Giriş yapmadınız.

#51 2011-07-11 12:37:36

Ancien joueur sallyjack
Invité

Re: (hepsi tecrübeyle sabittir) Erkeklerin Dikkat Edip Kabul Edemedikleri

alıntı yapıp durmayın hiçbişi anlaşılmıyoooooo   aomd_blase aomd_blase aomd_blase aomd_blase aomd_blase

#52 2011-07-26 12:10:48

sindir3lla
Membre
Gönderen: Pc başı
Kayıtlı: 2010-09-16
İletiler: 31

Bencede arkadaşlar hiç bişi anlaşılmıyo ve benim düşüncem doğru erkeği bulmadıkça korkunç olabiliyorlar ;)aomd_bravo aomd_bravo aomd_bravo

Mrs. Horan ♥

#53 2011-08-12 20:13:18

superboddy33
Membre
Kayıtlı: 2010-08-27
İletiler: 118

xDD sevgilim olmasını hiç istemem

Jessssiee J

#54 2011-09-16 13:07:58

sindir3lla
Membre

bilmem belki güzel bişidir

Mrs. Horan ♥

#55 2011-09-17 18:10:31

Ancien joueur CodyChelsea
Invité

sevdim :P

#56 2012-01-10 19:01:42

Ancien joueur odessa99
Invité

benim başıma böyle bir olay geldi.benim sınıfım çok kötü hatta daha 6.sınıfa giderken!sizin yapmadığınız veya asla yapmayacığız şeyleri en yakınım dediğiniz kişiler bile yapabiliyor.ve buda bizi kesinlikle çok üzüyor.işte buda tam böyle oldu.benim arkamdan iş çevirdiler ve beni bir çocukla sevgili yaptılar!benim yaşım daha 12.bu yaşta olurmu bunlar hiç?cahtmey ablamız da doğru diyor.ufak ufak flörtler,gülüşmeler vb. çok kötü olmaz.ama işte bazıları bunları o kadar büyütürki!adınız çıkar.benimde böyle oldu.olmadık işler yüzünden psikolejim bozuldu.annem bunları öğrendi anneme her şeyi anlattım ve benim haklı olduğuma inandı.ve inanmakta haklıydı.işte söyleyeceklerim bu kadar siz siz oluun,böyle işleri büyütmeyin.hep mesafeli olun,her adımınızı sağlam atın...beyza <3

#57 2012-01-23 07:31:25

Ancien joueur sallyjack
Invité

hım.. kötü olmuş

#58 2012-02-06 14:05:52

Ancien joueur derya9
Invité

bendende tecrübeylke sabit bilgiler...,
1*erkekler muabbet edebileceği kızı sevmez onla kanka olur (hep bundan kaybediyorum)
2*sen istersen okulun en güzel kızı ol eğer havalı değilsen hiçbiri sana bakmaz gider o çirkin ama havalı kızlara bakarlar...
3*erkekler çok mütevazi kızları sevmez sana ''bugün çok şıksın'' dediğinde ''yok canım abartıyorsun'' gibi bir mütevazilik örneğine gerek yok yada ''dün çirkin miydim'' gibi zorlama bir espiriye de gerek yok... rahat ol özgüvenini göster ''biliyorum ama bunu senden duymak beni sevindirdi'' dersen emin ol daha çok puan kazanırsın
4*erkekler arkadaşıyla iyi anlaşan kızları sever çünkü bu durumda sevgilim mi yoksa arkadaşlarım mı diye iki arada bir derede kalmazlar ...

#59 2012-02-19 12:36:20

sindir3lla
Membre

lol  katılıyorum

Mrs. Horan ♥

#60 2012-02-25 18:05:16

Ancien joueur kesha49
Invité

cahtmey yazdı:

Pinklive yazdı:

sallyjack yazdı:

Bence biraz eh yani pinklive nin düşünceleri en doğru aşk bu yaşlarda yaşanır

Tam tersi bence, sen kendine yakıştırırmısın biri arkandan konuşşsun...Her neyse bu beni ilgilendirmez ben sadece fikirlerimi paylastım ve rvess e tşk ederim askın bu yasta yasandığına katılmıyorum çünkü aşkın zamanı lise son veya üni baslarıdır ama biz veya siz bu yasta asklarınaza baslayıp dersleri düşünmezseniz ne lise sonu nede üniversite yi görürsünüz... Size öğretmenimin bizim sıftaki bazı kızlara sölediğini sizle paylaşmak isterim " şimdiki  yaşadıklarınız sizi mutlu ediyor, seviyorsunuz belkide ma erkekleri henüz tanımamışsınız... erkeklerin neyi pesinde olduğunu bir çoğunuz farkındasınız yada değilsinz.. ama bu yaşta sevgli bulup napıcaksınız aşk yasanız ne olur yaşamasanız annenis veya babanıza söyleyip evlenicekmisiniz veya onlar duysa memnun kalıcak mı? evlenmek istesenizde evleenmezsiniz zaten ama sadece kendinizi yakmış olursunuz adınız çıkarsa geri dönüşü asla olmaz... derslerinize çalışmak yerine boş seyler için çalışırsanız ileride ya annenizle temizlik yapıp ev hanımı olursunuz yada istemediğiniz biriyle evlenip mutsuz olursunuz ozamn aşkı görürsünüz" demişti.. gerçekten bu sözler beni etkiledi.. haklıydı ve bu böyle olmalıydı sizsiz olun gerçek askınızı bulana kadar içiniz kıpır kıpır edene kadar asla kimseye güvenmeyin günümdeki taciz ve tecavüz olaylarını biliyorsunuz.. umadık taş baş yarar...

Evet bir bakıma haklısın devir kötü..Ancak ben bu duruma şöyle bakıyorum.Her yaşın bir güzelliği var diye boşuna denmiyor sizin yaşlarınızda yaşanan flörtlerinde ayrı bir güzelliği var bana göre.Aşk değil ama güzel duygular.Okulu,dersleri,aileyi,arkadaş çevreyi aksatmadıktan sonra tatlı tatlı bakışmalar utangaç sohbetler gayet güzeldir bence :)Şu yaş aralığına kadar aşk yoktur falan diyemem çünkü ortaokuldan beri beraber olup evlenenide gördüm liseden beri beraber olup evlenenide..Yine aynı şekilde senelerdir beraber olup ayrılanları,üzülenleride..Yani aşka inanan için aşkın ne zaman geleceği belli olmaz.Aşk herkes için farklı duygular farklı görüşler demektir.Sana göre aşk bir demet papatyadır mesela ona göre bir bakış bir gülüştür,bana göre O'dur aşk ;) Anlatabildim mi? :)

Aynen öyle chatmy katılıyorum.Bizim yaşımızda aşk tatlı oluyor.Ama okulunu,aileni ve arkadaşlarını aksatmayınca.

#61 2012-02-25 20:00:48

sindir3lla
Membre

İşte ben de bunu söylemeye çaLışıyorum :D  aomd_bravo

Mrs. Horan ♥

#62 2012-02-26 16:47:28

kedicagla
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2011-07-29
İletiler: 1303

çocukluk aşkı akla kazınıyor ama insan başkasınıda buluyor:D bn anaokulunda bir çocuğun yanına (kucağına oturdum:D) oda beni öptü:D öğretmende azar işittim ve çok kötü oldum ama yinede onu unutmadım o ilkti:D

Son olarak düzenleyen kedicagla (2012-02-26 16:47:44)

"Neden, biliyor musun? Ben sana içimi açmıştım."

#63 2012-03-03 19:12:50

sindir3lla
Membre

konunu okudum :D

Mrs. Horan ♥

#64 2012-03-03 19:36:31

Ancien joueur naza014
Invité

erkekler hakindi hic bisey  bilmiyorum..bilmekde ISTEMIYORUM yinede saol yazdigin icin:aomd_bravo:

#65 2012-05-26 19:51:56

sindir3lla
Membre

MikiMause200 yazdı:

LadyGaGaM yazdı:

Pinklive yazdı:

Bu yazdığın seylerin çoğu uygulamıcamızı biliyoruz cunkü bizim yasımız en azından çoğumuzun yası 14-15 bu yaslarda böle seyler konusup düşünmekte bence sacma, kötü evet ask kotu bısey değil ama onunda bir zmanı var be herkese diyorumki kimse ekeklere güvenmesin e azından 20 yasına kadar sonra kabak sizin basınızda patlar... Su anda tek yoğunluğunuz dersleriniz olmalı bunu bana herenis ablamda sölemişti ilerde çok ihtiyacımız olacak tek sey meslek, kendi ayaklarımız üstünde durmadan yasamak anlamsız olurdu...bu yazdıklarımdan dolayı kimsenin kırılmasını istemem ama bu benim görüşüm...

ßence herşekiLde hakLısın eqer bu oyunu 20 yaşında oynayanlar varsa kendiLeri biLir yapmayı yapmamaYı  , ama 12-18 yaş araLarı için kötü şeyLerdir ßunLar bunLar ßenim qöRüŞümmm.....

Ben aşkın 12-18 yaş araları için kötü bir şey olarak görmüyorum...Mesela 13 ya da 16 yaşındaki bir kızın flört etmesini kötü birşey olarak görmem...Ki benim için aşkın yaşı 12-18'den sınırlı değildir..Çünkü ''Aşkın yaşı yoktur'' sözüne inanıyorum...Genelde çevremdeki 5-6 yaş araları kuzenlerim vs. çocukluk aşklarını yaşıyorlar...Kızmıyoruz çünkü 5 yaşındaki bir çocuğun sadece çocukluk aşkını yaşadığını biliyoruz...Belki de çoğunuz 5 yaşlarında aşık olmamışsınızdır...Ama bende o yaşlarda aşıktım ve fotoğraflarımızı gördükçe çok gülüyoruz...Şunu Bilmenizi İsterim Ki Benim İçin '' Ẫ§ĶIЙ ЎÅ§Ì ЧØҜŢЏ®!''

Bu da benim görüşüm herkesin düşüncelerine saygı duymalıyız ?

HAKLISIIN

Mrs. Horan ♥

#66 2012-05-26 19:53:01

sindir3lla
Membre

naza014 yazdı:

erkekler hakindi hic bisey  bilmiyorum..bilmekde ISTEMIYORUM yinede saol yazdigin icin:aomd_bravo:

YAKINDA İSTERSİN

Mrs. Horan ♥

#67 2012-05-26 20:02:46

54sakarya
Membre
Gönderen: Sakarya
Kayıtlı: 2010-08-25
İletiler: 537

Erkeklerin DİKKAT ETTİKLERİ : Başka kızlardaki etek, elbisenin kısalığıııı.
Erkeklerin KABUL EDEMEDİKLERİ: Sevgililerindeki etek, elbisenin kısalığı.
.Bu huylarına şahsen deli oluyorum sen millete bakıyosun benimde giymeye hakkım var kardeşiiiim ALLAH ALLAH :D good

Son olarak düzenleyen 54sakarya (2012-05-26 20:03:05)

Loftumda,kimim ben kısmımda Omd ile ilgili yenilikleri , macerayla ilgili tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.... (=

#68 2012-05-27 17:25:36

sindir3lla
Membre

Aynen:D

Mrs. Horan ♥

#69 2012-06-01 09:11:06

Ancien joueur 191yaren191
Invité

Ben asla bir erkeğe aşık olmadım ama sevgi kelebekleri uçuyordu içimde sadece :D peki kabul ucundan aşık oldum ama bu konuda tecrübesizim zaten tecrübe de edinmek istemem 11 yaşındayım

#70 2012-06-03 11:27:18

Ancien joueur sallyjack
Invité

Aşkın yaşı y♥ktur.... ♥♥♥

#71 2012-06-06 17:07:02

sindir3lla
Membre

Katılıy♥rum :)

Mrs. Horan ♥

#72 2012-08-06 13:16:01

Ancien joueur meltemxderya
Invité

odessa99 yazdı:

benim başıma böyle bir olay geldi.benim sınıfım çok kötü hatta daha 6.sınıfa giderken!sizin yapmadığınız veya asla yapmayacığız şeyleri en yakınım dediğiniz kişiler bile yapabiliyor.ve buda bizi kesinlikle çok üzüyor.işte buda tam böyle oldu.benim arkamdan iş çevirdiler ve beni bir çocukla sevgili yaptılar!benim yaşım daha 12.bu yaşta olurmu bunlar hiç?cahtmey ablamız da doğru diyor.ufak ufak flörtler,gülüşmeler vb. çok kötü olmaz.ama işte bazıları bunları o kadar büyütürki!adınız çıkar.benimde böyle oldu.olmadık işler yüzünden psikolejim bozuldu.annem bunları öğrendi anneme her şeyi anlattım ve benim haklı olduğuma inandı.ve inanmakta haklıydı.işte söyleyeceklerim bu kadar siz siz oluun,böyle işleri büyütmeyin.hep mesafeli olun,her adımınızı sağlam atın...beyza <3

Aynen cnm benimkiler de benim sevdiğimi kendilerine sevgili yapmaya çabalıyorlar.

#73 2012-08-11 17:07:31

sindir3lla
Membre

2011-01-30 07:48:16 tarihinde konu hala ilk sayfada ♥ Hala aktif yani :) Bravo

Mrs. Horan ♥

#74 2013-07-22 22:49:08

bella30bella
Membre