bekle,beynimi çıkartıp geleyimde şartlar eşit olsun!

Sen:Olmayan bir şeyi nasıl çıkartacaksın?

Sen:Senin beynini kuşa taksalar o kuş uçamaz'Aah,pardon,senin beynin yoktu değil mi?

Sen:Seninle ucubelerin arasındaki tek fark,boy ölçüleriniz(eğer düşmanın çok kısa veya çook uzunsa,bunu dene!çok komik olacaktır)

Böyle şeyleri kendinde türetebilirsin.

7.Parmak kaldır..Emin olmasanda parmak kaldırmaktan çekinme.Böylece öğretmenin gözüne girersin.Ayrıca derste olabildiğince az konuşmaya bak.Öğretmen kızarsa düşmanların sana kıs kıs glerler

8.Tenefüslerde(a da sadece 1 tenefüste)en ii arkinle sıranın üstüne otur,kart oynayın ya da kulaktan kulağa konuşup gülüşün.Emin ol,saçma geliyor ama seni çok kıskanacaklar.Özellikle sınıfın ",nekleri ve yalnızları"

9.En iyi arkadaşınla hep el ele tutuğun yada omuz omza atın,olabildiğince kavga etmemeye çalışın

10.Havalı bir kız aynı zamanda esprili olmalı.İyi espriler yap ve zamanında olsun.Ayrıca erkekleri de bu esprilerinde etkileyebilirsin.(Dipnot:erkeklerle konuşurken olabildiğince skain ve rahat ol.Relax moduna geçince çok havalı oldğunu düşünecekler)

ALINTIDIR
NOT:işte sana biraz örnek ama alıntı ben zaten popüler değilim yeni buldum sizlerle paylaşayım dedim.

çok yardımcı oldu saol

ismimi biliyorsun hikayemi değil yaptıklarımı duydun yaşadıklarımı değil ♥,♥

#30 2013-06-21 15:53:49

bella30bella
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2010-08-24
İletiler: 1324

14 - Okulda ağlayın ahaha :D

've already dead in thirty-five minutes

#31 2014-07-30 16:42:46

esah
Membre
Kayıtlı: 2012-01-13
İletiler: 386
Websitesi

banne yazdı:

esah yazdı:

banne yazdı:

bende bu soru varim yaa...intr

Bende popular olmak istiyorum ama ogrenciler icin..Cunku mudur icin yonetmenler icin zaten tanitici iym,yani televizyon'larla ciktim gazetelerle,kitaplarda falan,bilgisayar'da...Ama ogrenciler icin'de popular olmak istiyorum

e tabi ki CNM ben yardim ederim sana bunu icin...<3 seni seviyoruuummm .<<<3

Bende seni seviyorumm baliim .. ♥♥ .. Ama simdi populer iym okulda ve populer olmak icin havali olmalisin,iyi giyinmelisin vb....

Forget the haters, cuz somebody loves ya
•● Esαh ●•

Board footer