Giriş yapmadınız.

#1 2012-03-19 14:28:27

Ancien joueur luckuse
Invité

bugün

canınızı biri mi sıktı kimseye söyleyemiyormusunuz o zaman ne yaşadığınızı buraya yazın
ben başlıyim
normalde başkasını seviyodum arkadaşlarım hala onu sevdiğimi sanıyor oysa şimdi en nefret ettiğim kişiyi seviyorum ve kimseye söyleyemiyorum evet şimdi sıra sizde ne yaşadıklarınızı buraya yazabilirsiniz:D

#2 2012-03-19 14:51:33

kedicagla
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2011-07-29
İletiler: 1303

Re: bugün

bir çocuğu seviyodum sonra onu başka bir kızla gördüm bide bana sni çok sewiorm diordu face'den özür dilerim dedi k.b. dedi ama bn onu sildim listeden mesajda yolluyor ama hayır hayır diorm pff^^

"Neden, biliyor musun? Ben sana içimi açmıştım."

#3 2012-03-19 15:33:10

Ancien joueur naza014
Invité

birini sveiyorum....AKIL VERIN :(

#4 2012-03-19 16:32:35

Ancien joueur luckuse
Invité

kedicagla yazdı:

bir çocuğu seviyodum sonra onu başka bir kızla gördüm bide bana sni çok sewiorm diordu face'den özür dilerim dedi k.b. dedi ama bn onu sildim listeden mesajda yolluyor ama hayır hayır diorm pff^^

hım kötü olmuş

#5 2012-03-19 18:03:04

chrispyy
Membre
Gönderen: İstanbul♥
Kayıtlı: 2012-02-09
İletiler: 64

Kimseye aşık değilim.Biri için ölüyorum pleur Aşktanda öte. pleur

HARRY STYLES TEK AŞK ! ♥

#6 2012-03-19 19:59:29

kedicagla
Membre

naza014 yazdı:

bn sana ilan et dedim hayır dedin daa ne olabilirki:D

#7 2012-03-20 17:13:16

9870
Membre
Kayıtlı: 2012-02-29
İletiler: 3

kedicagla yazdı:

naza014 yazdı:

herzamn Onun gözlerinin  içine bak.

Bakılan manzara üzerinde bulunulan tepeye bağlıdır.

#8 2012-03-21 13:45:12

kedicagla
Membre

kabul etmiyoki kız göz teması dedim ama noo dior:D

#9 2012-03-21 14:42:14

Ancien joueur luckuse
Invité

9870 yazdı:

kedicagla yazdı:

naza014 yazdı:

bence bir kaç saniye bakışsın sonra çeksin böylece sevdiği kişi durmadan onun bakşlarını yakamaya çalışıcak

#10 2012-03-21 16:38:38

Ancien joueur erikka
Invité

luckuse yazdı:

9870 yazdı:

kedicagla yazdı:

bence bir kaç saniye bakışsın sonra çeksin böylece sevdiği kişi durmadan onun bakşlarını yakamaya çalışıcak

kendini brz ona benzet garip gelebilir ama msla o  boynunu elledi sende elle ,dikkatıni çektirtmeye çalış.onun olduğu yerlere git .kıskandır ama 1 defalına sonra bırak aşırıya kaçmasın ,hiç konuşmadıysan eğer saati sormayı dene ,ona ilgi duyduğunu farketsin.eeee ne diyem başkaaa

Son olarak düzenleyen erikka (2012-03-21 16:39:32)

#11 2012-03-24 08:17:48

Ancien joueur ALIYA014
Invité

guzel akillarmis saolun :D __naza

#12 2012-03-27 19:43:32

Ancien joueur beautifulle
Invité

arkadaşlar ben 5. sınıfa gidiyorum 2. sınıftan beri beni seven çocuk şimdi başkasını seviyor tabi bemnde onu seviyorsum gücüme gidiyor geçen hafta sevdiğim  kişinin arkadaşına o çocuğu sevdiğimi söyledim ama o ona söylemeyecekti ama söylemiş duyar duymaz benle hiç konuşmadı bugün okulda berat die bi arkaaşım var onla bilek güreşi yapıoduk(sınıfta herkesle samimiyim) bana tip tip baktı sanki bana kızıyor muş gibi birden içime rahatlık geldi belki hala beni seviyordur diye ama artık ben o nu sevmiyorum o ztn kendinden büyük birini seviyordu

#13 2012-03-28 15:38:30

kedicagla
Membre

beautifulle yazdı:

arkadaşlar ben 5. sınıfa gidiyorum 2. sınıftan beri beni seven çocuk şimdi başkasını seviyor tabi bemnde onu seviyorsum gücüme gidiyor geçen hafta sevdiğim  kişinin arkadaşına o çocuğu sevdiğimi söyledim ama o ona söylemeyecekti ama söylemiş duyar duymaz benle hiç konuşmadı bugün okulda berat die bi arkaaşım var onla bilek güreşi yapıoduk(sınıfta herkesle samimiyim) bana tip tip baktı sanki bana kızıyor muş gibi birden içime rahatlık geldi belki hala beni seviyordur diye ama artık ben o nu sevmiyorum o ztn kendinden büyük birini seviyordu

hmmm garip bir olaymış doğrusuuu:)

#14 2012-03-31 08:49:24

Ancien joueur kader105
Invité

kedicagla yazdı:

beautifulle yazdı:

hmmm garip bir olaymış doğrusuuu:)

bncedee..

#15 2012-03-31 19:36:28

Ancien joueur narmina518
Invité

Dun sinav vardi.Ruscadan.Bende hic sevmem oyretmenler odasina girip sorulari caldim(zira orasi mayinli bolge).Oyretmenler sorularin hepsini dogru gorunce anlarmi bilmiyooorumm.Hem sinifa girerken ilkde oturuyorum soru vevaplarini ezberliyordum duydu.coook korkuyorum 0 cakarsam mahv olurum.Ben taktirnamecilerdenim.Rusca bu yil geldi oyrenemedim dersleri uffff

#16 2012-04-01 09:32:48

kedicagla
Membre

narmina518 yazdı:

Dun sinav vardi.Ruscadan.Bende hic sevmem oyretmenler odasina girip sorulari caldim(zira orasi mayinli bolge).Oyretmenler sorularin hepsini dogru gorunce anlarmi bilmiyooorumm.Hem sinifa girerken ilkde oturuyorum soru vevaplarini ezberliyordum duydu.coook korkuyorum 0 cakarsam mahv olurum.Ben taktirnamecilerdenim.Rusca bu yil geldi oyrenemedim dersleri uffff

:D çok komikmişş:D

#17 2012-04-03 11:16:29

Ancien joueur fidan2012
Invité

Bugun coook kotu bi gundu. Hep aksiyon hep aksiyon. Butun sinif dersden kacarken oyretmene  yakalandik. Ayak uste bin tane yalan soyledim. Inandi bizde cikib gitdik. Tam eve giderken  arkamizdan kopek kovaladi zar zor canimizi kurtardik. En kotusu sinifta bir erkek var beni sinirlendirdi bende dovdum. Diyer erkeklerde telefonlarina cekmisler.  Internete koyucaklardi. Onlari sildirene kadar cnm cikti.

#18 2012-04-03 11:49:13

Ancien joueur luckuse
Invité

fidan2012 yazdı:

Bugun coook kotu bi gundu. Hep aksiyon hep aksiyon. Butun sinif dersden kacarken oyretmene  yakalandik. Ayak uste bin tane yalan soyledim. Inandi bizde cikib gitdik. Tam eve giderken  arkamizdan kopek kovaladi zar zor canimizi kurtardik. En kotusu sinifta bir erkek var beni sinirlendirdi bende dovdum. Diyer erkeklerde telefonlarina cekmisler.  Internete koyucaklardi. Onlari sildirene kadar cnm cikti.

hıımm kötü olmuş

#19 2012-04-03 13:56:03

Ancien joueur fidan2012
Invité

luckuse yazdı:

fidan2012 yazdı:

hıımm kötü olmuş

Yaaaaaa.......

#20 2012-06-02 08:59:11

Ancien joueur 191yaren191
Invité

Ben kimseyi sevmiyorum çünkü birini sevincce kilo alıyorum :D çünkü ya beni sevmezse diye endişeye kapılıp çikolata yiyorum ne yapıyımm pleur

#21 2012-06-06 17:16:03

sindir3lla
Membre
Gönderen: Pc başı
Kayıtlı: 2010-09-16
İletiler: 31

kedicagla yazdı:

Keşke bir şans verseydin düşündüğün gibi oLmayabiLir...

Mrs. Horan ♥

#22 2012-09-12 14:59:59

ohmyaysegul
Membre
Gönderen: Samsun ♥
Kayıtlı: 2011-08-19
İletiler: 168

Ben birini çokk sewiyordum.Ama o beni terk etti.Şimdi çk sewdiğim yeni br sewglm bile olsa onu unutamıyorum :'( sad

♥ Sevgili 1D.Siz yoksanız posterleriniz var,resimleriniz var,hayalleriniz var jfdn Her türlü benimsiniz yani uzatmaya gerek yok. B|

#23 2012-09-13 16:18:14

Ancien joueur cem1992
Invité

ben sevgili arıyammmmmmmmmmmm            ahahahahhahahahhahhahah aomd_noel  erkeklere yasak okumayın lan

#24 2012-09-25 19:15:54

banne
Membre
Kayıtlı: 2012-01-12
İletiler: 24

luckuse yazdı:

canınızı biri mi sıktı kimseye söyleyemiyormusunuz o zaman ne yaşadığınızı buraya yazın
ben başlıyim
normalde başkasını seviyodum arkadaşlarım hala onu sevdiğimi sanıyor oysa şimdi en nefret ettiğim kişiyi seviyorum ve kimseye söyleyemiyorum evet şimdi sıra sizde ne yaşadıklarınızı buraya yazabilirsiniz:D

bende en nefret ettigim kisiyi seviyorum...

<3

#25 2012-09-27 18:22:33

Ancien joueur mng46
Invité

sanırım herkesin derdi sevgili -_- benim de çok sevdiğim bir çocuk var.adı enes.lise 1'den beri aşığım çocuğa.ilk yıl çok konuşurduk.hatta yan yana otumuştuk ilk yıl.ama geçen yıldan beri hiç konuşmuyoruz.yanına gittiğim zaman beni bir şekilde tersliyor.geçen gün oturduğu sıranın yanındaydım.çık şurdan.geçeceğim diye bağırdı.o öyle aniden bağırınca ben de bir an korktum.irkildim.millet bana güldü.rezil oldum.bir de geçen yıl beni sevdiğini söyleyen bir çocuk vardı.ege.o da hala beni sevdiğini söylüyor.enesi sevdiğimi de biliyor.sürekli seni sevmiyor işte,daha ne kadar peşinden koşacaksın deyip duruyor.acaba ege enese benim onu sevdiğimi söyledi de enes bu yüzden mi bana ters davranıyor?ne yapacağımı bilmiyorum.üstelik enesin lise 1'den beri çıktığı bi kız var.yani istesem de ona açılamam pleur

Board footer