Giriş yapmadınız.

#1 2012-02-17 16:35:49

kedicagla
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2011-07-29
İletiler: 1303

2012 kış renkleri

Yumuşak renkler ; Bu bahar ve yaz aylarında olduğu gibi sonbahar ve kış aylarında da yumuşak tonlar var.

Lavanta, kavun, gül kurusu, bebek mavisi, uçuk sarı…

Mod yükselten canlı renkler
Yumuşak tonları parlak detaylar ile birleştirin. Örneğin mat veya yumuşak renkli bir giysiyi, parlak renkli çizme, şapka, eşarp veya çanta ile tamamlayabilirsiniz. Parlaktan kastımız, bu yaz bolca kullandığımız canlı renkler.

Renklerin dengesini korumak önemli. Yaz aylarında canlı renkleri bir arada giymek eğlenceli ve güzel olabilir ama kışın baştan ayağa parlak giyinmek hiç hoş görünmez.

Fuşyayı siyah ve bej ile kombinleyebilirsiniz örneğin…

Bordo, mürdüm, şarap renkleri
Renk istiyorum ama turuncu, sarı ve kırmızı bana fazla geliyor diyorsanız, bordo iyi bir seçenek. Bordo, mürdüm ve şarap renkleri hemen hemen herkese yakışır.

Bu renk, lüks ve çekici görünür.

Işıltılar, parlak renkler
Pırıl pırıl kumaşlardan bu kış da vazgeçemeyeceğiz.

Satenler, payetler, pullar, ışıltılı giysiler yine gözbebeğimiz olacak.

Gece mavisi
Gece mavisi nereye giderseniz gidin, her zaman güvenli ve kurtarıcı bir renktir: Ofis, partide, alışverişte… Yeni sezonun vazgeçilmezi.

Nötr renkler
Bu renkler, moda tasarımcıları tarafından her zaman tercih edilir. Her sezon bulunur. Nötr renkler çok yönlü ve kolaydır, bütün renklerle kombin edilebilirler.

Beyaz, siyah, gri, bej… Siyah, en iyi nötr renktir.

"Neden, biliyor musun? Ben sana içimi açmıştım."

#2 2012-02-19 11:10:37

Ancien joueur kader105
Invité

Re: 2012 kış renkleri

1- Soft( Yumuşak) Renkler
Bu kış yine soft renkler revaçta olacak. Örneğin kavun rengi, Lavanta, gül kurusu, şampanya, bej,  pastel mavisi, uçuk sarı gibi…

2- Canlı Renkler:
Yumuşak renklerin yanında bu kış parlak renklerde kullanılacak. Mat renkli  bir giysiyi, canlı renkli bir aksesuıarla tamamlabilrsiniz… Kırmızı, Sarı, oranj, yeşil gibi…

3- Şarap Renkleri:
Bordo, mürdüm, mor gibi şarabi renkler bu kış yine damgasını vuracak.

4- Işıltılı Giysiler:
Özellikle gece kıyafetlerinde ışıltılı, parlak renkler moda olacak. Örneğin, Satenler, payetler, pullar, ışıltılı giysiler

5-Koyu Mavi:
Koyu Mavi, Lacivert ve Gece mavisi yeni sezonun vazgeçilmezi.

6-Siyah:
Siyah yine her zaman olduğu gibi bu sezon da moda. Siyahın yanından bej beyaz ve gri de tercihler arasında.

#3 2012-07-29 13:52:04

esah
Membre
Kayıtlı: 2012-01-13
İletiler: 386
Websitesi

Kis renkleri:Mavi,siyah,vb

Forget the haters, cuz somebody loves ya
•● Esαh ●•

#4 2013-07-21 13:11:39

bella30bella
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2010-08-24
İletiler: 1324

kedicagla yazdı:

Yumuşak renkler ; Bu bahar ve yaz aylarında olduğu gibi sonbahar ve kış aylarında da yumuşak tonlar var.

Lavanta, kavun, gül kurusu, bebek mavisi, uçuk sarı…

Mod yükselten canlı renkler
Yumuşak tonları parlak detaylar ile birleştirin. Örneğin mat veya yumuşak renkli bir giysiyi, parlak renkli çizme, şapka, eşarp veya çanta ile tamamlayabilirsiniz. Parlaktan kastımız, bu yaz bolca kullandığımız canlı renkler.

Renklerin dengesini korumak önemli. Yaz aylarında canlı renkleri bir arada giymek eğlenceli ve güzel olabilir ama kışın baştan ayağa parlak giyinmek hiç hoş görünmez.

Fuşyayı siyah ve bej ile kombinleyebilirsiniz örneğin…

Bordo, mürdüm, şarap renkleri
Renk istiyorum ama turuncu, sarı ve kırmızı bana fazla geliyor diyorsanız, bordo iyi bir seçenek. Bordo, mürdüm ve şarap renkleri hemen hemen herkese yakışır.

Bu renk, lüks ve çekici görünür.

Işıltılar, parlak renkler
Pırıl pırıl kumaşlardan bu kış da vazgeçemeyeceğiz.

Satenler, payetler, pullar, ışıltılı giysiler yine gözbebeğimiz olacak.

Gece mavisi
Gece mavisi nereye giderseniz gidin, her zaman güvenli ve kurtarıcı bir renktir: Ofis, partide, alışverişte… Yeni sezonun vazgeçilmezi.

Nötr renkler
Bu renkler, moda tasarımcıları tarafından her zaman tercih edilir. Her sezon bulunur. Nötr renkler çok yönlü ve kolaydır, bütün renklerle kombin edilebilirler.

Beyaz, siyah, gri, bej… Siyah, en iyi nötr renktir.

UU :]

've already dead in thirty-five minutes

Board footer