Giriş yapmadınız.

#1 2013-03-10 19:13:04

serra476
Membre
Kayıtlı: 2011-03-25
İletiler: 58

İnci Sözlük Hikayeleri

Bu hikayeleri elif01 adlı arkadaşımla yazmaktayız iyi okumalar                                               ßir Türk Hikayesi                                                                                                           Tanıtım                                                                                                                       ßen Melodi deli Elızabeth.Her neyse ismim Melodi  19 yaşındayım İstanbul' da küçük bir evde oturuyorum  o gün çok heyecanlıydım  Üniversite seçimleri için mektub gelicekti belki yurt dışına çıkabilicektim bu harika bir şeydi. Birden kapı çaldı.Postacı elinde bir kağıdı bana imzalattı.     Evet Üniversiteye kabul edilmiştim.Fakat bu Üniversite Londra ' daydı.Ah benim Londra ya gidicek kadar param yoktu.Hayallerim burda sona ermişti sanırım......Kapı çaldı     gelen annemdi yüzü gülüyordu pekte telaşlıydı.                   -Elızabethhh! haberı almadınmı çabuk valızlerını hazırla bu sınavı geçtin senı kabul ettıler neden suratın asık yarın yolculuk Londra ya........                                                   -Ama anne Londra çok uzak ve bizim Londraya gidicek paramız yokk!!!                                                               -Aa şey Elızabeth sus her şeyin hazır ve havaalanında seni   saçı kumral mavi gözlü esmer 1.78 boylarında biri beklicek o benim İngilteredeki arkadaşımın çocuğu                             -Vay canına bu kadar uzak irtibat hiç duymamıştım çelişkin çok başarılı anne :D                                                         -Elızabeth !!!!!                                                                 -Aa Peki. Odama çıktım valizlerimi hızla hazırladım içimde kelebekler uçuşuyordu evet o gun geldi çattı sabah  sarı bluz dar paça kot siyah botlar saçımıysa dağınık bıraktım.Kafasına göre takılan biriydim evet taksiye bindim havaalanına geldim.İsmim sölendiğinde hızla uçağa bindim uçakta yanımda cak cak sakız çiğneyen biri vardı uçak rezaletti. O kadar sinirlendimki ayağa kalkıp bütün herkese bağırdım.ßir sessizlik olmuştu yanaklarım kızarmıştı ve yerıme oturdum.2 saat sonra beni hostes uyandırdı.Uçaktan indiğimde beni esmer mavi gözlü bir çocuk bekliyordu bu annemin dediği kişiydi her zaman sölerim annemi sevıyorum sölemesemde şimdi sölüyorum.Evet adı Louis ti tanıştık şakacı ve komikti.Arkadaşlarıyla beni bir Partiye davet etmişti istemesemde ikna etti tabi beni.Partiye sevgilisi Katherina da gelmişti makyajcı manyağın tekiydi Louis sanki ondan soğumuştu sanki onunla zorla çıkıyordu.Çok şüpeli bakışlar atıyordu Louis e Arkadaşlarıyla tanıştım hepsi çok eğlenceliydi özellikle Zayn sanki ona karşı bir şeyler hissediyordum Katherina alaycı bir ses tonuyla                    -Tatlım alınma en son bir Türkü muzla şarkı söylerken görmüştüm hahhaha.İçimden pokumu ye ajdar diye küfürler edıyordum.Zayn söze atladı:                                             -Bende en son seni makyaj denızıne atlarken görmüştüm.Haklıydı Katherina makyaj delisi sürtüğün tekiydi.Yemek bitmişti sönerken Louis bana üzgün bir tavırla -Katherina için üzgünüm                                                   -Sorun yok fakat senı o kıza iç layık bulmuyorum daha iyilerini hakedıyorsun.                                                      -Partide en çok kimi sevdin?                                             -Zayn çünkü insanları kendine bağlayabiliyor.                       Ortam birden sessizleştii                                                 Louis ağzından:                                                              Ah lanet olası Katherina babamı bir kurtarım senı doğduğuna pişman edicem Melodiden çok hoşlanıyordum ayrıca sempatik ve eğlenceliydi                                         Melodi nin ağzında:ßen Louis ten biraz dışarı çıkmak için izin istedim.Hey oda neydi Gelen Katherina diğilmiydi bu? Sinirliydi Kızgın bir şekilde:                                               -Bana bak gereksiz ülkenin gereksiz kızı Louis ten uzak dur slk şey...        Sinirlendim                                                 -Hey sürtük sen kime gereksiz diyosun Louis te felan gözüm yok şimdi defol git.Katherina hızla gitti içeri girdim ve odama çıktım yatağıma yattım ve düşündüm.Louis çok sempatik ve eğlenceliydi Zayn ise insanları kolluyordu  Louis ten hoşlanıyordum fakat bir taraftada Zayn vardı uf napıcaktım? Her  neyse yarın okul var.Bunlşarı şimdi düşünmemeliyim Kapı çalar ve........                                                                                                                         Beğendiysenız yenısı gelicektir sevgiler İnci Sözlük                                                       http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 5948_n.jpg               Louis                                                                                                             http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 2014_n.jpg                                                    Melodi                                                                                                                   http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 4543_n.png                                                              Katherina                        http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 7443_n.jpg                                     Zayn                            okuduysanız teşekkürler -serra476-

Son olarak düzenleyen serra476 (2013-03-10 19:16:10)

#2 2013-03-11 16:32:29

serra476
Membre
Kayıtlı: 2011-03-25
İletiler: 58

Re: İnci Sözlük Hikayeleri

Mesaj yazarsanız sevınıcem o zaman YB gelicektir

#3 2013-07-21 15:46:28

bella30bella
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2010-08-24