Duyuru

Si vous ne voyez pas le nouveau design, pensez à vider vos caches ou faire F5 sur votre clavier.

Pour vous connecter au forum, utilisez votre pseudo et votre mot de passe du site. Inutile de vous réinscrire.
Veuillez prendre connaissance des règles du forum avant toute chose : Fonctionnement et règlement du forum

#1 18-10-2010 20:58:18

Ancien joueur alexandra
Invité

fkrm

bir hafta içersinde hiç aksatmadan her qün qiren dollzlara küçük ya da büyük hediye verilebilir bu sayede her qün qirenlerin sayısı çok daha yükseLir

#2 23-06-2011 14:48:13

selenagomez9
Membre
Kayıtlı: 2010
İletiler: 129

Re: fkrm

hediye verilebilr doğru ama kur yapmak gittikçe zorlaşıyo o yüzden bi hafta boyunca aksatmadan girersen sana 5 $$$ 2. hafta sonunca bi 5$$$ dha yhani her hafta 5 $$$ verilsn gayet iyi olur eğer 5 $$$ ı admin ve moderatörler çok görürse 2-3 $$$ olablr :) :good:

Ben Doktor'um ancak bunun ötesini bilmiyorum.Kim olduğumu kesinlikle bilmiyorum. Henüz denenmedi. Komik miyim? Alaycı mıyım? Cazibeli miyim? Yaşlı bir dırdırcı mıyım? Yaşıyor muyum, ruh muyum? Sağ elimi mi, sol elimi mi kullanıyorum? Kumarbaz, kavgacı, korkak, vatan haini, yalancı, deli miyim? Delillere bakılırsa, kesinlikle koca bir ağzım var.  DOCTOR WHO FOREVER :)

#3 24-06-2011 09:27:22

edac15
Membre
İletiler: 165

Çok güzel olur :ok: :ok:  ama bence gereksiz . :quoi: :quoi:

OHD özledim hemde çok uzun zamandır giremedim :):):):)  :aomd_bave:

#4 24-06-2011 10:20:05

midilliseker
Membre
Gönderen: One Direction♥
İletiler: 576

Bu uygulamayı lady popular adlı oyunda görmüştüm.

Harry Syles/Zayn Malik/Liam Payne/Louis Tomlinson/Niall Horan
Ayrım yok. Hepsi çok değerli.

#5 24-06-2011 10:48:17

selenagomez9
Membre
İletiler: 129

o nsl bi oyun ki ?
ayrıca öyle olduğundan haberim yoktu sadece kur yapmak zor olduğundan ve maaş yetersiz kaldığından aklıma geldi ve bu fikri öne sürdüm
bir oyunda bu özelliğin olduğunu bilseydim söylemezdim özür dilerim :)

Ben Doktor'um ancak bunun ötesini bilmiyorum.Kim olduğumu kesinlikle bilmiyorum. Henüz denenmedi. Komik miyim? Alaycı mıyım? Cazibeli miyim? Yaşlı bir dırdırcı mıyım? Yaşıyor muyum, ruh muyum? Sağ elimi mi, sol elimi mi kullanıyorum? Kumarbaz, kavgacı, korkak, vatan haini, yalancı, deli miyim? Delillere bakılırsa, kesinlikle koca bir ağzım var.  DOCTOR WHO FOREVER :)

#6 24-06-2011 11:06:07

midilliseker
Membre
Gönderen: One Direction♥
İletiler: 576

:bisous:

Harry Syles/Zayn Malik/Liam Payne/Louis Tomlinson/Niall Horan
Ayrım yok. Hepsi çok değerli.

#7 04-07-2011 17:16:43

superboddy33