Giriş yapmadınız.

#1 2014-12-05 21:14:50

iyantin
Membre
Kayıtlı: 2014-11-13
İletiler: 11

Daha zevkli bir oyun için...

Lütfen bi okuyun

İlk önce diğeceğim şey eskiden bu oyun daha güzeldi...
Çünkü eskiden daha fazla ouuncu vardı. Şimdi ben arkadaşlarıma oynayın dediğimde bi giriyolar bakıyolar kıyafetler falan pahalı vaz geçiyolar. Erkekler erkek avatar yok diye vazgeçiyolar çünkü sınıfta alay konusu oluyo :DD bence kesinlikle oyuncu çekmeye yönelik hareketler yapılmalı.

Eskiden moderetörler gelen yarışma mı desem bilemedim hafta bir yada iki haftada gelen şu oda kazandırma şeylerinin ne kadar para gerektirdiğini hangi şıkları seçersek olucağını falan yazıyodu bizde ona göre katılıyoduk. Şimdi yok öyle bişey yada var da ben bilmiyorum...

Neyse diyeceğim o ki herkes oyuna arkadaşlarını davet etsin yada zorla oynattırsın daha fazla kişiyle daha güzel bu oyun.

#2 2014-12-07 21:26:13

gaza32
Membre
Kayıtlı: 2010-08-03
İletiler: 1222

Re: Daha zevkli bir oyun için...

knka çok denedik daha fazla oyuncu katılabilmesi için ama ne yapsak bir türlü oyuncu sayısını arttıramadık bi ara artıyodu yine azaldı biz oyuncu olarak  elimizden ne geliyorsak yaptık ama hiç bir şey değişmedi moderatör ve adminler ilgilense belki de onlar bir şeyler yapabilir ama Gökçe den başka ilgilenen yok önce oyuna yeni admin seçilmeli ardından moderatörler değişmeli sonra da oyuncu sayısı arttırılırsa yeniden oynanılacak hale gelir :) aomd_noel

~ ! Gönlüm; gürültüsüz, patırtısız, harfsiz, sessiz bir söz istiyor. ~

#3 2014-12-08 21:07:13

iyantin
Membre
Kayıtlı: 2014-11-13
İletiler: 11

Haklısın kanka ya ama ne biliyim işte :((

#4 2014-12-12 21:20:31

cute55girl
Membre
Kayıtlı: 2013-05-06
İletiler: 354

Aynen ya kimse oynamıyor intr intr

#5 2015-02-19 20:22:47

yasakperi
Membre
Kayıtlı: 2015-02-19
İletiler: 2

Oyun güzel olsa tutar zaten güzel olmadıktan sonra insan gelmez belli siz eski oyuncularsınız. Stardoll özentisi tasarım yoksunlugu bir oyun sadece bakmak için girdim :D Baştan aşağa değişime ihtiyacı var bence buranın

#6 2015-02-20 11:50:21

cute55girl
Membre
Kayıtlı: 2013-05-06
İletiler: 354

Senin düşüncen bir şey diyemem.Ve diğer konuda da fikrini böyle belirtseydin memnun kalırdık.Kaba bir şekilde demişsin.

#7 2017-01-07 11:51:14

gaza32
Membre
Kayıtlı: 2010-08-03
İletiler: 1222

Ben stardoll oynadım karakterler ve elbiseler çok eski duruyor ohmydollzda öle değil her şey renkli ve canlı hemen sıkılıp bıraktım stardoll oynamayı. O oyunda para yükleyerek karakterini geliştirebiliyorsun ama bu oyunda her gün çalış deyip paranı biriktiriyorsun bir  macera bitirdinmi gelişiyorsun, yavaş yavaş. stardollda herşey çok karışık yeni oynayan biri kolay kolay oyunu çözemiyor ama ohmydollzda öyle değil yeni oynayan biri kolayca çözebilir oyunu. SENDE O RENK YOKSUNU KARIŞIK OYUNUNLA OHMYDOLLZ U KARIŞTIRMA!!! aomd_fan  Sadece oyun biraz eski kaldı keşke oyunun üzerinde duran ilgilenen ve fikirlerimizi yöneticilere ileten birde adminimiz  olsaydı. moderatörlerimizin çoğu ilgilenmiyor bile ve yöneticiler fikirleri hep gözardı edeceğine yöneticiler beğendiğini uygulasaydı. Ben yöneticilerin oyuna gereken önemi vermediklerini düşünüyorum. Sürekli yenilik içinde olup oyunu geliştirmeleri gerekir. Firuze adminimiz de keşke bizlerle ilgilenseydi şuan belki bunların hepsi gerçekleşir karakterlerimiz çoktan yeni ohmydollz adresine taşınırdı.   pleur

~ ! Gönlüm; gürültüsüz, patırtısız, harfsiz, sessiz bir söz istiyor. ~

#8 2017-02-01 13:06:02

cahtmey
Moderatör
Gönderen: Denizli
Kayıtlı: 2010-08-11
İletiler: 2259

gaza32 yazdı:

Ben stardoll oynadım karakterler ve elbiseler çok eski duruyor ohmydollzda öle değil her şey renkli ve canlı hemen sıkılıp bıraktım stardoll oynamayı. O oyunda para yükleyerek karakterini geliştirebiliyorsun ama bu oyunda her gün çalış deyip paranı biriktiriyorsun bir  macera bitirdinmi gelişiyorsun, yavaş yavaş. stardollda herşey çok karışık yeni oynayan biri kolay kolay oyunu çözemiyor ama ohmydollzda öyle değil yeni oynayan biri kolayca çözebilir oyunu. SENDE O RENK YOKSUNU KARIŞIK OYUNUNLA OHMYDOLLZ U KARIŞTIRMA!!! aomd_fan  Sadece oyun biraz eski kaldı keşke oyunun üzerinde duran ilgilenen ve fikirlerimizi yöneticilere ileten birde adminimiz  olsaydı. moderatörlerimizin çoğu ilgilenmiyor bile ve yöneticiler fikirleri hep gözardı edeceğine yöneticiler beğendiğini uygulasaydı. Ben yöneticilerin oyuna gereken önemi vermediklerini düşünüyorum. Sürekli yenilik içinde olup oyunu geliştirmeleri gerekir. Firuze adminimiz de keşke bizlerle ilgilenseydi şuan belki bunların hepsi gerçekleşir karakterlerimiz çoktan yeni ohmydollz adresine taşınırdı.   pleur

Sorun çözüldü.wwwgamoplay.com adresinde bulunan tüm ohmydollz hesapları tr.ohmydollz.com adresine aktarıldı. Haberi olmayanlar öğrensin diye buldugum yere yazıyorum artık idare edin kızlar. :)

Board footer