Giriş yapmadınız.

#1 2012-11-01 19:56:32

gizligirl
Membre
Kayıtlı: 2011-03-23
İletiler: 10

Yardım ^.^

Çok sevdiğm biri vardı kısa üre önce çıktık ve ayrıldık aslında uzaklaştık sayılır bi ay öncesine kadar her yerde beni sevdiğini söylüyordu ama şimdi en yakın arkadaşlarımdan birine çıkma teklif etti kız da onu seviyormuş .S hatta biz çıkarken de bu böyleymiş şimdi ne yapsam bilemiyorum işin kötüsü onu hala seviyorum ve sürekli gözümün önündeler can sıkıcı .S

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

#2 2012-11-01 23:57:11

banne
Membre
Kayıtlı: 2012-01-12
İletiler: 24

Re: Yardım ^.^

gizligirl yazdı:

Çok sevdiğm biri vardı kısa üre önce çıktık ve ayrıldık aslında uzaklaştık sayılır bi ay öncesine kadar her yerde beni sevdiğini söylüyordu ama şimdi en yakın arkadaşlarımdan birine çıkma teklif etti kız da onu seviyormuş .S hatta biz çıkarken de bu böyleymiş şimdi ne yapsam bilemiyorum işin kötüsü onu hala seviyorum ve sürekli gözümün önündeler can sıkıcı .S

madem o sana bunu yapti ozaman sen onu unuttmak calis :( yada baska bir kisi'yle yakin arkadas ol, ve o izakanicak heralde,,:P  baska birsey aklimda gelmiyor

<3

#3 2012-11-02 11:37:58

gaza32
Membre
Kayıtlı: 2010-08-03
İletiler: 1222

bnece snde onun arkadaşıyla çık :D :D kıskandırırsın oyle  

~ ! Gönlüm; gürültüsüz, patırtısız, harfsiz, sessiz bir söz istiyor. ~

#4 2012-11-04 18:48:30

gizligirl
Membre

madem o sana bunu yapti ozaman sen onu unuttmak calis :( yada baska bir kisi'yle yakin arkadas ol, ve o izakanicak heralde,,:P  baska birsey aklimda gelmiyor
tamam teşekkürler denerim

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

#5 2012-11-04 18:50:05

gizligirl
Membre

bnece snde onun arkadaşıyla çık :D :D kıskandırırsın oyle   

çevresinde bana uygun biri yok ayrıca doğru bulmuyorum arkadaşım da sevglisine yaptı ve pek iyi sonuçlar doğurmadı

#6 2012-12-08 17:17:41

rocki
Membre
Kayıtlı: 2012-02-18
İletiler: 73

başkasını bul seviyormuş gibi davran kıskandır çatır çatır kıskanacak geridönmeye çalışabilir

Sevginin karşılığı ilgidir,ilgi yoksa yakışanı silgidir...! ;) ♥

#7 2012-12-09 10:45:14

Ancien joueur merux
Invité

gizligirl yazdı:

aynen malesef benimde gözümün önündeler hep çıkıyolar ama napalım buda gönül gönüle laf geçiremiyoruz işte napalım

#8 2012-12-11 20:59:12

rocki
Membre
Kayıtlı: 2012-02-18
İletiler: 73

gizligirl yazdı:

merux yazdı:

aynen malesef benimde gözümün önündeler hep çıkıyolar ama napalım buda gönül gönüle laf geçiremiyoruz işte napalım

aynen!:o

Sevginin karşılığı ilgidir,ilgi yoksa yakışanı silgidir...! ;) ♥

#9 2013-01-08 14:49:43

gizligirl
Membre

Teşekkürler artık aldırmamaya başladım ama gözü hala üstümde bir anlam veremiyorum

#10 2013-07-22 22:30:31

bella30bella
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2010-08-24
İletiler: 1324

Ben ce de aldırma artık :D

've already dead in thirty-five minutes

Board footer