Giriş yapmadınız.

#1 2011-01-12 12:37:05

Ancien joueur burcu38ece
Invité

buRcu38écé

buRcu:

Kimdir Bu Brc3Brc
Brc3Brc gerçek adıyla Burcu, sahne adıyla diablo 28.05. 1999 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya geldi.2005 yılında,7 yaşında rap müzik ile tanıştı.Çeşitli toplama müzik kasetlerinin içindeki rap türü parçaları bir süre dinlediktensonra tarzını belirledi.İlk sahne ve kayıt denemelerini yaşadı.Bir süre sonra büyük istek üzerine kayıtlarını dağıtmaya başladı.Boş zamanlarında şarkı sözü yazar,resim yapar,voleybol oynar…çok yaratıcıdır. Lise 2.sınıfa gidiyor, iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünü okuyor iç mimar olmak istiyor. Arkadasları tarafından cok sevilir.Arkadaslıga coook önem verir. Esprili,samimi ve yaratıcı bir kisilige sahiptir.Kendini övmeyi sevmez, baskaları övsün ister ona yalan söylemeyin.Hakkını savunmaktan cekinmez ve sinirlendiginde onu kimse durduramaz.

écé:

17.02.1999 Zonguldak doğumluyum. Sonra emekledim büyüdüm yürümeye başladım derken annemin deyimiyle ' kazık kadar kız ' oldum .  2007 yılında,8 yaşında Rap dinlemeye başladım (küçücük çocuk ne anlar rap'ten demeyin) iyiki dinlemişim . Sonra ilgim baya arttı söyleme çabaları içine girdim . :) İlk başlarda olmadı tabi herşey zamanla .. Kendimi geliştirdim . İyi oldum diyemem çünkü önümüzde koca bi zaman var ve bu zaman içinde daha iyi olmak için elimden geleni yapıcam . :) İlk sahnemi aldım derken Onur Abi sayesinde ilk kaydımı aldım . Emeği çok büyük herşeyi ona borçluyum diyebilirim :) . Zamanla daha iyi işler yapmak için elimden gelenin fazlasını yapıcam. .

Son olarak düzenleyen burcu38ece (2011-01-13 15:29:33)

#2 2011-01-23 23:06:47

cahtmey
Moderatör
Gönderen: Denizli
Kayıtlı: 2010-08-11
İletiler: 2259

Re: buRcu38écé

Hoşgeldiniz kızlar applau

Board footer