Giriş yapmadınız.

#1 2011-12-06 20:33:21

beyli123
Membre
Gönderen: İstanbul
Kayıtlı: 2011-08-13
İletiler: 28

merhaba!Tanışma vakti

Merhaba Arkadaşlar!
Ben beyli123 normalde beni tanımazsınız ama sizinle konuşmak isterim...Kendimizi tanıtalım :
Ben 13 yaşındayım adım Buket soyadım vermek istemiyorum :D Okulda başarılıyım rock pop şarkıları dinlerim en sevdiğim müzik grubu Modern en sevdğim erkek best of model birincisi olan Çağatay Ulusoy en sevdiğim şarkıcılar :Hadise Lady Gaga Katy Perry Tarkan sesim güzeldir.. En çok grafiker olmak isterim ilemizde grafiker olan çok kişi var...Ailemizde hiç kötü çizen yoktur...Bu arada ben emo degilim gerçek hayatta emoların sadece saç modellerini severim...Ama kesinlikle emo değilimdir...kan içmem.Neyse en sevdiğim film alacakaranlık serisi geceyarsı güneşini sabırsızlıkla bekliyorum...en sevdiğim kız oyuncu Kristen Stiwart erkek oyuncu Robert Patinson... Beni okuduğunuz için teşekkürler....
                                      Beyli123

Son olarak düzenleyen beyli123 (2011-12-06 20:36:01)

Zain Javadd Malik 12 Ocak 1993
2012 yılında Little Mix üyesi Perrie Edwards ile ilişki yaşadı,12.01.2013 tarihinde ayrıldılar. Ohh be :D

#2 2011-12-07 18:13:04

Ancien joueur hacininci
Invité

Re: merhaba!Tanışma vakti

mang mang mdr mdr nrv new aomd_noel fete love omd new lvers lvers lvers lvers lvers aomd_bave aomd_bave aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_fan aomd_fan aomd_fan aomd_fan aomd_smile aomd_smile aomd_smile aomd_smile aomd_noel aomd_noel aomd_noel new new montr mdr mdr mdr mdr mdr omd omd omd omd omd nrv nrv nrv nrv nrv aomd_bave

#3 2012-03-09 16:49:36

Aselya
Membre
Kayıtlı: 2012-01-15
İletiler: 265

merhaba adım elmas soyadım söyleyemem en sevdiğim şarkılar beyonce halo shontelle impossişble rihanna umbrella en sevdiğim ünlüler rihanna beyonce shontelle katty perry en sevdiğim film aqlacakaranlık beyli123 ün dediği gibi gece yarısı  güneşini sabırsızlıkla bklyom:norm:

Gidene üzülme, sevseydi gitmezdi,Gelene sevinme, O da başkasından Geldi...

#4 2012-03-10 17:36:06

kedicagla
Membre
Kayıtlı: 2011-07-29
İletiler: 1303

hacininci yazdı:

mang mang mdr mdr nrv new aomd_noel fete love omd new lvers lvers lvers lvers lvers aomd_bave aomd_bave aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_bisous aomd_fan aomd_fan aomd_fan aomd_fan aomd_smile aomd_smile aomd_smile aomd_smile aomd_noel aomd_noel aomd_noel new new montr mdr mdr mdr mdr mdr omd omd omd omd omd nrv nrv nrv nrv nrv aomd_bave

çok smile kullanmışsın sabit konulardan uyarıya bakarsan bu yasak cnm:)

"Neden, biliyor musun? Ben sana içimi açmıştım."

#5 2012-03-10 22:25:01

Ancien joueur susubat15
Invité

merhaba ben hale. 12 yaşındayım. bu oyunda kaçıncı hesabım, pek anlamadıgım ve gırmedıgımden sıfremı unuttuklarımın sayısı 7yi geçmiştir. her neyse bu oyuna çok benzeyen bir oyundan kopup geldim :D. b*y**m. rock dinlemeye bayılırım ama bende emo değilim. model fanıyım <3 en sevdiğim oyuncu: serenay sarıkaya dizi:pis yedili ve yahşi cazibe. oyunun kurallarından falan haberim yok yardımcı olun lağn :D . çok konuştum sustum -.-

#6 2012-03-18 19:09:03

Ancien joueur suna18
Invité

Merhaba ben suna18 gercek adim suna 13 yasindayim ve tp modelle lim gercek ayali doctor olmak istiorum ben rok ve pope severim:aomd_bave:

#7 2012-03-18 19:11:46

Ancien joueur suna18
Invité

merhaba buket

#8 2012-07-12 22:18:52

beyli123
Membre
Kayıtlı: 2011-08-13
İletiler: 28

herkese bu konuya mesaj yazdıkları için tşekkürler ama uarıyı okumadınız heralde :) neyse merhaba suna elmas teşekür ediyorum sizlre :)

Zain Javadd Malik 12 Ocak 1993
2012 yılında Little Mix üyesi Perrie Edwards ile ilişki yaşadı,12.01.2013 tarihinde ayrıldılar. Ohh be :D

#9 2012-07-13 09:26:22

Ancien joueur prodevil555
Invité

susubat15 yazdı:

merhaba ben hale. 12 yaşındayım. bu oyunda kaçıncı hesabım, pek anlamadıgım ve gırmedıgımden sıfremı unuttuklarımın sayısı 7yi geçmiştir. her neyse bu oyuna çok benzeyen bir oyundan kopup geldim :D. b*y**m. rock dinlemeye bayılırım ama bende emo değilim. model fanıyım <3 en sevdiğim oyuncu: serenay sarıkaya dizi:pis yedili ve yahşi cazibe. oyunun kurallarından falan haberim yok yardımcı olun lağn :D . çok konuştum sustum -.-

canım profilinde para gösterildiği yerde bir can simidine benzeyen bir şey var ona basarak oyun kurallarını öğrenebilirsin :)

#10 2012-07-13 14:38:42

Ancien joueur mng46
Invité

Arkadaşlar ben Vuslat.16 yaşındayım.1 yıldır Black Veil Brides,3 yıldır da koyu bir maNga hayranıyım.onlar sayesinde Japonlara karşı bir sempati beslemeye ve anime/maNgaya bir hayranlık duymaya başladım.Şu anda çizimler vs.yapıyorum.Hedefim,dünyanın 2.Türk maNgakası olmak.Şu anda 2 tane roman yazıyorum.Onları maNga ve anime haline getirmeyi düşünüyorum.Güzel Sanatlar Lisesi Resim bölümündeyim.Çizgifilm yapımcısı olmayı çok istiyorum.Tarihe çok meraklıyımdır.Bu yüzden üniversiteyi İstanbul'da okumayı ve okurken turistleri rehberlik yapmayı istiyorum.En sevdiğim dizi Leyla ile Mecnun yada nam-ı diğer Leyla ile mi Mecnun :) en sevdiğim oyuncu Ali Atay ve Serkan Keskin.Gitar çalıyorum,ney üflüyorum.Sesim güzel değildir ama şarkı söylemeyi çok severim.Asosyal bir insanımdır.Günümün çoğu bilgisayar başında stardoll ve ohmydollz oynamakla geçiyor.e tabi bunun yanında yine bilgisayar başında çizgifilm programlarıyla çizimler,animasyonlar ve maNgalar yapıyorum.Kitap okumayı çok severim.Öyle ki 1haftada 3 kitap bitirmişliğim vardır.Sıkıldığım zamanlarda sürekli müzik dinlerim.Türkçe'den ziyade yabancı müzik dinlemeyi de severim.Yabancı olarak ingilizce dışında japonca ve farsça dinliyorum :) ingilizcem pek iyi değildir ama japoncam iyidir :D anime izlemeye bayılırım.en sevdiğim anime Shiki ve Hetalia:Axispower/Hetalia:World series'tir.en sevdiğim anime karakterleri de Hetalia'daki Sadık Adnan,Shiki'deki Tohru,Genç Keşiş ve Vampire Kniht'taki Shiki,Ichijou ve Kaname'dir.neyse.benden şimdilik bu kadar.yalnız Shiki'yi izlemenizi tavsiye ederim.

Son olarak düzenleyen mng46 (2012-07-13 14:41:50)

Board footer