Duyuru

Si vous ne voyez pas le nouveau design, pensez à vider vos caches ou faire F5 sur votre clavier.

Pour vous connecter au forum, utilisez votre pseudo et votre mot de passe du site. Inutile de vous réinscrire.
Veuillez prendre connaissance des règles du forum avant toute chose : Fonctionnement et règlement du forum

#1 31-10-2011 20:25:42

Ancien joueur MikiMause200
Invité

Yeni değilim merhaba .d

Adım Doris . Tugce kuzenımdı ve dollunu bana verdı .
<Bieber Fan'ıyım>
Hem de geregınden cok cok daha fazla..Bieber konusunda hassasım cok da pskopatım ..Berlın'de yasıyorum.Almanca'm var mecburen . Askkolığım . Cabuk asık olurum ama cabuk da atesım soner . Ilıskılerım hıcbır zaman cıddı olmadı olmayı da dusunmuyor . Ilk dort yasında asık oldum . 5 yasında cok malca bırıyle cıkmısım . Tabı o yaslarda cıkma cıkma degıl .d Iste boyle . Hrıstıyanım . Aslında dogdugumdan berı Hrıstıyanım . Babam Fransa dogumlu ve ben  Almanya'da dogdum . Ben bır aylıkken fln Turkıye'ye gelmısız . Büyükannem Amerıka dogumlu , buyukdedem Turk Istanbul'da dogmus . Annem Kanada'lı . Babamla tatılde tanısmıslar neyse fazla ılerı gıtmım .d Gerısı bılındık . Alman kızları sarısın olur kanıtına bır son getırmek ıstıyorum,Daniel'in kız kardesı ve ben esmerızzzz !! Dın ayrımı yapmayalım lutfenn . Dogustan Turkce'm yok . Annem ogrenmemı ıstedı . ''Buyukdeden Turk kızım onların dedıklerını anlamıyosun ve yaklaık 11.5 (.5'ı de var .d) senedır sana Almanca'larını soyluyorum'' falan dıe yalvardı kadıncağız .d Berlın cokk guzel bır yer herkess gelsınn . Fln fılan oyle boyle .d Ben buyum yanı ne dıyım .d Turkce yazdıgıma bakmayın bu yazıya 2 saatımı verdım . Cok Turkce'm yok sagolsun arkadasım Atakan yazıyor (Bunu da ben Atakan yazdımm .d) .d Bazılarını kendım yazıyorum . Artık cevırıden ıdare ederım .d Annemle yasamıyorum . Ev arkadaslarım var . Atakan Baran fln yukarda bahsettıklerım ve bırkac kız (Chantel vs.) Arkadaslık cok kolay kuramam arkadas delısı degılım ama ısteklerı asla cevırmem . Sorunuz olursa mesajdan artık .d Bakın Bıeber meselelerını kan davasına cevırırım oluyorum o cocuk ıcın bulasmayınnn nokta
....
Kein Problem .
Erledigt .

Board footer