Giriş yapmadınız.

#26 2012-09-28 18:32:13

gaza32
Membre
Kayıtlı: 2010-08-03
İletiler: 1222

Re: bugün

mng46 yazdı:

sanırım herkesin derdi sevgili -_- benim de çok sevdiğim bir çocuk var.adı enes.lise 1'den beri aşığım çocuğa.ilk yıl çok konuşurduk.hatta yan yana otumuştuk ilk yıl.ama geçen yıldan beri hiç konuşmuyoruz.yanına gittiğim zaman beni bir şekilde tersliyor.geçen gün oturduğu sıranın yanındaydım.çık şurdan.geçeceğim diye bağırdı.o öyle aniden bağırınca ben de bir an korktum.irkildim.millet bana güldü.rezil oldum.bir de geçen yıl beni sevdiğini söyleyen bir çocuk vardı.ege.o da hala beni sevdiğini söylüyor.enesi sevdiğimi de biliyor.sürekli seni sevmiyor işte,daha ne kadar peşinden koşacaksın deyip duruyor.acaba ege enese benim onu sevdiğimi söyledi de enes bu yüzden mi bana ters davranıyor?ne yapacağımı bilmiyorum.üstelik enesin lise 1'den beri çıktığı bi kız var.yani istesem de ona açılamam pleur

cnm egeyle çıkıp onu kıskandırabilirsin :D

~ ! Gönlüm; gürültüsüz, patırtısız, harfsiz, sessiz bir söz istiyor. ~

#27 2012-12-09 14:35:46

rocki
Membre
Kayıtlı: 2012-02-18
İletiler: 73

bana tavsiye verin sevdiğim çocuğun nasıl gözüne girerim non

Sevginin karşılığı ilgidir,ilgi yoksa yakışanı silgidir...! ;) ♥

#28 2012-12-09 14:44:14

Ancien joueur merux
Invité

gaza32 yazdı:

mng46 yazdı:

sanırım herkesin derdi sevgili -_- benim de çok sevdiğim bir çocuk var.adı enes.lise 1'den beri aşığım çocuğa.ilk yıl çok konuşurduk.hatta yan yana otumuştuk ilk yıl.ama geçen yıldan beri hiç konuşmuyoruz.yanına gittiğim zaman beni bir şekilde tersliyor.geçen gün oturduğu sıranın yanındaydım.çık şurdan.geçeceğim diye bağırdı.o öyle aniden bağırınca ben de bir an korktum.irkildim.millet bana güldü.rezil oldum.bir de geçen yıl beni sevdiğini söyleyen bir çocuk vardı.ege.o da hala beni sevdiğini söylüyor.enesi sevdiğimi de biliyor.sürekli seni sevmiyor işte,daha ne kadar peşinden koşacaksın deyip duruyor.acaba ege enese benim onu sevdiğimi söyledi de enes bu yüzden mi bana ters davranıyor?ne yapacağımı bilmiyorum.üstelik enesin lise 1'den beri çıktığı bi kız var.yani istesem de ona açılamam pleur

cnm egeyle çıkıp onu kıskandırabilirsin :D

bencede

#29 2012-12-10 20:27:45

rocki
Membre
Kayıtlı: 2012-02-18
İletiler: 73

b şubesi bugün bizim sınıfa geldi öğretmenleri gitmiş ve b şubesi bizim sınıfa dağıldı ve hemen o popülerler yakışıklı çocuklarla anlaştı yani benim neyim eksikte yapamıyorum non

Sevginin karşılığı ilgidir,ilgi yoksa yakışanı silgidir...! ;) ♥

#30 2013-07-22 22:37:56

bella30bella
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2010-08-24
İletiler: 1324

beautifulle yazdı:

arkadaşlar ben 5. sınıfa gidiyorum 2. sınıftan beri beni seven çocuk şimdi başkasını seviyor tabi bemnde onu seviyorsum gücüme gidiyor geçen hafta sevdiğim  kişinin arkadaşına o çocuğu sevdiğimi söyledim ama o ona söylemeyecekti ama söylemiş duyar duymaz benle hiç konuşmadı bugün okulda berat die bi arkaaşım var onla bilek güreşi yapıoduk(sınıfta herkesle samimiyim) bana tip tip baktı sanki bana kızıyor muş gibi birden içime rahatlık geldi belki hala beni seviyordur diye ama artık ben o nu sevmiyorum o ztn kendinden büyük birini seviyordu

2. sınıf mı uu :D Çok erkenmiş daha :D

've already dead in thirty-five minutes

#31 2013-08-18 13:39:57

esah
Membre
Kayıtlı: 2012-01-13
İletiler: 386
Websitesi

Bir oglan var benden 1 sinif daha yuksek,onu hem nefret ediyorum hemde seviyorum...Napmaliyim yaa intr

Forget the haters, cuz somebody loves ya
•● Esαh ●•

Board footer