Giriş yapmadınız.

#51 2012-08-11 11:14:57

gaza32
Membre
Kayıtlı: 2010-08-03
İletiler: 1222

Re: Chat

Evet yaa bir ara vardı kalkdı bizler istedik bir daha yaptınız sonra neden kaldırdınız ki???
madorotorler lütfen ilgilenin!!! aomd_bisous

~ ! Gönlüm; gürültüsüz, patırtısız, harfsiz, sessiz bir söz istiyor. ~

#52 2012-08-11 11:38:59

xminikcadux
Membre
Gönderen: tokat
Kayıtlı: 2010-11-21
İletiler: 280
Websitesi

chat geri gelisn!!!!!!!!!!!!!!!!!111:ok:

<ForEVER Twilight>LÜTFEN  OMD KURALLARINA UYALIM!

#53 2012-08-11 11:44:35

brill
Membre
Gönderen: İstanbull
Kayıtlı: 2010-01-19
İletiler: 22

Hala ilgilenen yok . . .

Chat chat chat chat chat chat chat chat chat chat chat chat chat

#54 2012-08-11 18:57:07

xminikcadux
Membre
Websitesi

hıhı evt kimse ilgilenmiyor .p bi dk amylee yi kstıralım bence ona herkez yorum atsın :D

#55 2012-08-11 19:19:34

Ancien joueur selin
Invité

HEY YAVRUM HEY CHAT'DA KUFUR EDINCE NE GUZEL OLUYODU INSAN STRES ATIYO. AMA BOSUNA UGRASMAYIN BALLARIM OYUNUN BASINDA KIMSE YOK ARTIK YANI BIZIM BURASI OHH KEBAP ISTEDIGINIZ KADAR KAVGA EDIP KUFUR EDEBILIRSIN AMMOOOO HAHAHA OLUM COK RAHATMIS LE MODERATORSUZ BI OYUN. AMK DAHA FRANSIZ SERVERINE OZENIPDE GIYINEN DOLLZLAR VAR BAKINIZ; RAPROCKGIRL AMMOOOO GIYIME BAK AMMOOOOOO HAHAHA YORUMLARIDA SADECE ARKADASTAN KABUL EDENLERIN BEN AMK :) CHAT ACILMAZ BOSUNA UGRASMAYIN BALLARIM BUYUYUN ARTIK BENDE BU OYUNA KEYFIMDEN GIRMIYOM BAKINIZ ARKADAS LISTEMDEKI SAHISLAR ICIN GIRIYOM BU OYUNA YAZIK SIZE VALLA ACIYOM HA SANALDA BILE KOPEK GIBI YALVARIYONUZ HEEY GIDI GUNLER HEYY 24 SAAT OYNARDIK BU OYUNU NERDE KALDI ONLAR :))

#56 2012-08-11 19:52:18

xminikcadux
Membre
Websitesi

senin zamanında kaldı onlar iseyen kalır istemeyen yol alır hadi cnm hadi yol al ;)
chat açılsın !!!

#57 2012-08-11 20:43:44

Ancien joueur selin
Invité

ACILMAYACAK GERIZEKALI BOSUNA UGRASMA ALLAHIIIIIM HALA MALLAR VAR BURDA YARABBIM SEN ONLARA AKIL FIKIR VER SU RAMAZAN AYINDA (AMIN) :D

#58 2012-08-11 21:02:44

xminikcadux
Membre
Websitesi

selin yazdı:

ACILMAYACAK GERIZEKALI BOSUNA UGRASMA ALLAHIIIIIM HALA MALLAR VAR BURDA YARABBIM SEN ONLARA AKIL FIKIR VER SU RAMAZAN AYINDA (AMIN) :D

önce sana versin yani önce olmayandan başlasın .p sen baştan pes etmişsin yenik düşmüşsün hadi cnm biz istediğimizi yaparız 1 kişi eksilsin birşey olmaz hadi gülegüle sna :)

Son olarak düzenleyen xminikcadux (2012-08-11 21:05:52)

#59 2012-08-11 21:44:29

gaza32
Membre

xminikcadux yazdı:

selin yazdı:

önce sana versin yani önce olmayandan başlasın .p sen baştan pes etmişsin yenik düşmüşsün hadi cnm biz istediğimizi yaparız 1 kişi eksilsin birşey olmaz hadi gülegüle sna :)

aynen allah sana akıl fikir versin bu arada nie oyle diyosunki allahın ismini alacaksan içine gerizekalı lafı sokma !!! bi kerede modorotorler çok istediğimizde yrdımcı olmaya çalışıyorlar!!!

#60 2012-08-11 22:04:26

xminikcadux
Membre
Websitesi

gaza32 yazdı:

xminikcadux yazdı:

selin yazdı:

aynen allah sana akıl fikir versin bu arada nie oyle diyosunki allahın ismini alacaksan içine gerizekalı lafı sokma !!! bi kerede modorotorler çok istediğimizde yrdımcı olmaya çalışıyorlar!!!

aman sallayalım şunu boşver kendi kafasına göre takılsın daha yavru kedi elleme zarar gelmez ;)

#61 2012-08-12 05:15:32

brill
Membre
Gönderen: İstanbull
Kayıtlı: 2010-01-19
İletiler: 22

Tartışmayalım lütfen .!

Chat chat chat chat chat chat chat chat chat chat chat chat chat

#62 2012-08-12 14:14:36

gaza32
Membre

cnm tartışmıyoruz ki biz sadece uyarıyoruz :D :D aomd_bisous

#63 2012-08-12 14:54:56

Ancien joueur selin
Invité

Beni uyarmaniza ihtiyacim yok moderator olmaya pek meraklisiniz, özenti gençlik iste. Laf soktugunuzu mu sandiniz? Allah allah benimle ugrasana bak. Gerizekalilar bakin dinleyin simdi demokrasi diye bisey var demi canlarim? Heryerde demokrasi var insanlar dusuncelerin istedigi HERYERDE ve OZGURCE soyleyebilir. Simdi ballarim benimle polemige girmeyin valla hani profilinize bakmaya bile useniyorum :)

#64 2012-08-12 14:58:50

gaza32
Membre

selin yazdı:

Beni uyarmaniza ihtiyacim yok moderator olmaya pek meraklisiniz, özenti gençlik iste. Laf soktugunuzu mu sandiniz? Allah allah benimle ugrasana bak. Gerizekalilar bakin dinleyin simdi demokrasi diye bisey var demi canlarim? Heryerde demokrasi var insanlar dusuncelerin istedigi HERYERDE ve OZGURCE soyleyebilir. Simdi ballarim benimle polemige girmeyin valla hani profilinize bakmaya bile useniyorum :)

canım oyle deme bn sadece bize gerizekalı demene kızdım bu kadar başka bir niyetim falanda yok hem senin bize gerizeklaı demeye hakkın yok!!!!!!

#65 2012-08-12 14:59:08

Ancien joueur selin
Invité

Ahh baktim profilinize bide su sey varya moderatorlerin sayfasini kopyalayip kendi profilinze yapistirmaniz. Tam bi yalakalik anlamakta zorluk çekiyorum sizi su sanaldan bile olsa yani. Olgunlasini cocuk gibisiniz ayni :d

#66 2012-08-12 15:00:09

Ancien joueur selin
Invité

Herkez herkeze biseyler soylemeye haklari var özgür bir oyun sitesindeyiz farkindaysan ahh argo kelimeler tabi hadi durma kosss moderator'e sikayet et benii çok korktum :(

#67 2012-08-12 15:00:47

gaza32
Membre

biz sana laf falan sokuşturmuyoruz bunu aklına sok!!!

#68 2012-08-12 15:01:56

gaza32
Membre

canım bz madorotorlere şikayet etmeyi falan düşünmedik hç bir zaman nrv

#69 2012-08-12 15:02:01

Ancien joueur selin
Invité

Sokmuyosunuz sokmaya calisiyosunuzda girmiyo balim :d

#70 2012-08-12 15:13:13

xminikcadux
Membre
Websitesi

selin misin nesin insan ol evrimleş lütfen <3

#71 2012-08-12 15:15:00

Ancien joueur selin
Invité

Bakin arkadaslar, sizin chat istemeniz zaten bi hata. Fransiz serverinde niye kapatmiyorlar hic dusundunuz mu? Herkez gule oynaya oynuyorlar oyunu. Ama sizin ozentilikleriniz yuzunden ben ve benim gibi insanlar kufur edip chat kapaniyo. Yani sizin istemeniz bastan hata. Ha isteseniz tamam belki açarlar ona birsey demiyorum ama farkindaysaniz moderatorler, yoneyiciler oyunla 1 yildir ilgilenmiyorlar. Herenis sadece arkadaslarindan mesaj kabul ediyo. Bi sikayetimi yazsam kabul etmiyo cunku arkadaslarinda ekli degilim. Sizce bir moderatorun mesaj kabul etmeme gibi bi lüks'ü var mi? Bakin moderatorler'e birsey sikayet edince moderatorler ilk once yoneticiyle sikayetinizi paylasip, yoneticiden izin alarak size ceza verebiliyo. Yonetici nerde? YOK! Anlamiyomusunuz hala? Oyunla kimse ilgilenmiyo oyun artik rahat yani relax anladinizmi?  Farkindaysanizda oyunun ana sayfasinda sadece defile'de kim ilk üçte o var sadece. Eskiden macerayida paylasiyorlardi. Tasarim yarismasi vardi onu paylasiyorlardi ama yok artik. Bunu kafaniza sokun kimse çabalamasin chat ve baska istediginiz seyler olmayacak cunku moderatorler burayi unuttu ozel hayatlariyla ilgileniyorlar ;) Sanal'da fazla sorumluluklari yok! Anlayisiniz için tesekkürler. Bu oyunu 4-5 yildir oynuyorum, çok seyler yasadim kaç kere dollzum silindi, pes etmedim yeniden açtim. Yukledigim fee'zlere verdigim paralar"a haram olsun bu oyuna. Ben 4-5 yildir burdayim ve sadece arkadaslarim için burdayim diyerleri beni baglamaz. Bu oyun'a basladigimdan beri herkezle kavga ettim ama bikere bile sorup dinlemeden neden kavga ediyosun diye soran olmadi. Sormuyorlarda ve ben cevabi burda vereyim; ADALETSIZLIK yuzundendi bunca kavgalarim. Cok sey var aslinda anlatmak istedigim beni taniyan,bilen biliyo fazla karmasaya gerek yok. Iyi oyunlar.

#72 2012-08-12 15:22:20

xminikcadux
Membre
Websitesi

yha derdini dökme bize biz dermancı değiliz anladın mı ?

#73 2012-08-12 16:08:07

Ancien joueur selin
Invité

Aptal ben size uyanin diyorum ya anlamiyomsun oyunun basinda kimse yok artik allah allah moderatorler yok bisey yok!

#74 2012-08-12 16:35:27

Ancien joueur senairesar
Invité

Aynen moderatorler sadece macera katılıp cıkıs yapıyolar amylee de sikayetlere bakıyo cıkıyo.oyunla ilgilenen yok aynen bi moderatore sikayet bildiricez mesela herenis e ama mesajları arkadaslarından kabul ediyo yani sen madem mod.luk yapıyosun herkese acık olması lazım.oyunda gercekten adalet yok onceden selinin cok dollzu silindi neden kufut etti kavga etti ceza aldı.simdi küfür et kavga et dollz takas yap hesap cal kimsenin umurunda degiliz.yonetici bile girmiyo oyuna.chat acıldıgında ; küfür ediyosunuz bende etmiyo degilim evet ediyorum kavgalar cıkıyo tartısmalar oluyo işte bu yuzden chat acılmıyo ve acılmıycak bence .ben oyunu 3 yıldır ya da daha fazla suredir oynuyorum oyundaki tum eskileri modları tanıyorum sadece amylee ve pinquii ile pek fazla konusmuslugum yok eski oyuncuları tanırım.oyunda gercekten adalet yok yeni gelen bebeler bozdu,tşkür

#75 2012-08-12 16:38:24

Ancien joueur selin
Invité

senairesar yazdı:

Aynen moderatorler sadece macera katılıp cıkıs yapıyolar amylee de sikayetlere bakıyo cıkıyo.oyunla ilgilenen yok aynen bi moderatore sikayet bildiricez mesela herenis e ama mesajları arkadaslarından kabul ediyo yani sen madem mod.luk yapıyosun herkese acık olması lazım.oyunda gercekten adalet yok onceden selinin cok dollzu silindi neden kufut etti kavga etti ceza aldı.simdi küfür et kavga et dollz takas yap hesap cal kimsenin umurunda degiliz.yonetici bile girmiyo oyuna.chat acıldıgında ; küfür ediyosunuz bende etmiyo degilim evet ediyorum kavgalar cıkıyo tartısmalar oluyo işte bu yuzden chat acılmıyo ve acılmıycak bence .ben oyunu 3 yıldır ya da daha fazla suredir oynuyorum oyundaki tum eskileri modları tanıyorum sadece amylee ve pinquii ile pek fazla konusmuslugum yok eski oyuncuları tanırım.oyunda gercekten adalet yok yeni gelen bebeler bozdu,tşkür

Aynen oyle yavrum yeni gelen bebeler bozuyo iste.Bide erkekler olmasa tam iyi olacak iste ama onlarda var hepsi mal bunlarin hayatlarindan bezmisler sanal'da hayat ariyolar. Ve bunuda belirteyim ; Sanal ASK'a HAYIR !

Board footer