Giriş yapmadınız.

#26 2012-09-24 20:13:30

esah
Membre
Kayıtlı: 2012-01-13
İletiler: 386
Websitesi

Re: Fikir ve istekleriniz

banne yazdı:

firuze yazdı:

Merhaba kızlar,
Fark etmişsinizdir oyunda bir çok yenilik ve değişiklik yapmaya koyulduk. Bu yeni konuyu açarak sizlerin ciddi ve yapılabilecek olan isteklerinizi dinleyip ekibe iletmek istedim. Fakat sırf yorum yapmak için yazanların mesajlarını silmek zorunda kalacağımı hatırlatmak isterim. Sizlerden olumlu ve yaratıcı fikirler bekliyoruz. 
Ben ekibe Türkiye ile ilgili yenilikler yapılmasını istedim. Mesela bir sürü ülkenin bayrağı makyaj olarak var ama bizim yok...

Burda OMD'da yani nezaman bir kim forumda cevap veriyor bize yada, nezaman bir kim bize loftumuza yorum ediyor,yada nezaman bir kim bize oy veriyor ,hepsi bunlar icin bir isaret gelmek icab eder, yani  nasil Facebook'da nezaman bir kim mesaj, yorum yada bir sey "Like" yapiyor nasil isaret geliyor burda'de oyle olmak icin iy olur bence ..umarim moderatorler bu fikrimi duzensinler.cunku cok arastirmak gerek bir bakmak eger bir  kim forum'da mesela cevap vermis yada baska birsey..

Aaaa evet Banne cok hakli,muhtesem bir firki,lutfenn firuze abla bu istedigimizi yapppp

Forget the haters, cuz somebody loves ya
•● Esαh ●•

#27 2012-12-31 20:53:33

3crayz
Membre
Kayıtlı: 2011-06-29
İletiler: 377

Her istediğiniz olmaz kızlar bunu  biliyorsunuzdur umarım , dediklerinizi  gözden geçiriyorlar. Kabul etmezse hiç kızmayın .

&You.

#28 2013-07-23 17:43:27

bella30bella
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2010-08-24
İletiler: 1324

cahtmey yazdı:

Mesajlarda giden kutusu konusuna bence acil çözüm bulunmalı ouf

Bu harika bir fikir açıkcası ! Ben de bazen mesaj atıyorum sonraki gün geliyorlar cevap veriyorlar unutuyorum :D Tebrikler vallahi :D fete

've already dead in thirty-five minutes

#29 2014-07-21 13:49:25

cute55girl
Membre
Kayıtlı: 2013-05-06
İletiler: 354

Ohmydollzdaki chat,vıp gibi olmayan şeyler gelsin.

#30 2014-07-22 02:38:41

demilovato28
Membre
Gönderen: Rize
Kayıtlı: 2013-11-29
İletiler: 10

3crayz yazdı:

Her istediğiniz olmaz kızlar bunu  biliyorsunuzdur umarım , dediklerinizi  gözden geçiriyorlar. Kabul etmezse hiç kızmayın .

dediklerimizin olmaması HAKSIZLIK demek. Kabul etmek ne demek zaten olmaması suç bence

Ben kelimelerden daha iyi kılıç kullanırım. Kirito

#31 2014-07-30 22:05:36

esah
Membre
Kayıtlı: 2012-01-13
İletiler: 386
Websitesi

banne yazdı:

firuze yazdı:

Merhaba kızlar,
Fark etmişsinizdir oyunda bir çok yenilik ve değişiklik yapmaya koyulduk. Bu yeni konuyu açarak sizlerin ciddi ve yapılabilecek olan isteklerinizi dinleyip ekibe iletmek istedim. Fakat sırf yorum yapmak için yazanların mesajlarını silmek zorunda kalacağımı hatırlatmak isterim. Sizlerden olumlu ve yaratıcı fikirler bekliyoruz. 
Ben ekibe Türkiye ile ilgili yenilikler yapılmasını istedim. Mesela bir sürü ülkenin bayrağı makyaj olarak var ama bizim yok...

Burda OMD'da yani nezaman bir kim forumda cevap veriyor bize yada, nezaman bir kim bize loftumuza yorum ediyor,yada nezaman bir kim bize oy veriyor ,hepsi bunlar icin bir isaret gelmek icab eder, yani  nasil Facebook'da nezaman bir kim mesaj, yorum yada bir sey "Like" yapiyor nasil isaret geliyor burda'de oyle olmak icin iy olur bence ..umarim moderatorler bu fikrimi duzensinler.cunku cok arastirmak gerek bir bakmak eger bir  kim forum'da mesela cevap vermis yada baska birsey..

Sonuna kadar katiliyorum Banne'cigim ;)

Forget the haters, cuz somebody loves ya
•● Esαh ●•

Board footer