Giriş yapmadınız.

#51 2011-02-12 14:00:47

Ancien joueur ronaldooguz
Invité

Re: AşK

Toplum icinde sevilen biriyim

#52 2011-02-16 15:34:14

nermis
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2009-10-15
İletiler: 302

bizi sevmeyen ölsün lol

Bin "SENE" de okusam.. ne "BILIYORSUN" diye sorsalar bana? "HADDIMI" Bilirim derim. . . !
Hz. Mevlana Celaleddin Rum-i

#53 2011-02-18 19:52:39

Ancien joueur jassmines
Invité

PinkLive
Sana Katılıom Benimde Olmadı :D non

#54 2011-02-25 17:44:08

Ancien joueur MikiMause200
Invité

7 TANE ÇIKMA TEKLİFİ ALDIM HPSİNİ GERİ ÇEVİRDİM...

NİYE İSTEMİYORSUN DİYE SORANLARA DA JUSTİN BİEBER'İ SEVİYORUM DEDİM...BİBERLER SEVİLMEZ PAZARDA 1 LİRA DEDİLER..BENDE HEPSİNİ TEK TEK DÖVDÜM...

#55 2011-02-25 20:36:30

Ancien joueur Pinklive
Invité

MikiMause200 yazdı:

NİYE İSTEMİYORSUN DİYE SORANLARA DA JUSTİN BİEBER'İ SEVİYORUM DEDİM...BİBERLER SEVİLMEZ PAZARDA 1 LİRA DEDİLER..BENDE HEPSİNİ TEK TEK DÖVDÜM...

justen'ı bende seviyorum ama asırıya kaçmadan, bazen insan içinde fena bir hayranlık duyuyor fakat elinden gelen birşey olmuyor acı ama gerçek bu "biz ayrı dünyaların insanlarıyız justen" ...:D

Son olarak düzenleyen Pinklive (2011-02-25 20:36:45)

#56 2011-02-26 02:43:53

cahtmey
Moderatör
Gönderen: Denizli
Kayıtlı: 2010-08-11
İletiler: 2259

nermis yazdı:

bizi sevmeyen ölsün lol

love lol

#57 2011-02-26 14:41:53

Ancien joueur avril164
Invité

InvitéRe: AşKamylee yazdı:
genellikle beni de hep severler *.*
Tabi tabi bu dünyada salakları seven çok kişi var
kızım sen malmısın aptal shey evet doru dünyada salakları seven çok var ama bu dünyada en çok sevilen kişi sensin tmm mı gökçe ablaya laf yoq1:non:

#58 2011-02-28 18:31:39

Ancien joueur slndly
Invité

love love love beni herkez sevio ama 2si bana aşık biri bana evlenme teklif etti diğeri msnde beni sevdiğini söledi
manyak bunlar ikisinede bişi demedim salak bunlar salak
ama bazıları çok ya<kışıklı
ben birini seviom
diğerleride nick kevın joe jonas 3ü ve tarkan allahım hepsi yakışıklı love

#59 2011-03-03 20:24:20

Invité

Pinklive yazdı:

MikiMause200 yazdı:

justin'ı bende seviyorum ama asırıya kaçmadan, bazen insan içinde fena bir hayranlık duyuyor fakat elinden gelen birşey olmuyor acı ama gerçek bu "biz ayrı dünyaların insanlarıyız justin" ...:D

Doğru ama ben kafayı Justin'le bozmuşum bütün gün öğretmene Justin aç diye eziyet ediyorum..Telefonlarımda hep onun resimleri şarkıları... Odamda posterleri her yerde o vr dışarı çıkarken onun posteri yanımda sınava başlarken Justin'in şarkılarıyla...Elimden gelen birşey yok ben kafayı Justin'le bozdum...Kitabımın her yerinde Justin yazılarında yazılar gözükmüyor kitaplarımda Justin'in resimleri...Sanki her yerde 'O' var...Dayanamayıp ağlıyorum resimlerini görünce.. Justin diyorlar daha ne dediklerini bilmeden ağlıyorum..Hani bazı insanlara Allah dersin ağlarlar yha sanırım ona benziyor...Elimde olmadan oluyor bu...1 gün bunlar hayal boşver şu Justin'i o kimmiş ?!Biberin teki dedim..Bütün gün ağladım ona böyle şeyler dediğim için unutamadım...

#60 2011-03-12 22:23:50

Ancien joueur Pinklive
Invité

oww durumun fena senin cnm böle bişey ömrümde görmedim.. bir buyuk desteği alsan veyada kendini rahatlatacak bir doktora gitsn beni yanlış anlama ama böyle yaşanmaz gerçekten...intr quoi sad

#61 2011-03-14 16:21:21

Invité

Pinklive yazdı:

oww durumun fena senin cnm böle bişey ömrümde görmedim.. bir buyuk desteği alsan veyada kendini rahatlatacak bir doktora gitsn beni yanlış anlama ama böyle yaşanmaz gerçekten...intr quoi sad

Gittim ama doktor da ne olduğunu anlamadı...Sinir hapları içtim yine olmadı...Hayır yani doktora sordum depresyon mu diye..Hayır dedi depresyon daha değişik bir şeymiş...Bir ara annem Justin'i yasakladı daha kötü oldum...5-6 ay doktora devamlı gittim bir işe yaramadı...En sonunda bıraktım doktora gitmeyi...Bu durum çok sıkıcı her yerde onu düşünmekten ben de çok sıkıldım ama unutamıyorum elimde değil...Oysa ailem beni istediğim her yere götürdü kaç para harcadı benim için...Ama hiç biri beni mutlu etmedi...En kötüsü de şuydu:
-Arkadaşlarım bana 1 Nisan'da hep Justin geldi..Konser veriyor derdi...
Çıkardım saf gibi..Bende biliyordum aslında Justin'in gelmediğini ve hiç bir zaman gelmeyeceğini...

#62 2011-03-14 21:39:20

Ancien joueur Pinklive
Invité

Cnm yaa ne diyeceğimi bilmiyorum ki?* kendine söz geçiremiyorsan başkası sana hiç söz geçiremez bu senin elinde olan birşey...her insanda özlliklede ergenlik çağına gelmiş insanlarda bu olaylar çok sık rastlanıyor.. bende öyle hayranlık duyduğum insanlar vardı. ama arama duvar ördüm daha yakışıklılarına güzellerine baktım.. en çokta kötü yönlerini araştırdım kendimden soğuttum bu senin elinde ailenin yada doktorun apabileceği birşey yok.. aldığın ilaçlar senin için çok zararlı olabilir. akadaş çevreni genişletim yeni maceralar yaşasan belki de unutacaksın... ilk başda justin i yavasca hayatından ıkarmayı dene olmasada dene.. resimlerini sil.. o olmadan olmuyorsa çirkin çıkmış resimlerine bak.intr

#63 2011-03-15 12:30:14

Ancien joueur ebru21
Invité

bni sewen 2 kişi war ama tipim deqil die kbl etmyrm çnkü bn başkasını sewiyorum :) <3

#64 2011-03-15 17:22:41

Invité

Pinklive yazdı:

Cnm yaa ne diyeceğimi bilmiyorum ki?* kendine söz geçiremiyorsan başkası sana hiç söz geçiremez bu senin elinde olan birşey...her insanda özlliklede ergenlik çağına gelmiş insanlarda bu olaylar çok sık rastlanıyor.. bende öyle hayranlık duyduğum insanlar vardı. ama arama duvar ördüm daha yakışıklılarına güzellerine baktım.. en çokta kötü yönlerini araştırdım kendimden soğuttum bu senin elinde ailenin yada doktorun apabileceği birşey yok.. aldığın ilaçlar senin için çok zararlı olabilir. akadaş çevreni genişletim yeni maceralar yaşasan belki de unutacaksın... ilk başda justin i yavasca hayatından ıkarmayı dene olmasada dene.. resimlerini sil.. o olmadan olmuyorsa çirkin çıkmış resimlerine bak.intr

Senin dediklerini doktorda dedi..Yaptım olmadı...Her geçen gün daha kötü oldum...Doğumgünümde her zamankinden daha fazla JB resimleri asılırdı duvarlara...Hep Justin dinlerdik..Babam eve Justin Bieber yazılı pastalarla ya da Justin ile Benim resmim olan bir pastayla gelirdi eve...Binlerce kez teşekkür ederdim pastayı yapan kişiye...Doğumgünüm de giysi monopoly gibi şeylerin yanında hep hediye paketinin içinde JB fotoğrafı ve yanında şöyle bir not bullurdum çoğu zaman ''Onu ne kadar çok sevdiğini biliyoruz...Türkiye'ye gelsin konser sözümdür...Eminim onu uzaktan da olsa bir gün göreceksin...''Hepsinden en güzel hediyeydi... JB'nin doğumgünü olan gün biz hep kutlamalar yapardık...1 Mart'ta yine yaptık...Herkes plazma monopoly çılgın aşçı gibi hediyeler aldı...Pasta kestik kek yedik gece 4'e kadar oturduk...Ama pasta mumunu kimseye üfletmedim o eriyince de ağladım...Beni susturacak tek şey JB şarkısıydı...=(

#65 2011-03-18 21:30:27

Ancien joueur MaykLuOg2001
Invité

MikiMause200 yazdı:

Pinklive yazdı:

Senin dediklerini doktorda dedi..Yaptım olmadı...Her geçen gün daha kötü oldum...Doğumgünümde her zamankinden daha fazla JB resimleri asılırdı duvarlara...Hep Justin dinlerdik..Babam eve Justin Bieber yazılı pastalarla ya da Justin ile Benim resmim olan bir pastayla gelirdi eve...Binlerce kez teşekkür ederdim pastayı yapan kişiye...Doğumgünüm de giysi monopoly gibi şeylerin yanında hep hediye paketinin içinde JB fotoğrafı ve yanında şöyle bir not bullurdum çoğu zaman ''Onu ne kadar çok sevdiğini biliyoruz...Türkiye'ye gelsin konser sözümdür...Eminim onu uzaktan da olsa bir gün göreceksin...''Hepsinden en güzel hediyeydi... JB'nin doğumgünü olan gün biz hep kutlamalar yapardık...1 Mart'ta yine yaptık...Herkes plazma monopoly çılgın aşçı gibi hediyeler aldı...Pasta kestik kek yedik gece 4'e kadar oturduk...Ama pasta mumunu kimseye üfletmedim o eriyince de ağladım...Beni susturacak tek şey JB şarkısıydı...=(

Başak sen Justin diye geber sen ! O çocuğun neresinni beqeniyorsun? Malın tekiii !

#66 2011-03-28 18:56:34

Invité

MaykLuOg2001 yazdı:

MikiMause200 yazdı:

Pinklive yazdı:

Başak sen Justin diye geber sen ! O çocuğun neresinni beqeniyorsun? Malın tekiii !

Çok şeyini beğeniyorum !

#67 2011-04-09 21:38:14

Ancien joueur lyra_41
Invité

lvers ....beni kemal,okan,kaya,kürşat,ismail tayfun bu kadar   new

#68 2011-04-10 15:37:01

Ancien joueur lifea
Invité

montr  ben justin bieberi görmedim ama çarliston bieberi gördüm..... ouf çok yeşil biri türkiyede tarlalara konser-vesi vercekmiş.büyükşehirlerde konser-vesi vardı.bieberlerin suçu ne???????????
ouf ouf ouf
güzelim onun sewi var ztn sn biberin hangi şampuanları kullandığına bakcağına yeni bibersiz tipler ara

justin biber=çarliston biber

#69 2011-04-10 15:39:25

Ancien joueur lifea
Invité

şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kim olursan ol sevmekten korkma cnm applau

#70 2011-04-10 16:03:44

Ancien joueur lifea
Invité

ama umutların boşa çıkarsada üzülme!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UNUTMA tüm erkekler onu kıskanıo

#71 2011-04-12 16:42:22

Ancien joueur sandra120
Invité

ya lütfen saçmalamayın burda kızın derdi ile uğraşılıyor.bak cnm senin derdin zor ama elden ne gelir.her türlü yolu denemişsin.keşke elimden gelsede yardım etsem.pinklive haklı arkadaş çevreni biraz genişletsen belki onu biraz unutursun.intr

#72 2011-04-14 21:13:17

laylom45
Membre
Kayıtlı: 2010-06-07
İletiler: 82
Websitesi

bnm sevgilim var zaten çok seviyorum yaa love  love  love

YarEnsar

#73 2011-04-14 21:25:06

Invité

sandra120 yazdı:

ya lütfen saçmalamayın burda kızın derdi ile uğraşılıyor.bak cnm senin derdin zor ama elden ne gelir.her türlü yolu denemişsin.keşke elimden gelsede yardım etsem.pinklive haklı arkadaş çevreni biraz genişletsen belki onu biraz unutursun.intr

Hiç kimsey takacak değilim  zaten ! Lifea dediklerin hiç hoş değil ! Duygularımla oynamak hayatımdaki herşeyin değişmesi anlamına gelir benim için ! Arkadaş çevrem bence yeterince geniş...Tatilde tanıştığım İngiliz arkadaşlarımla Msn'den fln görüşüyoruz zaten...Bu konuyu artık ne ailem ne kanqalarım ne de öğretmenlerim takıyr...Yapabilecek bir şey olduğunu sanmıyorum...Son 1 yıldan beri böyle..Yardımcı olmaya çalıştığın için gerçekten çok sağol ! Fakat dediğiniz gibi elinizden gelen bir şey yok...Bu duyguları yaşamak benim için de çok kötü..Yani her an Justin'i düşünmek bazen beni çok yoruyor...Ama o zaman da boşverdiğim için kötü oluyorum...Bazen gerçekten Justin yüzünden arkadaşlarımla kavga ettiğim oluyor..Hatta bazı arkadaşlarımı Justin yüzünden kaybettim...Onlarla görüşmemek beni üzüyor.Fakat gerçekten elimden gele birşey yok..En çok beni üzen şeylerden biri ''BİBER'' lafı..Tanrı aşkın o 'E' harfine ne oldu ? Nolmuş Justin'e gelince E harfimi tükenmiş? EeEeEeEeEe bakın bu küçükle büyük E harfi..Bugüm Omd'deki bir kız şunu yazmış:
-Bayanlar ''Çok saçma bir topun peşinde 22 kişi koşuyor çok çok çok saçma'' diyorsunuz ama nedense 1 topun peşinde milyonlarca kişi koşuyor..Bu Justin'e girsin..
Bunu yazan kızdan lafını geri almasını istedim ama almadı sanane falan dedi...Ben de senin sevdiğin sanatçıya laf  atsam ne düşünürsün falan dedim ! İşte böyle birşey duyduğum sevgi...Hayatım ondan ibaret sanki...Siz siz olun sakın bir kişiye bu kadar bağlanmayın!İlk önce bu kadar sevmemiştim ama sonra oldu...Bu duruma geldim.Siz sevmekten korkmayın ama bu kadar bağlanmayın...Çünkü etrafınızdakilerden ''Sen ona tapıyorsun,anladık!'' ''Ya bi sus ya'' ''Justin diye geber'' ''Neden sevilir ki bu top'' gibi aldığınız eleştiriler sizi çok üzebilir..Ben ne mi yapıyorum?Beden dersimizde okuldaki demir parmaklıkların ordan''Justin'i seviyorum,var mı diyeceğiniz bir şey ? Vazgeçirin hadi!'' derken yoldan geçen insanların ''Şu terbiyesize bak Justin'de kimmiş?'' ''Hiç utanmıyor musun kızım sen Justin Bieber'den bahsediyorsan Amerika'ya git orda bağır'' ''Bak bak bak kafamızı şişirmeye hakkın yok'' gibi eleştirileri beni hiçbir şekilde etkilemiyor,etkileyemez !

#74 2011-04-25 10:32:43

Ancien joueur 97nur
Invité

Şükürr bu aralar boşumm :)

#75 2011-04-26 13:30:59

iremnure
Membre
Kayıtlı: 2010-08-09
İletiler: 64

ay kızlar bnide sevenler var ama redetekten baskada care yok bn sizin yerinizde olsam hicbir cıkma teklifini kabul etmem...çünkü bn hata yaptım :) sevmediim biriyle cıktım neden unku tehtit etti !! bunlara karşıyım :( !! BYE :) !!

Tek aşk ZAYN MALİK ♥

Board footer