Giriş yapmadınız.

• Anasayfa
  •  » Teneffüs
  •  » Hadi herkez kendini en iğrenç bulduğu anı anlatsın!

#51 2011-07-19 16:22:55

Analis_14
Membre
Gönderen: Harry Styles ♥
Kayıtlı: 2010-08-31
İletiler: 427

Re: Hadi herkez kendini en iğrenç bulduğu anı anlatsın!

9 aylık bebek kuzenim yeni yemek yemişti . Ben de bunu bilmiyordum . Onu sevmek amaçlı havaya 9-10 kez attım ki atmamış olaydım tişörtümü kusmuk etti ! nrv

Harry ! ♥

#52 2011-07-19 23:08:58

gaza32
Membre
Kayıtlı: 2010-08-03
İletiler: 1222

Bir gün dışarıda oturuyordum mahallenin çocukları çok ses çıkarıp oyun oynuyorlardı
bir yaşlı kadında çocukların sesinden başı ağradığı için bi kova kaynar suyu çocukların üstüne dokeceğine benim başımdan aşşağı dokmuştu o an yağmur yağıyor sandım ve kadına çok sinirlendim...nrv

~ ! Gönlüm; gürültüsüz, patırtısız, harfsiz, sessiz bir söz istiyor. ~

#53 2011-07-29 12:33:33

seytanxalice
Membre
Gönderen: izmir
Kayıtlı: 2010-09-27
İletiler: 17

okuldan eve gelmiştim. kapıyı açmak için anahtarlarımı arıyodum bide ogün çok yorulmuştum ve sinirliydim. anahtarı ararken sürekli küfür etmeye başladım. intr
tam arkamda annemin erkek arkadaşları varmış . good  arkamı bi döndüm şaşkın şaşkın bana bakıyolar. bende  '' aaa hhehehe şeyyy...'' dedim :D o anda hem çok utandım hemde içimden kahkaha atmak geldi lol  lol  lol

>>>>>>>>  METALCİKİZ >>>>>>>>

#54 2011-08-02 12:19:31

qwertz12345
Membre
Gönderen: Salzburg-Land
Kayıtlı: 2011-03-01
İletiler: 251

biz babamin görevi dolayisiyla avusturyaya gitmistik ve ben daha yeni olduugm iicn almancayi tam bilmiodum ögretmen bize grup calismasi yaptiracak ve bende bir kizla ayni gruptayim kiz beni gecenin 8 inde ariyor türkiye saatiyle 9  flan oluoyr grup calismasini yapicagiz diyor saat gec oldu evide bilmiorum gelemem dedim ertesi gün ögretmene sölemis ögretmen beni cagirdi bu calismayi beraber yapmaniz gerekir demisti siniifn önünde cok utanmisitm sonrada baska biri arkamdan zaten o hic birsey anlamior demisti o anda üzülmüstüm maa sonrada düsünme tarzlarini cok merak etmisiitm hangi insan notlari kendiisnden güzel olan birine hic  bir sey anlamiyor der :)
biraz uuzn oldu herhalde ama neyse

#55 2011-08-02 12:46:03

Ancien joueur c3r3n1w0
Invité

Benden büyük bir çocuk sınıfa gelip öğretmenin yanında beni birgün seveceksn fln dedi...
BanaDa OLmushDu Iyyyyq İRenç By DuRum

#56 2011-08-02 12:54:20

Ancien joueur c3r3n1w0
Invité

By qeRe qanqmLa Sınıfa ÇıqaRken qanqam Shaqa OLsun Diye Saçımı CheqDy BnDe Onu sınıfa KaDaR KowaLaYıp SınıfDa YaqLaDım Onun Saçını Çeqib qaçaRkn MüDüR SınıFDayMıshh ARqamı Dönüp MüDüRü qöRDüqm An MüDüR Bana KöTüğ Kötü BakaRkn  KıpkıRmızı OLmushDum:(

#57 2011-08-06 14:13:17

Ancien joueur greenanqel
Invité

bende çooook küçüken babamla dolmuşa binmişim babam parasını vermiş adam orda paraları sayarken bende elinden alıp babama vermişim mdr lol ouf ouf  annem anlatıktan sonra çok utandım intr sad

#58 2011-08-08 12:26:24

Ancien joueur Libra
Invité

pyenses yazdı:

Bazen kendini akkılı sanan öğretmenim sınıfın ortasında beni azarlıyo bende arkasından küfrediyorum bigün çok sinirlenmiştim Annem matematik sınavından kaç aldığımı öğrenmek için okula gelmişti Bana herkezin önünde Annen bana dediki çok üzüyomussun aileni hiç ders çalışmıyomussun dedi. zoruna mı gidiyo dedim disipline gittim ama bişi sölemediler karşısına geçip gülmeye başladım saçımı çekti bende küpesinden çekip okulda takmak yasak die bağırdım sonra başka okula gittim çok eğlenceliydi

Ne cesaret ama süpperr (:

#59 2011-08-08 12:29:38

Ancien joueur Libra
Invité

Her gün okuldan gelirken babanem beni görüyo Sena geldinmi kızım dıyo bende hayır suan son ders bırazdan gelcem dıorum benı sınır edıyooo :D

#60 2011-08-08 12:37:18

Ancien joueur MikiMause200
Invité

Öğretmen Afrika'da ki yoksulluktan bahsediyordu..Sonra ordakiler için bir ayakkabı tasarlayalım dedi..Herkes boş kağıt aldı birşeyler karalıyor..Ben Justin Bieber'in ayakkabısının (Supra) aynısını çizdim tasarım olsun diye de yanlarına Justin Bieber falan yazdım =D Ayakkabı afişinin altına 10$'dır .. KDV geçerlidir yazıp verdim =D Öğretmen de bütn sınıfın önünde ''Justin Bieber'dan bıktırdıııın bunalım geldi bana.Geç şimdi sözlü yapıcam seni' demişti..Bende kalktım öğretmen bana sorular sordu bilemediğim sorularda bana ''Noldu Justin'in yardım edemedi mi ?'' demişti çok utandım nrv

#61 2011-08-08 13:46:49

Ancien joueur smile64
Invité

labarotardaydık arkadaşım sandalyeden düştü altında da etek var altı komple açıldı bütün erkekler ona bakıyordu çok utandı. ben gülmekten kırıldım aomd_smile

#62 2011-08-09 10:03:45

Ancien joueur Libra
Invité

Fen dersindeydik en sevdiğim öğretmende fen hocası elif hoca.Bigün Slayt izliyoruz laborotuardayız bende mal gibi en öne oturdum sadıkla .Sadıkta coook acayıp komık bırı slayttada bebekler falan var ıc organı bılmemneseı bızde dalga gecıoruz .Öğretmen sena sadık kalkın bebeklerın taklıdını yapın ıste ıc organlarınız görevlerı falan gösterin dedi.Bende deim hoca ne gerek var yaa kıtaptaa var bosu bosuna yorgunluk dedim .SAdıkta aynen hocam hem bız bebekmıyız fln dddı oda bebek gıbı davranıosunuz dedi azarladı bizii :( :D ama cok eglenıstım hıııh :D lol

#63 2011-08-09 11:53:01

semyen
Membre
Kayıtlı: 2010-10-22
İletiler: 29

biz sınıfda ders işlerken yanımda oturan arkadaşım hocaya cvp vermk içn ayağa kalktı.tam o sırada yere düştü ve bn çok sesli bi çığlık addım. o zmn çok utanmıştım:)aomd_smile aomd_smile aomd_smile aomd_smile

#64 2011-08-09 18:14:55

Ancien joueur batu15
Invité

bisiklet sürerken direğe çarpıp boşluğuma gelmişti o an nefessiz kalmıştım arkadaşlarımda soru soruyodu cevap verirken e......w......t..... diyodum çok utanç verici sad

#65 2011-08-11 04:56:51

Ancien joueur atlantic
Invité

Geçen sene sınıfta hocamız ders anlatıyordu.Bende orda arkadaşımla konuşup gülüyoduk..Hoca bir soru sordu ve beni ayağa kaldırdı soruyu cevaplamam için.Orda yanıt veremedim çok utandım..Utandım ama yinde pişman değilim:)lol

#66 2011-08-11 14:00:29

tanbelinagzm
Membre
Gönderen: İstanbul~
Kayıtlı: 2011-01-13
İletiler: 140

atlantic yazdı:

Geçen sene sınıfta hocamız ders anlatıyordu.Bende orda arkadaşımla konuşup gülüyoduk..Hoca bir soru sordu ve beni ayağa kaldırdı soruyu cevaplamam için.Orda yanıt veremedim çok utandım..Utandım ama yinde pişman değilim:)lol

Sende neden dersi dinlemiyordun ki?

Hayat bir sınavsa adını yaz ve çık, belki sınıfta kalırsın ama ardından bıraktığın bembeyaz kağıdı unutma!

#67 2011-08-11 14:02:40

tanbelinagzm
Membre
Gönderen: İstanbul~
Kayıtlı: 2011-01-13
İletiler: 140

Gecenlerde is arkadasım abartılacak bir sekilde topuklu ayakkabı giymisti.O gun ikimiz mutfaga cay istemeye giderken yerler ıslakmıs arkadasım kaydı ve daha kotusu o kayarken bana tutundu ikimizde isyerinin ortasında dustuk.Hem bana komik geldi hemde icimden aglamak geldi..

Hayat bir sınavsa adını yaz ve çık, belki sınıfta kalırsın ama ardından bıraktığın bembeyaz kağıdı unutma!

#68 2011-08-14 00:04:00

eesyarun
Membre
Kayıtlı: 2010-07-17
İletiler: 53

bi gü kankalarımla hep beraber toplandık okulun yanındakii caddede duryorduk krşıya geçip parka gidecektik kankam arabalara tekerliğin döüyo tekerliğin dünüyo deyip tekerliği işaret ediyordu sonra bi araba durup biza bağırdı hem parkatakilere hemde okuldakilere rezil olduk çook utandım

-ъεlĸﻨ ժüռկﻪ ﻨçﻨռ öռεოlﻨ ժεğﻨlรﻨռ ﻪოﻪ ъεռﻨო ﻨçﻨռ ժüռկﻪ ĸﻪժﻪг öռεოlﻨรﻨռ..-
_________________________________________________________________                                                                                                         ~~ﻪկşεռսг-εรկﻪгսռ~~

#69 2011-09-01 10:49:16

bety81
Membre
Gönderen: ..Antalya..
Kayıtlı: 2011-02-16
İletiler: 185

Okulda yürürken arkadaşıma bişey anlatıyordum.Gülüp eğleniyorduk,o sırada öğretmenimizle bir öğrenci konuşuyordu bende onların yanından geçerken müdürü arkadaşım sandım ve dedimki bizim öğretmen de kel kafalının teki çok gıcık dedim.Öğretmen de öhhöm dedi ben anca farkına vardım.Orda hem çok utandım hemde rezil oldumm ! pleur

'Cause I'm broken when I'm open
'And I don't feel like I am strong enough
'Cause I'm broken when I'm lonesome
                                   ♥Amy Lee (:

#70 2012-02-20 19:29:19

Ancien joueur muck19
Invité

Arkadaşlarımla sokaktaydık arkadaşımdan birisi sinir olduğum şeyi yaptı ve bende çığlık attım yandaki apartmandaki kadın çıktı ve beni herkese rezil etti . pleur

#71 2012-02-21 16:54:19

54sakarya
Membre
Gönderen: Sakarya
Kayıtlı: 2010-08-25
İletiler: 537

Okulun önünde kavgamız vardı kızlarla, servislerden kızlar laf attı (haliyle sinirliydik :D ) sonra kavga olmadı ama . :D okulun oraya qeri qeldik dönerci vardı :D onun önüne bi baktık servisteki kızlar :D bu sefer onlara atarlandık kızlar korkup dönerciye saklandılar xDé:P:D gai good

Loftumda,kimim ben kısmımda Omd ile ilgili yenilikleri , macerayla ilgili tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.... (=

#72 2012-02-21 17:09:09

nuray518
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2011-12-10
İletiler: 354
Websitesi

Öyretmene defter yetisdirirken düstüm bütün sınıf bana güldü pleur

#73 2012-02-21 20:35:22

kedicagla
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2011-07-29
İletiler: 1303

bakkala gittik havada arı vardı bnde çığlığı bastım:D bakkalcı arıyı üstüme yolladı sonra bende aaaay deli diye bağırdım:D ne andı ama:D

Son olarak düzenleyen kedicagla (2012-02-21 20:35:45)

"Neden, biliyor musun? Ben sana içimi açmıştım."

#74 2012-03-20 14:30:59

Ancien joueur luckuse
Invité

çocukken ayakkabı boyasıyla evin bir duvarını boyamıştım bunu gören babama bana güzelce bir fırça attı o gün hep ağaladım çok utanç vericiysi

#75 2012-03-20 21:56:10

Ancien joueur kerimova
Invité

kucukken tras kopugunu dis macunu sanip onunla dislerimi fircalamisdim

• Anasayfa
  •  » Teneffüs
  •  » Hadi herkez kendini en iğrenç bulduğu anı anlatsın!

Board footer