Giriş yapmadınız.

• Anasayfa
  •  » Teneffüs
  •  » Hadi herkez kendini en iğrenç bulduğu anı anlatsın!

#26 2011-02-11 10:39:36

canumcanum
Membre
Kayıtlı: 2010-10-29
İletiler: 652

Re: Hadi herkez kendini en iğrenç bulduğu anı anlatsın!

Anneannem ile alışverişe çıktığımda bilmemiş gibi davranıyo gıcık oluyorum o kötü bu kötü ouf .s Rezil oluyorum bide xd

MY LIFE
MY LOVE
MY WORLD
Liam Payne

#27 2011-02-11 11:06:13

statusmymi
Membre
Kayıtlı: 2009-10-01
İletiler: 278

bir gün arkadaşımla okulda kantine gidiyorduk dikkat et düşme dedim dememle düşmem bir oldu oda bana gülmüştü o an çok utandım lol

Hatalarimizdan ders çikaramiyoruz işte!

#28 2011-02-11 11:21:26

mathematicalgenius
Membre
Kayıtlı: 2010-07-02
İletiler: 67

Bende yutkunurken değişik bir ses çıkıyor. Herkes Melisa kes artık diye bağırıyor ama hoşuma gidiyor yutkunmak mdr

#29 2011-02-12 20:30:56

reu
Membre
Gönderen: Loft C:
Kayıtlı: 2011-01-01
İletiler: 935

eğer bir yemeği çook seviyorsam ve :D açsam   eğer  çekilmez olabiliyorum  lol

#30 2011-02-13 20:46:22

pyenses
Membre
Gönderen: İzmir
Kayıtlı: 2009-10-24
İletiler: 78

Kuzenim (Zehra60'la) Dayımın arabasında insanlara camdan laf atarken otobus durağında bekleyen birine hiişt fıstık dedik bağırarak tam yanındadan geçiyoduk kırmızı ışık yandı :D orda durduk rezil olduk :D

[♥ Nazz  ♥]

#31 2011-02-14 19:06:13

Ancien joueur prensesena
Invité

İrem Dilara bn geziyoduk kar yağmıştı merdivenler buzluydu.Ben; kızlar şimdi düşmeyelim kolkola girelim dedim merdivenden kaydım ama düşmedim arkadasım tuttu.Bikerede hamburger kola almıstım salak çocuk top attı rezil oldumm!

#32 2011-02-16 20:14:17

canumcanum
Membre
Kayıtlı: 2010-10-29
İletiler: 652

Bi erkek arkadaşım ben kız arkadşlarım saklambaç oynarken saklandık kaçim derken arkadaşım kendini yere atıyordu ayağım takıldı yere birlikte küt.. xd Oufffffff xd

MY LIFE
MY LOVE
MY WORLD
Liam Payne

#33 2011-02-16 21:21:30

Ancien joueur AlemTayzin
Invité

Anasınıfında iken çilekli Alpella kek yemiştim.Midemde bir çalkanlama hissetmiştim.Son ra ayağa kalkıp sıraya girdik sınıfta bende bir güzel üç sıçratmalı kustum.Öğretmenim beni tuvalete getirdi yine kusarım diye ama benim iş bitmişti. XD
sad lol nrv omd

#34 2011-03-01 17:28:18

Ancien joueur MikiMause200
Invité

İngilizce öğretmeninin yanında arkadaşım beni öpmeye çalıştı...Berkan gördü..

Sınıfta herkesin içinde mal bir çocuk elimi tuttu ve teneffüs bitene kadar bırakmadı...

Bir erkekle kavga ederken askalsın öpüşüyorduk xd

#35 2011-03-03 18:00:27

Ancien joueur
Invité

yha bana sorun sanırım kankam benden hoşlanıyo öğretmen türkü söle demişti yar ile ilgili bişi dedi ben o anda yerin dibine girdim ama ben onu kardeş olarak görüyodum o anda menepoza girdim zannettim okul dolabı ile sıram arasında mekik dokudum iyi mi zaten arkim benim onu sevdiğimi zannediyo ne yapacağımı şaşırdımintr intr quoi quoi intr quoi

#36 2011-03-03 19:07:25

Ancien joueur MikiMause200
Invité

Benden büyük bir çocuk sınıfa gelip öğretmenin yanında beni birgün seveceksn fln dedi...

#37 2011-03-12 14:04:15

pyenses
Membre

Bazen kendini akkılı sanan öğretmenim sınıfın ortasında beni azarlıyo bende arkasından küfrediyorum bigün çok sinirlenmiştim Annem matematik sınavından kaç aldığımı öğrenmek için okula gelmişti Bana herkezin önünde Annen bana dediki çok üzüyomussun aileni hiç ders çalışmıyomussun dedi. zoruna mı gidiyo dedim disipline gittim ama bişi sölemediler karşısına geçip gülmeye başladım saçımı çekti bende küpesinden çekip okulda takmak yasak die bağırdım sonra başka okula gittim çok eğlenceliydi

[♥ Nazz  ♥]

#38 2011-03-12 17:00:57

Ancien joueur superix
Invité

Bir gün okuLda sınıfta arkadaşLarımLa takıLırken bi anda dans etmeye

başLamıştım :D ve hoca içeri girmiş benim haberim yok ben dans ediorm

Hoca başLamış arkamdan Dans etmeye :D bi an bi baktım hoca bnm takLidimi

yapıo xDHer kez GüLmüştü Çok Utanmıştım O an :D(İğrenç deiL ama utandığım bi an)

#39 2011-03-17 14:50:36

lesguit
Membre
Kayıtlı: 2010-08-29
İletiler: 310

pyenses yazdı:

Bazen kendini akkılı sanan öğretmenim sınıfın ortasında beni azarlıyo bende arkasından küfrediyorum bigün çok sinirlenmiştim Annem matematik sınavından kaç aldığımı öğrenmek için okula gelmişti Bana herkezin önünde Annen bana dediki çok üzüyomussun aileni hiç ders çalışmıyomussun dedi. zoruna mı gidiyo dedim disipline gittim ama bişi sölemediler karşısına geçip gülmeye başladım saçımı çekti bende küpesinden çekip okulda takmak yasak die bağırdım sonra başka okula gittim çok eğlenceliydi

Buna bayıldımmmm

#40 2011-03-18 15:18:42

lesguit
Membre
Kayıtlı: 2010-08-29
İletiler: 310

6 saat hastanede ytmıştm tvalete gitcktm ama gidemesdm ilaç bğlıydı dmr yolu açktı nrdeyse altıma ypıodm ama çok komikti nsıl tuttm onu bile bilmiom yani 1 saat tutmuşumdr böle bi özelliğmde vr ıyyyhhhhh xD:hypn:

#41 2011-03-19 12:13:31

Ancien joueur emericandy
Invité

serviste en öne oturmuştum.yanımda bir erkrk çocuğu vardı.ben cama doğru olan taraftaydım.sonra camı açtı çocuk önüne gelene geyirdi sonra başka birine geyirdi eğildi görünürde ben vardım.ben geyirdim zanneti adam mdr non

#42 2011-03-20 21:32:12

pyenses
Membre

Bazen kendimi kaybetip durduk yere birilerine bağırıyıroum :D

[♥ Nazz  ♥]

#43 2011-03-21 07:19:56

esda_25
Membre
Gönderen: Yıldızlar
Kayıtlı: 2010-12-26
İletiler: 503
Websitesi

Tranvaydayken inecegim duragı unutp baska durukta inmiştim indigim yeri görüncüe çok şaşırdım hemen geri dolanıp bindiydim bütün şaşkın gözler benim üzrimdeydi .p.p.p

TAZ ♥

#44 2011-03-21 07:26:22

esda_25
Membre
Gönderen: Yıldızlar
Kayıtlı: 2010-12-26
İletiler: 503
Websitesi

canumcanum yazdı:

Anneannem ile alışverişe çıktığımda bilmemiş gibi davranıyo gıcık oluyorum o kötü bu kötü ouf .s Rezil oluyorum bide xd

aynısı bendede oluyor her bize geldiklerinde arkete gidelim diyor oradada hiç birşey bilmiyormus gibi yapıyor ve neredeyse bütün herkeste tanıdıgım oradakiler .p.p.p

TAZ ♥

#45 2011-04-16 17:42:53

girl1998
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2010-03-02
İletiler: 72
Websitesi

kötü özelliğim şu saçımı çok zor yapınca bozulursa yanımdaki herkese bağırabiliyorum ouf

kötü anımsa
bi keresinde sınıf arkadaşım(erkek) beni sinir etmişti ben de arkasından kovalamıştım. erkekler tuvaletine kaçıyodu yanımdada kankam vardı o tam girerken tuvalete ayağım bi kaydı tam pis yere düşüyodum ki kankam saçımdan tutup kaldırdı çok kötüydü saçımın bozulmasına zaten sinir oluyorum kankama kızamadığım için gülme krizine tutulduk o sırada bidaha ayağım kaydı bu sefer gerçekten düştüm ama ouf mdr

#46 2011-04-27 12:47:51

Clarissa
Membre
Kayıtlı: 2010-08-02
İletiler: 61

mathematicalgenius yazdı:

Bende yutkunurken değişik bir ses çıkıyor. Herkes Melisa kes artık diye bağırıyor ama hoşuma gidiyor yutkunmak mdr

evt:)aynen

Son olarak düzenleyen Clarissa (2011-04-27 12:48:08)

WINCHESTER∞

#47 2011-04-27 16:39:54

laylom45
Membre
Kayıtlı: 2010-06-07
İletiler: 82
Websitesi

Arkadaşlarımla ebelemece oynuyoduk birisi düşmüştü ona çok gülmüştüm sonra bütün gün boyunca ben düştüm kovalarken herkes gülüyodu çok kötü bi duygu arkdşmı yakalamaya çalışırken bidaha düştüm çimene pantolonum mahvolmuştu hala leke var üzerindeee intr  ...
(Kirlenmek Güzeldir ama dime :D )

YarEnsar

#48 2011-04-29 16:12:29

Ancien joueur
Invité

Kristen357 yazdı:

Hepsini topluyorum;
◘Küçükken 9-10 yaşlarındayken yani okul servisine binmiştim. Hani 6-7 yaşlarındakilerin anneleri de biniyo ya. İşte ben koltuğa oturmuştum. Arkadaşım beni acıtmadan itti. Sonra ayakkabım birinin pantolonuna deydi ve dedi ki "Ay dursana be çocuk" dedi.
◘Hastaneye gitmiştim. İğne yapılıodu bana. O an kustum ve iğrenç oldu. Hemşirenin üstü kusmuk ve kan içindeydi!
◘Okulda biri feci iğrenç kusmuştu bende ordaydım. Bi çocuk ayağıma takıldı kusmuğa düştü. Suçlu benmişim!!??
◘Daha yeni oje sürmüştüm dışarıda bordo renginde sonra çamura düştüm iğrenç renkler ortaya çıktı.
◘Tatilde denize gitmiştim bi' bebek kumdan kale yapmıştı bende takıldım kumdan kalenin üzerine düşütüm. Bebek yüzümü 5 dakika kesintisiz tırmaladı.

En sonuncusu kötüymüş..

#49 2011-04-29 16:15:25

Ancien joueur
Invité

lesguit yazdı:

pyenses yazdı:

Buna bayıldımmmm

Ohaaa pardon ama ammma macera...

#50 2011-04-29 16:18:26

Ancien joueur
Invité

Bi gün pet şişede su içmiştim. Sonra serviste gidioduk. Bende açtım camı pet şişeyi bi çocuğa attım. Sonra aldı. Bizde kırmızı ışıkta durduk. Şİşeyi kafama geri fırlattı. Herkes de güldü. intr

• Anasayfa
  •  » Teneffüs
  •  » Hadi herkez kendini en iğrenç bulduğu anı anlatsın!

Board footer